[Budynki] Możliwość edycji budynku eventowego

Czy pomysł powinien być wdrożony do gry?


  • W sumie głosujących
    33

..Janusz..

Szlachcic zagrodowy
Witam. Wpadłem na pomysł , który bardzo by polepszył rozgrywkę mianowicie możliwość edycji ostatniego poziomu budynku eventowego. Polegało by to na powtórnym ulepszeniu za pomocą zestawu do ulepszeń. Np mamy postawiony Młyn Wodny a w inwentarzu mamy 1x ulepszenie młyna >> klikamy >> i możemy wybrać znów np. Kolorowy Młyn. Aktualnie gra pozwala tylko na usuniecie starego obiektu i postawienie nowego co niesie rozczarowanie straconym czasem na zdobycie wcześniejszych pakietów. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? ;)
 

Ferdinand

Baron
Nie wiem czy nie byłoby to duże ułatwienie, tak jak napisał Mark trzeba planować swoje potrzeby. Może ewentualnie takie coś jako całkiem inny przedmiot, który byłby ekstremalnie rzadki, miało by jakiś sens.
 

LostAlex

Rycerz
Zawsze można uzbierać ulepszeń czy zestawów na nowy młyn :) (czy tam inny tego typu bud. eventowy).
Sam wiem, że z czasem priorytety się zmieniają, już nie patrzy się tylko na pr, a bardziej na % do armii, towary itp. Ale to jakby jest element tej gry, że właśnie ciągle się uczysz i musisz dostosowywać do nowych warunków.
 

Blade1984

Książę
LostAlex dobrze to napisał, ja bym tylko dodał, że to gra strategiczna, więc wymaga patrzenia w przyszłość i myślenia kilka ruchów do przodu. Jeżeli chodzi o budynki eventowe to najlepiej wg mnie wybierać takie opcje, które dają bonus armii atakującej bo to sie wlasnie później przyda, a pr chociaż potrzebne i na początku wydaję się, że nawet 3 czy 5 to dużo to w miare rozwoju 5 pr przestaje mieć wartość, a %dla armii atakujacej będzie zawsze wartościowy.
 

..Janusz..

Szlachcic zagrodowy
Rozumiem i zgadzam się z powyższymi ale są gracze co przez przypadek wybrali złe ulepszenie i teraz muszę czekać 1 rok albo nie wiadomo ile u handlarza. Handlarz daje pewien komfort ale nie o to mi chodzilo. Każdy jest na innym etapie rozwoju wiec na początek PR i towary potem % . w tym przypadku trzeba jest postawic nowy budynek bo stary zajmuje tylko miejsce. Sam nie widziałbym problemu gdyby po evencie znalazły sie takowe ulepszenia u handlarza ale to moje zdanie ;)
 

LostAlex

Rycerz
Nie jednemu zdarzyło się przez przypadek źle kliknąć :) Tak to gra :)
Jedne źle wpisał ilość pr przy wrzutce, inny ustawił 8 Łotrów do ataku, inny źle wybrał bud. eventowy na ostatnim ulepszeniu.
Trzeba brać na klatę i żyć dalej :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Każdy z Was doskonale zdaje sobie sprawę, że z czasem zmieniają się priorytety.

Z drugiej strony z ewentu na ewent budynki są coraz lepsze i nie ma większego problemu w pozbywaniu się przestarzałych budynków, ale gdyby była możliwość zmiany funkcji, to pewnie byliby gracze, którzy z tego by skorzystali.

Oczywiste jest, że zmiana opcji budynku ewentowego nie powinna być łatwa, i tylko jednym ulepszeniem, ale wydaje się, że taka możliwość powinna być, zwłaszcza, że może to przynieść dochód wydawcy gry, np. gdyby była opłata w diaxach.

Wydaje się mi, że propozycja ma więcej plusów dodatnich niż ujemnych.
 
Do góry