[Walki] Możliwość ponownego obejrzenia swojej bitwy [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4257
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 13 72,2%
  • Nie (wyjaśnię w komentarzu)

    Głosy: 1 5,6%
  • Nie (bez wyjaśnień)

    Głosy: 4 22,2%
  • Do dopracowania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser4257

Guest
Ostatnimi czasy grając postanowiłem zaatakować sąsiada celem zapytania go czy nie użyczyłby trochę pieniędzy na cele charytatywne :D i wygrałem bitwę bez strat ludzkich. Dopiero po ukończeniu bitwy i odwiedzeniu sąsiada celem wzięcia pieniędzy, uświadomiłem sobie jaki ja byłem zarombisty podczas tej bitwy, i chciałbym ją sobie ponownie obejrzeć z miską popcornu i chłodnym napojem w ręku. I co? Co prawda jest możliwe ponowne obejrzenie bitwy tuż po jej zakończeniu, ale po wyłączeniu okienka z wynikiem walki już nie. I nie jedynym celem tego jest abym miał co oglądać podczas konsumpcji popcornu, ale też mógłbym przeanalizowac ewentualne błędy strategiczne które popełniłem i na przyszłość ich nie popełniać w bitwach. Co o tym sądzicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5506

Guest
Popros hojnego sasiada zeby jeszcze nagral walke i wyslal Ci link :D

a tak juz bez glupstw, zmiana bez przyslowiowego "ognia" wiec pewnie gdzies zaginie jesli przejdzie, aczkolwiek ja daje jej szanse i jestem za :)
 

DeletedUser8996

Guest
Głosuję na tak, to nawet dobry pomysł jest ;)
Aczkolwiek wydaję mi się, że taki pomysł już gdzieś widziałem, ale nie jestem pewien.
 

DeletedUser13596

Guest
Pomysł jest fajny, ale zagłosowałem na nie. Miejmy świadomość, że zapis każdej bitwy pożera ileś miejsca na dyskach serwera. Przechowywanie tego, to już nie tylko zapis jakiejś informacji jak w historii wydarzeń, ale też zapis animacji, obliczenia zadawanych obrażeń itp. Sądzę, że mogło by to być zbyt duże obciążenie dla gry. Jeśli się mylę to proszę wyprowadzić mnie z błędu.
 

DeletedUser3220

Guest
Pomysł jest fajny, ale zagłosowałem na nie. Miejmy świadomość, że zapis każdej bitwy pożera ileś miejsca na dyskach serwera. Przechowywanie tego, to już nie tylko zapis jakiejś informacji jak w historii wydarzeń, ale też zapis animacji, obliczenia zadawanych obrażeń itp. Sądzę, że mogło by to być zbyt duże obciążenie dla gry. Jeśli się mylę to proszę wyprowadzić mnie z błędu.

Bitwy są i tak zapisywane, po stronie atakowanego.
 

DeletedUser13596

Guest
Bitwy są i tak zapisywane, po stronie atakowanego.

Racja. Są jednak przechowywane 30 dni, tak jak cała historia wydarzeń? Autor nie zasugerował w swoim poście, kiedy chciałby tą bitwę obejrzeć, może za rok-dwa? Jeżeli to miałoby być na takiej zasadzie jak w przypadku obrońcy, to można to rozważyć.
 

DeletedUser5506

Guest
Przykre jest to ze propozycje odpadaja juz na forum, gdy gracze sie martwia o cenny czas programistow czy o miejsce na serwerach a w rzeczywistosci te obawy maja sie nijak do faktycznego stanu ;/
 

DeletedUser7795

Guest
Pomysł jest naprawdę dobry więc nie zasypujcie go głosami na NIE. Wejdzie nie teraz to za rok - programiści i tak skupiają się aby poprawić najbardziej rażące w oczy błędy. Jestem na TAK.
 

DeletedUser5506

Guest
Pomysł jest naprawdę dobry więc nie zasypujcie go głosami na NIE. Wejdzie nie teraz to za rok - programiści i tak skupiają się aby poprawić najbardziej rażące w oczy błędy. Jestem na TAK.

Znam ten bol gdy moje super propozycje sa odrzucane ;/
A jeden glos na nie to znowu nie tak duzo ;d
 

DeletedUser8110

Guest
W sumie... Czemu nie? Skoro to i tak już jest "nagrane".
Na zasadzie "drobne usprawnienie, które warto kiedyś wprowadzić".
 
Do góry