miasto na wodzie (zadanie linii głównej)

Status
Zamknięty.

piotr2k

Szlachcic zagrodowy
Jaką technologię trzeba opracować, żeby ukończyć to zadanie linii głównej???
Mam opracowane wszystkie technologie do księżyca Jowisza...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jaką technologię trzeba opracować, żeby ukończyć to zadanie linii głównej???
Mam opracowane wszystkie technologie do księżyca Jowisza...
mysle ze pominąłeś jakąś "ślepą uliczkę"

+ daj coś więcej o tym zadaniu bo nie umiem go znaleźć na wiki nawet.

Zgaduje, że "floating city"

Research a technology

czyli zbadaj cokolwiek.
Na 100% masz jakieś niezbadane coś z bardzo niskich epok.
 
Ostatnia edycja:

piotr2k

Szlachcic zagrodowy
screen...

Zgaduje, że "floating city"

Research a technology

czyli zbadaj cokolwiek.
Na 100% masz jakieś niezbadane coś z bardzo niskich epok.
Sprawdzałem 2x, wszystko mam opracowane. Zastanawiam się czy to nie jest bug, że będąc teraz w wysokiej epoce nie akceptuje mi zadania z niższej epoki
 

Załączniki

  • miastonawodzie.jpg
    miastonawodzie.jpg
    55,8 KB · Wyświetlenia: 27

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Sprawdzałem 2x, wszystko mam opracowane. Zastanawiam się czy to nie jest bug, że będąc teraz w wysokiej epoce nie akceptuje mi zadania z niższej epoki
jezeli masz wszystko zbadane - z automatu by Ci zaliczyło
Zwiń całe drzewko badań i zobacz czy masz wszędzei "zieloną fajkę"

Musisz coś mieć do zbadania. ALBO - w sumie najbardziej oczywiste xD masz tytana do zbadania przecież.
I po porstu zrobiłeś sobie blok.
Bo skoro piszesz, że masz wszystko do epoki jowisza. To masz cały Tytan "zablokowany". Więc masz dostępne technologie - w tytanie

tak to jest jak się robi badania a nie robi zadań linii głównej jednocześnie.
 

piotr2k

Szlachcic zagrodowy
jezeli masz wszystko zbadane - z automatu by Ci zaliczyło
Zwiń całe drzewko badań i zobacz czy masz wszędzei "zieloną fajkę"

Musisz coś mieć do zbadania. ALBO - w sumie najbardziej oczywiste xD masz tytana do zbadania przecież.
I po porstu zrobiłeś sobie blok.
Bo skoro piszesz, że masz wszystko do epoki jowisza. To masz cały Tytan "zablokowany". Więc masz dostępne technologie - w tytanie

tak to jest jak się robi badania a nie robi zadań linii głównej jednocześnie.
Odfajkowane mam wszystkie epoki.

Epoki Tytan jeszcze nie mam odblokowanej, księżyc Jowisza mam 25/26 - sugerujesz, że jak w Tytanie opracuję jakąkolwiek technologię to to zadanie będzie zrealizowane?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Epoki Tytan jeszcze nie mam odblokowanej, księżyc Jowisza mam 25/26 - sugerujesz, że jak w Tytanie opracuję jakąkolwiek technologię to to zadanie będzie zrealizowane?
tak, jeżeli masz 25/26 to wystarczy tą ostatnią zbadać by było 26/26

jeżeli zdanie brzmi "opracuj technologię" to musisz opracować jakąkolwiek, z brązu, tytanu, postępu, oceanu, obojętnie.

jeżeli zadanie brzmi "opracuje technologię XYZ" to musisz opracować technologie XYZ.
 

Borisel

Hrabia
Pamiętam to zadanie - dzięki temu zablokowałem sobie zadania ponieważ byłem w wirtualu i nie chciałem skoczyć do marsa . Musisz się nauczyć by wykonywać zadania główne i wstrzymać się z badaniami , póki zadanie tego nie wymaga. I robić aż nie pojawi się zadanie wymagające zbadania konkretnej technologii zaczynającej nową epokę. Jak w tym przypadku zrobiłem wszystkie zadania od oceanu do marsa i zatrzymałem się na tym zadaniu, ponieważ nie chcę jeszcze przeskakiwać do kolejnej epoki .
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2023-11-27 145238.png
    Zrzut ekranu 2023-11-27 145238.png
    198,4 KB · Wyświetlenia: 12
  • Zrzut ekranu 2023-11-27 145325.png
    Zrzut ekranu 2023-11-27 145325.png
    386,4 KB · Wyświetlenia: 12

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Pamiętam to zadanie - dzięki temu zablokowałem sobie zadania ponieważ byłem w wirtualu i nie chciałem skoczyć do marsa . Musisz się nauczyć by wykonywać zadania główne i wstrzymać się z badaniami , póki zadanie tego nie wymaga. I robić aż nie pojawi się zadanie wymagające zbadania konkretnej technologii zaczynającej nową epokę. Jak w tym przypadku zrobiłem wszystkie zadania od oceanu do marsa i zatrzymałem się na tym zadaniu, ponieważ nie chcę jeszcze przeskakiwać do kolejnej epoki .
to jest ciut innego, bo tu masz opracować konkretną technologię.

Kolega ma opracować dowolną technologię, więc jakby zostawił sobie coś niezbadanego w niskich epokach to teraz by mógł iść dalej z zadaniami.
 

Borisel

Hrabia
Więc musi zbadać ostatnią technologię w jowiszu - jednak jak będzie chciał iść dalej z zadaniami to kojarzę , że jeszcze będą 2 zadania albo 3 z dowolnymi badaniami aż nie dojdzie gdzie ja jestem . Więc siłą rzeczy musi przejść do kolejnej epoki by zrobić dalej te zadania .
 
Status
Zamknięty.
Do góry