[Inne] młotki - pomysł z żalem

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

ktore chcecie?

  • zastapienie klasycznego zadania zadaniem kumulacji mlotkow

    Głosy: 11 64,7%
  • całkowite usunięcie tego typu zadania

    Głosy: 6 35,3%
  • inne: w poscie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser

Guest
a więc po koleji

1. żal:
otóż w zadaniach pojawia sie pozycja z dupy wzięta " wykonaj produkcje Xh Yrazy"
najbardziej zryty quest jaki moze byc.
mlotkow mam juz prawie 1 kkk - tak prawie 1 000 000 000 mlotkow....
budynki produkcyjne musze miec bo niektore zadania wymagaja produkcji Xh razy Y razy...
sa to najglupsze i najbardziej bezcelowe zadania jakie tlko moga istnieć

dlatego moj pomysł to

- zastapic zadanie Xh razy Y razy, zadaniem "Zbierz ZZZ młotkow"
- calkowite usuniecie tego typu zadania.
 

Von Grun

Wicehrabia
Dlatego ja z automatu odpuszczam takie zadania. Mam tylko 4 budynki do młotków i zasadniczo trzymam je tylko na eventy, z samych wypraw i pereł pokrywam z nawiązką zapotrzebowanie na ten zasób. Jeżeli takie zadanie zniknęłoby to z eventów z wielką ochotą usunąłbym te budynki.
 

DeletedUser17454

Guest
Mnie też denerwują te zadania. Poza tym nie każdy ma czas i chęci aby ukończyć 5 - 15 min produkcje 40 razy... Jestem na tak z pierwszą opcją, żeby trzeba było zebrać określoną ilość młotków.
 

DeletedUser19392

Guest
Całkiem przyjemne zadania wymagające główkowania. Krótsze produkcje a zwłaszcza godzinna dają więcej materiałów więc jest z pożytkiem. Zawsze można sobie dostawić kilka malutkich warsztatów z poprzednich epok i tam robić zadane.
 

bartekmod

Książę
Krótsze produkcje a zwłaszcza godzinna dają więcej materiałów więc jest z pożytkiem. Zawsze można sobie dostawić kilka malutkich warsztatów z poprzednich epok i tam robić zadane.

Niekoniecznie dają więcej. Krótkie produkcje powodują, że szybko wyczerpuje się bonus z Farosa, niedługo później z RAHa, większość produkcji zbierasz niezmotywowanych i łącznie w ciągu doby zbierasz ileś zaopatrzenia
Robiąc dłuższe produkcje do każdej masz bonus z Pereł, każda jest zmotywowana i okazuje się, że zbierasz podobną ilość zaopatrzenia, jednak zdecydowanie prościej.

Ja mam te kilka produkcyjnych, ale gdyby mi brakło miejsca na coś pożyteczniejszego (np nowa Perła jak będzie warta uwagi) to w pierwszej kolejności poleci out kilka produkcyjnych
 

DeletedUser

Guest
GVG
2 jednostki + 6 łotrów = wygrana każda auto walka wystarczy tylko pierwszą ture zrobić recznie co "AI" nie wypusci na przod wszytkich łotrów
 
Do góry