Mój nick :p

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8996
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8996

Guest
Wpisałem swój nick w google i okazało się, że nie tylko mi się nazwa SkyThane podoba :p
Oto co wyskoczyło :)


4415014.jpg



Hehe, SkyThane chemicals, nawet nie wiedziałem, że własną firmę mam i to koreańską :p
 

DeletedUser10362

Guest
"Aleksja (stgr. ἀλέξις), niezdolność czytania – zaburzenie objawiające się częściową lub całkowitą niezdolnością rozumienia słowa pisanego (drukowanego). Osoby na nią cierpiące nie mają zaburzeń wzroku czy słuchu i potrafią rozumieć słowa wymawiane. Jej przyczyną jest uszkodzenie lewej półkuli mózgu, co uniemożliwia przez człowieka powiązania danego dźwięku z prawidłowo rozpoznawaną literą."

a ja jestem chorobą :)) ale to wiedziałam już wcześniej....haaaha
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Acha ... to ciekawe ._.
Być nazwą mangi, mój życiowy cel :p

+

Bez numerka :
"Przejdź na żarówki LED Hikari i zacznij płacić dużo mniej za prąd ! Żarówki diodowe Hikari LED to mocne przyjemne światło, jakościowe diody LED, dobra cena ..."

Jestem oświecony ;>
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser9461

Guest
Wpiszcie mój w grafice, same obrazki z foe wyskoczą
 

DeletedUser8996

Guest
Jakby co to nie moja twarz, nawet ja takiej krzywej nie mam :p

"Pierścień Gonumena" (+11) - No, no, jesteś tak sławny, że nawet twoje pierścienie Ci robią :)

A ja to już szycha, że mnie na jakiś chemikaliach wypisują :D
 

DeletedUser388

Guest
A mi po wpisaniu w 'gugl' swojego nicka ukazały się obrazki z Ukraińcami (Kozakami) z czasu Rzeczypospolitej Obojga Narodów (jak i też tymi obecnymi)
 

DeletedUser8996

Guest
Ee, Lozja, nawet apartamenty masz, to jesteś szychą dopiero, moje SK Chemicals to jest nic się okazuje :)
 

DeletedUser8507

Guest
Wpiszcie Wendrowiec01234 i dajce grafika. Avatary wieeeeeeeelu osób z foe i z offtopa kilka zdjęć :p
 

DeletedUser13284

Guest
A ja jestem firma produkujonca folie izolacyjne

[kierarot jaka to gildia na arwahall?]
 

DeletedUser4257

Guest
A mi wyskoczył mój własny avatar z odnośnikiem do naszego forum :)
A obok był jakiś cytat czarną czcionką na białym tle to myślałem że ktoś mi podpierdzielił avatar i dodał cytat :)
 
Do góry