[Inne] Motywacja - ułatwienie - multi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19338
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za automatyczną motywacją wszystkich w znajomych , gildii i sąsiadów ?


  • W sumie głosujących
    22

DeletedUser19338

Guest
Witam,

Gram w foe już baardzo długo
Motywowane każdego z osobna :(
1. Podczas odwiedzania wszystkich światów strasznie długo mi schodzi motywacja wszystkich znajomych, osób z gildii oraz sąsiadów. I tu pomysł czy była by możliwość jednym przyciskiem motywowania wszystkich z znajomych, gildii oraz sąsiadów ?
 

DeletedUser16730

Guest
Never ending story. Już tyle osób to proponowało, już tyle ankiet wygrało, że aż dali znaczek plądrowania którego większość nie chciała.
 

DeletedUser

Guest
dokladnie- ja sam dalem ze 3 rozne tematy i pomysly
trzeba poszukac tylko./
 

DeletedUser16028

Guest
Masowa motywacja to jest to, czego mi w FoE najbardziej brakuje. Motywowanie nawet z automatu, z Ratusza ponad ponad 100 znajomych i 70 gildian zajmuje sporo minut. I jak dla mnie są to minuty kompletnie stracone na bezmyślne klikanie, które sprawia, że gra staje się dla mnie coraz nudniejsza. Na dodatek mimo, że sama motywuję - to codziennie mam sporo nie zmotywowanych budynków eventowych. Przyznam, że właśnie z powodu nudnej motywacji coraz częściej myślę o zakończeniu swojej przygody z FoE. To bez sensu, że motywacja zajmuje mi w grze najwięcej czasu.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Trzeba ogłosić protest ! Przynajmniej 2 miesiące bez kupywania diaxów (dla dobrych graczy to nie problem)to może się nauczą słuchać ;)
 
Do góry