[Inne] Możliwość wyłaczenia powiadomienia o zdobyciu osiągnięcia.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16730
  • Data rozpoczęcia

Czy chę żeby to wyłączyć?

  • Tak, to dzieło sztatana.

    Głosy: 24 85,7%
  • Nie, uwielbiam takie wyskakujące kotyliony.

    Głosy: 4 14,3%

  • W sumie głosujących
    28

DeletedUser16730

Guest
Szlag mnie trafia jak się spieszę i nagle mi to coś wyskakuje, a na dodatek zamula grę. A jak sobie pomyślę, że będzie tego coraz więcej i będzie to wyskakiwało nawet po otwarciu lodówki to mi ziemniaki w piwnicy gniją.
 

DeletedUser15268

Guest
Jakże to tak, przecież nie ma nic przyjemniejszego niż nowe osiągnięcie :p ... a tak naprawdę to ja też dostaję irytacji na te osiągnięcia. Popieram by była opcja na wyłączenie powiadomień tych osiągnięć
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie po to programiści po nocach siedzieli i dłubali w kodzie żeby wprowadzić jakże ciekawą i interesującą ofertę osiągnięć żeby teraz nic nie rozumiejący i nie potrafiący docenić ich ciężkiej pracy byle gracz sobie to wyłączył.

Parówkowym skrytożercom mówimy: NIE!
 

DeletedUser16730

Guest
Nie po to programiści po nocach siedzieli i dłubali w kodzie żeby wprowadzić jakże ciekawą i interesującą ofertę osiągnięć żeby teraz nic nie rozumiejący i nie potrafiący docenić ich ciężkiej pracy byle gracz sobie to wyłączył.

Wiem, że jestem niewdzięcznikiem, hejterem bez serca i nie doceniam tego wysiłku. Nawet sobie kupię pejczyk do samobatożenia tylko niech mi ktoś pozwoli wyłączyć ten kicz bo mam brutalny i wielokrotny gwałt uczyniony na mojej estetyce. Jeszcze kilka razy to wyskoczy i jak szeregowy będę oglądał filmy z różowymi jednorożcami.
 

DeletedUser18610

Guest
Strzał w dziesiątkę.
Dokładnie dzisiaj... o godzinie czternastej, gdy o północy nie zebrania zbioru na rzecz tego, aby mógłbym zrobić to dzień, gdyż tak mi dogodniej to w środku zbierania wyskoczyło mi kolejne osiągnięcie na cztery sekundy i bah! Znów opóźnienie. Przyznaję, że zirytowało mnie to jak nic innego dzisiaj.
 

DeletedUser

Guest
na tak
aczkolwiek kto to jest sztatan to nie mam pojęcia...
 

DeletedUser

Guest
ja bym jeszcze dodał:
- mozliwosc wylanczania okienka ze zdobyta waluta WG
- mozliwosc wylanczania okienka o zdobytych planach perly
- mozliwosc wylanczenia okienka ze zdobyta nagroda WG
 

DeletedUser7795

Guest
Wielkie tak dla tego pomysłu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zapomnieliście o wyłączaniu okien po zdobyczach odnalezionych przez poszukiwacza skarbów.
TAK po stokroć!!!
Co do pereł mam wątpliwości. Chociaż jest możliwość otwarcia inwentarza i dokładnego zlustrowania czy dostałem piątą albo dziesiąta kopię części planu do perły, to wolę widzieć od razu gdzie to jest i czy później, będę musiał zrobić z tymi kopiami porządek.
I to dotyczy też zdobyczy w drzewku technologii. Ale tu mi chodzi o drażniącą i migającą ikonę w menu budowy, a potem klikania na nowe budynki, żeby to g... nie migało/pulsowało.
A jak InnoGames chce wprowadzać takie g... to niech zrobi 3 poziomy gry:
1. dla idiotów, co nie mogą bez tego grać i żyć,
2. dla bardziej kumatych,
3.dla inteligentnych ludzi, którzy bez tego g... mogą się obejść i nie potrzeba im oznaczać sznureczkami i napisami obrzeży miasta, gdyż wiedzą gdzie chcą umieścić zdobyte rozszerzenie, zaznaczone wyraźnie kolorem jasno-zielonym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
KAZDE powiadomienie powinno byc w postaci dymku!!!
mam dosc zasranych osiagniec
mam dosc okna ze zdobytym incydentem
mam dosc bycia zmuszonym do klikania durnych skrzyn w WG a potem jeszcze durne ok aby zatwierdzic nagrode!!!

to wszystko powinno byc jako dymek a skrzynie z WG powinny zniknac kompletnie, a nagrody automatycznie losowane bo wygranej walce / negocjacjach
 

zurek33

Szlachcic zagrodowy
To ja zapytam o jeszcze jedną rzecz. Czy istnieje możliwość wyłączenia powiadomień (wyskakującego okienka) o tym, że zdobyłem jakąś nagrodę. Przykładowo, zbieram produkcję z budynków specjalnych i za każdym razem wyskakuje okno, że coś tam dostałem. I to nie wnosi niczego oprócz irytacji (przynajmniej z mojej strony) bo oprócz kliknięcia OK nic innego nie można zrobić. A to czy dostałem czegoś tyle a tyle też nic nie wnosi oprócz tego, że to zdobyłem. Nawet nie mogę nie chcieć tego. To tylko informacja, której ja nie chcę oglądać. Czy można to jakoś wyłączyć?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
To ja zapytam o jeszcze jedną rzecz. Czy istnieje możliwość wyłączenia powiadomień (wyskakującego okienka) o tym, że zdobyłem jakąś nagrodę. Przykładowo, zbieram produkcję z budynków specjalnych i za każdym razem wyskakuje okno, że coś tam dostałem. I to nie wnosi niczego oprócz irytacji (przynajmniej z mojej strony) bo oprócz kliknięcia OK nic innego nie można zrobić. A to czy dostałem czegoś tyle a tyle też nic nie wnosi oprócz tego, że to zdobyłem. Nawet nie mogę nie chcieć tego. To tylko informacja, której ja nie chcę oglądać. Czy można to jakoś wyłączyć?
nie
 
Do góry