Medale i Sourowce Bonusowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2881
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2881

Guest
Witam mam problem/pytania?
1. Przejąłem te kilka pierwszych prowincji, mam bodajże z kamieniem i kwiatek prowincję ale nie widzę nigdzie możliwej budowy budynków z tymi surowcami...zakładka budowa ale tam nie ma.
2. o 16:08 skończył się turniej mam te 1 miejsce, turniej się zakończył ale nie widzę tych medali a chciałem troszkę rozciągnąć pole pod zabudowę.

Póki co to tyle.
Dzięki z góry za pomoc.
 

DeletedUser8

Guest
Bonusy na mapie zwiększają produkcję w budynkach towarowych w mieście. Za towary można odblokowywać technologie i kupować sektory prowincji. Można również handlować z innymi graczami, ponieważ każdy może wylosować inne bonusy przez co inne produkcje będą dla niego opłacalne.

Co do medali - proszę poczekać do rana, jeśli medale się nie pojawią, proszę o wysłanie zgłoszenia do supportu w tej sprawie.
 

DeletedUser2881

Guest
dzięki za szybką odpowiedź.
Podwyższa produkcję tzn muszę najpierw w badaniach naukowych odkryć dany budynek żeby w ogóle mieć opcje produkcji danego surowca?

- - - Zaktualizowano - - -

dzięki za szybką odpowiedź.
Podwyższa produkcję tzn muszę najpierw w badaniach naukowych odkryć dany budynek żeby w ogóle mieć opcje produkcji danego surowca?
 

DeletedUser8

Guest
Tak. Po odkryciu technologii produkcji danego towaru i zbudowaniu budynku bonus z mapy wpływa na ilość wytwarzanych sztuk np. wina
 
Do góry