[Perły Architektury] Możliwość cofniecia wpłaconych PR w perłe

Status
Zamknięty.

blackredxxx

Szlachcic zagrodowy
Proszę o dodanie możliwości cofnięcia wpłaty PR w perły Architektury, zmniejsza to ryzyko błędu, oraz skraca czas oczekiwania na PR z powrotem od nieaktywnych graczy.
 

blackredxxx

Szlachcic zagrodowy
Chodzi mi o to że mam od 2 lat wpłacone Pr u 3 graczy i są nie aktywni i nie mogę nic z tym zrobić... Może być tak że można zrobić blokadę zwrotu np na 30dni po 30dniach jeżeli ktoś nie zamknie perły można je sobie zabrać z powrotem.
 

Persarum Rex

Zablokowany
To gra strategiczna a obrana strategia niesie ze soba kondekwencje - mozna obrac strategie niewplacania pr innym w perly - bez ryzyka utraty pr. Jaka strategie obierzesz take beda konsekwencje. Ryzyko czasem sie oplaca czasem nie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czytam co napisałeś, i sądzę, że nie przemyślałeś jakie ogromne korzyści mieli by gracze z tego.
Albo jesteś przeciwny bo to nie Ty wymyśliłeś.

Masz dajmy na to dużo PR na pasku a trzeba do zadania kupić kilka, wpłacasz w perłę, kupujesz, i cofasz wpłatę, gdyby jeszcze te wycofane PR trafiały do Inwentory to by już był szczyt szczęścia, nie trzeba by kombinować tylko by się je przerzucało bez wysiłku kilkoma klikami.
Tak fajnie chłopak wymyślił, a Wam się nie podoba.
A ankiety nadal brak.
 

Persarum Rex

Zablokowany
, nie trzeba by kombinować
Cóż czyż nie na "kombinowaniu" opierają sie gry strategiczne?
Ale ty piszesz te posty zeby wyśmiać zamiast merytorycznie odpowiedziec.
"Bzdura" "głupie pytanie" "głupi pomysl" itd. to twoje "argumenty" w dyskusji.
Mozna byc autorytetem merytorycznym czy tez etycznym - poczytaj o tym jesli aspirujesz bo na razie przed tobą dluuuuga droga
 

kasia2389

Arcyksiążę
"Bzdura" "głupie pytanie" "głupi pomysl" itd. to twoje "argumenty" w dyskusji.
Jeśli cos jest bzdurą, to trzeba to tak nazwać, nie ma co perfumować i merytorycznie odpowiadać, w większości tych bzdur nie ma żadnej merytoryki tylko chęć ułatwienia sobie a utrudnienia innym gry.
Większość pomysłów to głupoty i bzdury nieprzemyślane, ale ten na ich tle to perła, diament najczystszej wody.
 

smerfova

Baron
Brak ankiety, ale jestem na nie.
Zbyt dużo możliwości oszustw i nadużyć. Niestety, wrzucanie prów, to ryzyko i trzeba się z tym liczyć.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Większość pomysłów to głupoty i bzdury nieprzemyślane, ale ten na ich tle to perła, diament najczystszej wody.
Nie widze przy twoim awatarze "plakietki" moderator ani cenzor ani recenzent to chyba sie podszywasz albo sobie uzurpujesz ze taka funkcje pelnisz na forum. Cóż to chyba cecha charakteru :(
Zapewne znasz Zasady Gry jedna z nich jest odnoszenie sie do innych graczy z szacunkiem takze do ich pomyslów. Z logika tez nie za bardzo- "nie ma co odpowiadac" (lekceważysz pomysł) a juz 4 posty tu wbiles w temat - troll czy spamer?
 

