[Zgłoszone] Motywuj vs Odrestauruj v. 0.2 [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10575
  • Data rozpoczęcia

Kto jest za?

  • za

    Głosy: 13 72,2%
  • przeciw

    Głosy: 3 16,7%
  • obojętnie

    Głosy: 2 11,1%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser10575

Guest
Hej,

Gram już od jakieś czasu i coś mi wpadło do głowy. Jak się odwiedza innych graczy to jest wybór między "Motywuj" a "Odrestauruj". W nagrodę za tę czynności jest nagroda 20 monet. I tutaj właśnie zrodziła się u mnie nowa koncepcja, skoro jest wybór jaką czynność chcesz zrobić to powinno się też móc wybrać nagrodę. Czemu by tak nie zrobić 20 monet nagrody za "Motywuj" a 20 młotków za "Odrestauruj" - lub na odwrót. To w zasadzie zmiana kosmetyczna i wydaje mi się że łatwa we wprowadzeniu.

Pozdrawiam i zapraszam do komentarzy

Juliusz Iwan

PS: Skoro tak bardzo chcecie to niech Wam będzie i dodałem tę ankietę.
 

DeletedUser625

Guest
Mogłeś edytować tamten i dodać ankietę. :) Nie musiałeś tworzyć nowy.
 

DeletedUser10575

Guest
Dziękuję za podpowiedź, ale to żaden kłopot - nie ma to jak klasyczne "kopiuj wklej" :)

No i oczywiście bardzo dziękuję za głos poparcia.
 

DeletedUser7261

Guest
Czasem nie ma wyboru, jest jedynie jedna opcja do wyboru, więc, chcąc nie chcąc, ktoś może czuć się poszkodowany. ja jednak wolę aby zostało tak jak jest.
 

DeletedUser10575

Guest
Czasami też jest że wcale nie ma możliwości bo już wszystko zostało kliknięte. Wtedy wystarczy poczekać i tak samo będzie tutaj. Możesz zmotywować za monety lub odrestaurować za młotki lub odwrotnie. Jak nie ma tego czego chcesz to robisz to co możesz albo nic nie robisz i czekasz aż się odblokuje. Ot cała filozofia.

Co do opinii że ktoś się może poczuć poszkodowany to z nią się akurat zgodzić nie mogę, bo przecież tak czy inaczej zdobywasz nagrodę więc nikt nie jest poszkodowany.

Niemniej dziękuję Ci za wyrażenie opinii w tym temacie.
 

DeletedUser4477

Guest
Według mnie pomysł jest bardzo dobry gdyż gdy zabraknie zaopatrzenia a pilnie potrzebujemy w tym momencie to musimy czekać co najmniej 5 minut na zaopatrzenie w tym samym czasie można zmotywować ponad 20 osób co dałoby nam 400 zaopatrzenia. Szczególnie przydatne do graczy rozpoczynających grę gdzie w 5 minut dochód jest czasem nawet mniejszy niż jedna motywacja.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Nadal jestem na tak :) Nie samym złotem człowiek żyje, a wiadomo, że na początku zawsze jest trudno. Potem zresztą zawsze może zabraknąć kilkuset sztuk zaopatrzenia, to można odrestaurować :)
 

DeletedUser9756

Guest
Niestety, kiedy wchodzimy do miasta, najczęściej budynki kulturowe są odrestaurowane, a ozdób większość nie chce mieć restaurowanych.

Sądzę, że lepiej by było w takim wypadku wprowadzić możliwość wyboru (nawet w formie dwóch okienek do postawienia 'ptaszka') pomiędzy złotem a zaopatrzeniem.

Jeśli gracz chciałby złoto, zaznaczyłby złoto. Jeśli zaopatrzenie, zaznaczyłby zaopatrzenie.
 

DeletedUser8996

Guest
Dobra, ankieta jest, przekonaliście mnie, jestem na tak, żebyście nie narzekali, że zawsze jestem na nie ;)
 

DeletedUser625

Guest
Niestety, kiedy wchodzimy do miasta, najczęściej budynki kulturowe są odrestaurowane, a ozdób większość nie chce mieć restaurowanych.

Sądzę, że lepiej by było w takim wypadku wprowadzić możliwość wyboru (nawet w formie dwóch okienek do postawienia 'ptaszka') pomiędzy złotem a zaopatrzeniem.

Jeśli gracz chciałby złoto, zaznaczyłby złoto. Jeśli zaopatrzenie, zaznaczyłby zaopatrzenie.

O tak to nawet lepiej, doskonałe uzupełnienie :)
 

DeletedUser9756

Guest
Cieszę się, że ktoś się ze mną zgadza :p

Tylko czy to będzie zgodne z zamysłem głównego twórcy pomysłu :)?
 

DeletedUser625

Guest
O to chyba chodziło Vendralowi, a jeśli nie to teraz po twojemu jeszcze lepiej będzie.
 

DeletedUser9756

Guest
Chodziło mi o dwa małe kwadraciki pod okienkami opcji motywacji :)

Ale w ustawieniach też mogłoby być. Tylko mniej graczy to zauważy, ponieważ nie każdy tam wchodzi, no i nie każdy czyta ogłoszenia :)

I należy pamiętać, że nie może być tam tego za dużo :haha: wszystko byście wpakowali do ustawień :)

Ale potwierdzam, Hikari dobrze mówi :)
 

DeletedUser3876

Guest
Jestem za, choć teraz dla mnie nie ma to szczególnie znaczenia...
Ale wiem, że "małe" epoki potrzebują zasadniczo więcej zaopatrzenia niż złota:)
 

DeletedUser5548

Guest
Mówicie o tak zaawansowanych zmianach ,,to bardzo ładnie nadzieja na przyszłość,,a RATUSZ dalej od epoki brązu daje dochód dzienny parę monet,,zaczął dawać od kamienia i płyta się zacięła..
pozdrawiam
M..
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Mówicie o tak zaawansowanych zmianach ,,to bardzo ładnie nadzieja na przyszłość,,a RATUSZ dalej od epoki brązu daje dochód dzienny parę monet,,zaczął dawać od kamienia i płyta się zacięła..
pozdrawiam
M..

Nie powtarzamy postów w kilku tematach. Dochód z ratusza zostanie zmieniony i wszyscy to wiedzę. Tylko nikt nie wiem, kiedy.
 

DeletedUser10575

Guest
Mówicie o tak zaawansowanych zmianach ,,to bardzo ładnie nadzieja na przyszłość,,a RATUSZ dalej od epoki brązu daje dochód dzienny parę monet,,zaczął dawać od kamienia i płyta się zacięła..
pozdrawiam
M..

Absolutnie się z Tobą zgadzam, ale nie wydaje mi się by to miało jakikolwiek związek z tym tematem.

- - - Zaktualizowano - - -

Nie powtarzamy postów w kilku tematach. Dochód z ratusza zostanie zmieniony i wszyscy to wiedzę. Tylko nikt nie wiem, kiedy.

Przepraszam bardzo, bo to nie na temat, ale skąd masz pewność że ktokolwiek cokolwiek z tym kiedykolwiek zrobi?? To są przecież jedne z najpilniej strzeżonych tajemnic których poznanie poruszy świat w posadach. Chyba opierasz się na niepotwierdzonych pogłoskach rozpowszechnianych przez koniki polne jakoby ta zmiana miała nastąpić już w czwartek 46 maja roku 6395. Ja bym na Twoim miejscu nie wierzył tym opiniom bo wszyscy dobrze wiemy że 46 maja będzie sobota a nie czwartek ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry