[Inne] Możliwość wyłączenia historii wydarzeń w ustawieniach gry oraz dodanie przycisku historii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł ?

  • Tak.

    Głosy: 11 100,0%
  • Nie.

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser7795

Guest
Witam,
Historia wydarzeń czasami pojawia się w najmniej odpowiednim momencie gry np. wrzucam PR w perły a tu mi gra przymula, bo historia wyskakuje. To bardzo niekomfortowe i wkurzające.

Postuluję więc aby dodać do ustawień możliwość całkowitego wyłączenia historii wydarzeń.
Dodać też specjalny przycisk w miejscu gdzie nie będzie on przeszkadzał np. na górnym panelu obok paska PR.
( na screenie zaznaczony kolorem niebieskim )
Gdy będziemy chcieli sprawdzić co się działo gdy byliśmy nieaktywni to klikniemy ten przycisk.


przycisk H.jpg


pozdrawiam
Mateusz
 
Popieram. Zwłaszcza, że historia wydarzeń teoretycznie powinna wyskakiwać po zalogowaniu się do gry. Często gęsto nie wyskakuje od razu po zalogowaniu się do gry, a w moim przypadku np. po odwiedzeniu miasta innego gracza, wypraw, czy też mapy, a następnie powróceniu do mojego miasta. Co prawda jest to jednorazowe po każdym zalogowaniu się na świecie, ale jednak człowiek zauważa.
 

DeletedUser

Guest
Historia wydarzeń nie wyskakuje na apce. I mam komfort. Ciężko im to zrobić w przegladarkowej? Historię wydarzeń wałkujemy od ilu? 2, 3 lat? Grochem o ścianę...

POPIERAM!
 

DeletedUser6543

Guest
Za :)
Pan/Pani od realizacji "Osiągnięć" będzie miał sensowne zajęcie.
 
Do góry