Mini FAQ - Zajrzyj tutaj zanim zadasz pytanie !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8

Guest
* GRA *

Pyt.: Jak sprawdzić ile mam punktów?
Odp.: Będąc w mieście na dole ekranu znajduje się pasek z rankingiem graczy. Twoje miejsce w rankingu oraz liczba punktów znajdują się pod Twoim nickiem.

Pyt.: Dlaczego widzę tylko 80 graczy w pasku na dole ekranu?
Odp.: Świat podzielony jest na kontynenty po 80 graczy.

Pyt.: Jak przejść do kolejnej epoki?
Odp.: Nowa epoka rozpoczyna się, gdy odblokujesz w niej przynajmniej jedną technologię w drzewie rozwoju.

Pyt.: Czy można przestawiać, kasować lub obracać budynki/drogi?
Odp.: Budynek jak i ścieżkę można przestawić lub kasować, ale nie można ich obracać. W celu przebudowania miasta kliknij na 2 ikonę w menu po lewej. W "Narzędziach" pierwsza opcja pozwala na skasowanie budynku, druga na jego przestawienie. Po wybraniu opcji, musisz kliknąć na budynek lub ścieżkę.

Pyt.: Jak zdobyć "młotki" (zaopatrzenie)?
Odp.: Zaopatrzenie można uzyskać za wykonane zadania, podbój sektorów, prowincji lub można je wyprodukować w mieście w budynkach produkcyjnych.
Menu na dole po lewej -> Buduj -> Budynki produkcyjne


* Inne *

Pyt.: Jak mam skontaktować się z supportem?
Odp.: Opcja 1. Prawym przyciskiem myszy w grze, opcja "Support", można wysłać zgłoszenie.
Opcja 2. https://support.innogames.de/login?game=foe&lang=pl

Pyt.: Czy będzie prowadzona rekrutacja do teamu FoE?
Odp.: Jeśli zajdzie taka potrzeba, ustalimy zasady rekrutacji i ogłosimy nabór. Informacja pojawi się na forum.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Poszukaj TUTAJ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8

Guest
Pyt.: Jaki jest koszt odblokowania "Płodozmianu"?
Odp.: Wymagania surowcowe dla Płodozmianu się nie wyświetlają ponieważ ich nie ma - technologia ta wymaga jedynie punktów rozwoju.

Pyt.: Jeśli ktoś mnie obraża w grze to mogę go zgłosić do supportu?
Odp.: Tak. Proszę skorzystać z przycisku "Zgłoś" na czacie lub w wiadomości.

Pyt.: Zaprosiłem gracza i nie dostałem Diamentów, dlaczego?!
Odp.: Proszę mieć na uwadze, że zwerbowany gracz musi spełnić dwa warunki, by Diamenty zostały przyznane. Przede wszystkim musi osiągnąć epokę żelaza. Drugim warunkiem, jest korzystanie z innego połączenia internetowego (także innego komputera). Jeżeli któryś z tych warunków nie jest spełniony, Diamenty nie zostaną przyznane. Jeżeli jednak w Pana/i przypadku warunki są spełnione, to prosimy o ponowny kontakt, sprawdzimy to i postaramy się pomóc.

Pyt.: Zrobiłem ankiety/wysłałem sms/zarejestrowałem się w serwisie "x" etc. i nie dostałem Diamentów, zrobicie coś?
Odp.: W przypadku SponsorPay za dostarczenie Diamentów odpowiada zewnętrzna firma, ponieważ Gracz nie ponosi żadnych kosztów na rzecz InnoGames. W tej sytuacji prosimy o kontakt z SponsorPay.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Często się zdarza pytanie na temat gry od nowa, więc niech to będzie w konkretnym podpiętym temacie:

1. Konto jest kasowane po ok. 30 dniach nieaktywności.
2. Nieaktywność jest liczona od ostatniej akcji w grze.
3. Epoki od Rozkwitu Średniowiecza są obecnie wyłączone z kasacji kont.
4. Konta posiadające przynajmniej 50 Diamentów (dla epok kamienia i brązu) lub przynajmniej 251 (dla epok żelaza i wczesnego średniowiecza) są także wyłączone z kasacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry