Motywacja/ Odreastaurowanie - kolorowe lepiej widoczne ikonki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12833
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem kolorowych ikon podczas motywacji

  • TAK

    Głosy: 11 100,0%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser12833

Guest
Pewnie wielu z was miewało problem w znalezieniu konkretnego budynku podczas motywacji jeżeli chemy zmotywować np produkcje a nie domki, szczególnie że w wyższych epokach budynki maja czesto kolor zblizony do szarego - taki sam jak gwiazdka nad budynkiem.
Albo podczas odrestaurowywania cięzko odróżnic dekoracje od budynku kulturowego

Moja propozycja by zmienic szara gwiazdke na cos lepiej widocznego i kolorowego w zależnosci od typu budynku.

Zwiększyć gwiazdkę o co najmniej 50% i dodac kolorowa wyrózniajaca sie obwódke : czerwona

dla danego typu budynkow ustawić wypełnienie gwiazdki:

Świątynia/Galeria -> jasno czerwony
Domki -> zielony
Produkcja -> żółty
Bud. kulturowy -> niebieski
Ozdoby -> biały


Oczywiście kolory pewnie mogą być lepiej dobrane, chodzi o fakt rozrózniania domków od produkcyjnych i dekoracji od bud. kulturalnych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12833

Guest
Nie znalazłem na forum nic podobnego, a sądzę że ułatwiło by to gre gracza którzy chca motywowac zgodnie z zyczeniem motywowanego
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem ZA, aczkolwiek jest mi to w sumie obojętne - brakuje 3 opcji w ankiecie.
 

DeletedUser7795

Guest
Tak jak napisała Natalia, pomysł już był. Nie identyczny ale ktoś ten pomysł dawał.
 

DeletedUser7795

Guest
Właściwie powinny być tylko dwie opcje: TAK i NIE. Jeśli ktoś jest obojętny to niech się w danym pomyśle nie wypowiada.
 

DeletedUser5506

Guest
hmmm... dom od produkcji nie trudno rozroznic wiec sie troche dziwie po co odroznienie tych budynkow... Kultura od ozdob? Wystarczy najechac na budynek i zobaczyc czy nam podwietla cos duzego czy malego, przeczytac nazwe i wtedy klikac, a nie szybko i bez zastanowienia ;p
Kiedys zrobilem propozycje aby podswietlane byly najlepsze (najwiecej dajace) budynki z danych kategorii tj. mlotki/monety/zaopatrzenie. Pomysl zostal zjechany bo by bylo zbyt jasno ^^ Watpie wiec ze Twoja propozycja przejdzie, bo jest troche zblizona do mojego pomyslu aczkolwiek rozni sie zamyslem.
Moze sie nowym przydac wiec glosuje za :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry