[Budynki] Menu budynków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19652
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Wam się pomysł?


  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser19652

Guest
Od dłuższego czasu myślę o tym, że bardzo przydałaby się tutaj jedna malutka opcja. Głównie chodzi mi o budynki produkujące towary, zaopatrzenie oraz jednostki wojskowe. A mianowicie... Kiedy zbuduję kilka różnorakich budynków, nie raz ciężko mi sie połapać, co już zbudowałam, w jakiej ilości itp. sprawdzanie tego "na piechotę" jest dość problematyczne, szczegolnie wtedy, gdy ma się rozbudowane miasto. Myślę, że mile widziana byłaby tu mała adnotacja w menu budynków. Np. tam gdzie jest domek z piaskowca, niech na dole malutkim drukiem pisze "zbudowano: 10". Wtedy będę wiedziała co już mam, czego nie mam lub czego mam za mało :)
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Bez sensu . Nawet w bardziej rozbudowanym mieście nie ma problemu z policzeniem (chociaż po co liczyć to nie wiem ) . Proponuje nauczyć się liczyć i tyle :p
 

DeletedUser19652

Guest
Wiesz.. liczyć i ja potrafie :D nie do konca o liczenie mi chodzilo. Ale gram na telefonie, i nie raz naprawdę się głowie, ktory budynek jest ktory bo wiele jest naprawdę podobnych, a klikac w każdy z osobna, sprawdzac i szukac jest nie oszukujmy sie, troche slabe.. :) nie raz chce zbudowac jeszcze jakis budynek produkujacy surowce, a mam je tak porozsypywane po mapie (sorry, czasem inaczej sie nie da :p) ze ciezko je wylapac, a tym bardziej dojsc do tego, którego jeszcze nie mam :) a nie chce drugi raz budować tego samego bo to bez sensu :) stad moj pomysl o malenkiej informacji pod kazdym budynkiem w menu. Mysle ze nikomu by to nie przeszkadzalo, a niejeden gracz by z tego skorzystal :) pozdrawiam :)
 

DeletedUser19136

Guest
A mi się pomysł kol. Papajaaa podoba i jestem na TAK:)
 
Do góry