Mark R

Wójt
Pomysł na zasadzie: idę do sklepu, kupie bułki, potem zjem bułki a potem wyciągnę z kasy sklepu to co za te bułki zapłaciłem.
Zgłosiłbym ten pomysł do plebiscytu na "Najgorszy pomysł Ever", na pewno uplasował by się na podium.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Jeśli cos jest bzdurą, to trzeba to tak nazwać, nie ma co perfumować i merytorycznie odpowiadać, w większości tych bzdur nie ma żadnej merytoryki tylko chęć ułatwienia sobie a utrudnienia innym gry.
Większość pomysłów to głupoty i bzdury nieprzemyślane, ale ten na ich tle to perła, diament najczystszej wody.
Czy pozostawienie gpch bez zmian nie jest wlasnie "ulatwieniem sobie a utrudnieniem innym"?
Czyli twoja logika -nie odpowiadac merytorycznie - czy to nie lekcewazenie innych graczy? Mimo to odpowiadasz choc gdzie indziej twierdzisz ze "nie interesuje mnie co robia inni gracze" i odpowiadasz - hmmm pokrecone to i chyba spam?
 

Mirko69

Rycerz
Na pewno skończyłoby się wskakiwanie na zarobek. Wkurzają mnie cwaniacy wskakujący na zarobek ale jestem przeciwny. Chaos. Niepewność i ..... korupcja.
Teksty typu,, kolego wycofaj ten level Arki a ja Ci wrzucę np 1,92,, Co to znaczy wrzutka przez pomyłkę? Zgoda co do zapłaty za diamenty czy na licytacji. Czasem człowiek zaspany albo ze łbem pod kołdrą klika żeby żony nie obudzić albo matki i jedno zero walnie za dużo. Ale rozwój to zaplanowane decyzje.
 

Selfir

Szlachcic
Jestem zdecydowanie na nie. To od kontroli i umiejetnosci gracza zalezy jak wrzuca. Jak sie pomyli to niech ponosi za to odpowiedzialnosc. Ponadto nie polecam wplacania w perly po kilku piwkach ;p
 

chemik12

Wicehrabia
Wrzuciłeś, ryzyko twoje. Gram ponad 2 lata i też mam kilka wpłat po kilka PR i tak wiszą bo gracze po tygodniu przestali grać...Mam też wpłaty w perły które na chwilą obecną nie będę rozwijał - sąsiedzi mi ją budują (WI na pobocznym). Jak dla mnie taka możliwość wycofania wkładu tylko wprowadzi zamęt - jestem zdecydowanie na nie.,
 

blackredxxx

Szlachcic zagrodowy
Czytacie ze zrozumieniem? Napisałem ze mozliwość zwrotu byłaby mozliwa po 30dniach np od otworzenia perły, a nie ze wrzucę a za godzinę wezmę z powrotem. Nawet nie musi być 30dni, moze byc 6 miesięcy jak macie z tym problem, ale żeby była taka możliwość. Napisałem 30dni bo myslę ze tyle czasu jest spokojnie wystarczające na ukonczenie poziomu perły.
 

Devine111

Baron
Czytacie ze zrozumieniem? Napisałem ze mozliwość zwrotu byłaby mozliwa po 30dniach np od otworzenia perły, a nie ze wrzucę a za godzinę wezmę z powrotem. Nawet nie musi być 30dni, moze byc 6 miesięcy jak macie z tym problem, ale żeby była taka możliwość. Napisałem 30dni bo myslę ze tyle czasu jest spokojnie wystarczające na ukonczenie poziomu perły.

Taką informacje powinieneś zamieścić w pierwszym poście tworząc ten wątek. Nie zmienia to faktu, wbiłeś to czekasz. Ja tak już kolejny miesiąc mam zablokowane około 5000 prkow, bo jakiś matoł ogłosił wrzutki po czym odłączył miasto, ale nie płacze jakoś z tego powodu. Wręcz to pokazuje, jakie zera potrafią grać ;). Poza tym nadal nie dodałeś ankiety.
 

Mark R

Wójt
Najwyższa pora by wszedł ktoś z zielonym nickiem i zamknął ten temat, bo służy tylko nabijaniu postów.
Zamknijmy go i zajmijmy się pomysłami, które coś wniosą do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry