Moja pierwsza ksiaszka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2550
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2550

Guest
Postanowilem nie marnowac swojego talentu i napisac ksiaszke...Oszczegam ze to ja jestem autorem i kazde kopiowanie pomyslu bedzie uznane jako plagiat.
dwuch smialkow jedzie na koniach przes puszcze..W szybkim momencie jeden zaczymuje konia i muwi...tu jest moje miejsce tu jest muj dom....na co drugi muwi...nie..po czykroc nie...tu jest moje miejsce tu jest muj dom... to walczmy powiedzial pierwszy...to walczmy powiedzial drugi...do walki nie doszlo bo zlapaly ich skurcze...powalczymy jutro..powiedzial pierwszy...jutro jest promocja w tesco powiezial drugi...to powalczymy pojutrze...ok.powiedzial drugi smialek... W koncu doszło do walki.....śmiałek pierwszy kontra smialek drugi....musieli skonczyc przed 22 godzina..takie byly wymogi producenta batonów.Ależ ten pierwszy rycerz miał miecz....a ten drugi jeszcze po wczorajszym miał go w pochwie. Walczysz czy nie..muwi rycerz pierwszy...wole trzymac miecz w pochwie powiedział drugi...cdn
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2550

Guest
zgadzam się.....miliony ludzi pisze swoja pierwsza ksiazke...prosze o bystrzejsze uwagi
 

DeletedUser8881

Guest
mi chodzi że pomysł taki sam jak w zeszłym tygodniu na facebook
 

DeletedUser3876

Guest
(...) żeby pisać książkę trzeba najpierw umieć pisać po ludzku. W obecnym stanie proponuje składać długopisy.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A ja podzielam zdanie Szczupaka1987, najpierw trzeba się pouczyć pisać jak człowiek-pisarz, znaczy się ogółem pisać.
Nigdzie nie używa się tylu kropek :)
Zamykam, jako iż użytkownik przesadził i ma bana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry