[Komunikacja] Mozliwosc wyslania wiadomosc wielokrotnie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17245
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysl jest dobry?

  • Tak

    Głosy: 1 12,5%
  • Nie

    Głosy: 7 87,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser17245

Guest
Czasem jak rozmawiamy na czacie to zdarzy sie ze napiszemy jakas wiadomosc 2 razy np. "ok" i po prostu nie zostanie ona wyslana, bo dostaniemy komunikat "Nie możesz wysłać tej samej wiadomości dwukrotnie".
Pomysl jest taki, zeby zniesc ten ogranicznik.
 

DeletedUser17245

Guest
widze, ze gracz wyzej juz sie przyzwyczail do pisania wiadomosci po raz drugi, fakt, kropeczka na koncu zadziala, a za 3 razem jak komus odpowiesz "Nie" to wiadomosc juz bedzie musiala brzmiec "Nie.." - bardzo to naturalne, a jakis argument, dlaczego owe Nie?
 
W przypadku kiedy daw razy chcesz wpisać wiadomość "ok", "tak", "nie" lub jakąkolwiek inną o krótkiej treści to nie problem żeby napisać ją jeszcze raz. Wprowadzenie Twojego pomysłu spowoduje wykorzystanie go w niewłaściwy sposób przez nieodpowiednie osoby. Mam tu na myśli graczy, którzy mając kiepski dzień w życiu potrafią czat zaspamować durnymi wiadomościami. Brakowałoby jeszcze tego żeby mogli zaspamować czat ctrl+c, ctrl+v...
 

DeletedUser14109

Guest
widze, ze gracz wyzej juz sie przyzwyczail do pisania wiadomosci po raz drugi, fakt, kropeczka na koncu zadziala, a za 3 razem jak komus odpowiesz "Nie" to wiadomosc juz bedzie musiala brzmiec "Nie.." - bardzo to naturalne, a jakis argument, dlaczego owe Nie?

Nie, bo jak napiszesz "nie", później "nie." to nie trzeba stawiać w nieskończoność kropek, bo możesz wrócić do "nie", reasumując: "nie", "nie.", "nie", "nie.", etc.
 

DeletedUser8110

Guest
Ten limit ma na celu ograniczenie spamu na czacie. ;) O ile czasem trzeba przez to dopisać tę spację, czy kropkę, to jednak wydaje mi się, że warto "przecierpieć". :)
 

DeletedUser17245

Guest
W nie jedna gre gralem mmo w zyciu gralem. W zadnej nie musialem pisac "nie" a potem "nie." da sie? da sie... :) Co jak co, ale czat w FoE jest prawdopodobnie najgorszym jaki widzialem w grach mmo.
-Brak mozliwosci napisania szeptu do kogos bez jego wczesniejszej wiadomosci na globalu? cos strasznego
-ograniczenia pisania wiadomosci w ciagu <2s, czesto moje wiadomosci pisze ponizej tego czasu i po prostu musze odczekac - irytujace
-brak informacji o tym ze gracz jest offline (po prostu nie wiemy czy on w ogole odczyta nasza wiadomosc)
-odnosnie powyzszego, jesli przez przypadek wysypie nam sie appka i bedziemy musieli ja zrestartowac to nie odzyskamy naszych rozmow i co za tym idzie nie odczytamy tego co ktos nam chcial powiedziec
-jak mamy kilka otwartych szeptow, to w przypadku gdy ilosc szeptow jest "wyzsza" niz wysokosc czatu, to szepty z gory nam znikaja

Az dziw mnie bierze, ze jestem jedyna osoba, ktora zaglosowala na tak
 
Do góry