Możliwość pomijania zadań eventowych

  • Rozpoczynający wątek Miguel200
  • Data rozpoczęcia

Możliwość pomijania zadań eventowych?

  • Tak

    Głosy: 2 18,2%
  • Nie

    Głosy: 9 81,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam tak jak w temacie, czasami się zdarza że pewien gracz nie jest w stanie przejść pewnego zadania ewentowego. Czy ma być dyskryminowany ? Otóż nie, moim pomysłem jest dodanie 1-2możliwości pominięcia ciężkich zadań ? Zadowolony/bądź nie ? Proszę weź udział w ankiecie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Skoro zaszła pomyłka to usunąłem posty na temat poprzedniej ankiety i ją zmieniłem.
@Miguel200 proszę następnym razem przy dodawaniu ankiety wpisać tylko pytanie i odpowiedzi. Reszty nie trzeba ruszać, a tym bardziej ustalać daty zamknięcia ankiety :).
 

DeletedUser16965

Guest
To może odrazu na początku eventu zapytać, czy chcesz aby dodać Ci wszystkie nagrody przewidziane do z dobycia w trakcie eventu, a drugie pytanie, żeby jednak troszkę pracy ( w postaci kliknięcia) trzeba bylo włożyć, czy umieścić nagrodę główną w inwentarzu .. i jakie to są te trudniejsze zadania według Ciebie? jeśli ktoś robi event na swoim głównym świecie to powinien bez problemu zrobić wszystkie zadania.. trzeba poświecić temu trochę czasu i wszystko się zrobi..
 

DeletedUser

Guest
Kubagra81 podam przykład z teraźniejszego wydarzenia specjalnego. Jeżeli ktoś świeżo co przejdzie np. do Epoki przemysłowej, nie ma zbytnio szans na usunięcie budynku kulturalnego z tejże epoki. Teraz co ma zrobić taki biedny gracz ? Pierwszy budynek kulturalny jest gdzieś ho ho daleko, a już zrobił ponad połowę zadań :) Podsunąłem ten pomysł myśląc też o innych, niestety nie każdy może przejść np. podbijanie prowincji, może się zdarzyć coś takiego, że przejęło się wszystkie sektory z danej epoki i co teraz ? Prowincji z kolejnej epoki niestety się nie podbije, surowców tyle co kot napłakał.

Jeśli administracja da się skusić na tą opcję, prosiłbym żeby nie dawali nagród za pominięte zadania, ponieważ byłoby to oszustwem :) Życzę miłego dnia :)

Bardzo dziękuję Panie moderatorze PablooS za poprawienie ankiety ;)
 

DeletedUser8110

Guest
A jak ma się to odnosić do eventów, w których jest nagroda główna za ukończenie wszystkich zadań? ;) W tym momencie tracą one sens.
Zadania staramy się formułować tak, żeby każdy Gracz mógł je zrealizować dodając alternatywy. :)
Nie ma szans, żeby taki pomysł przeszedł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry