Mecz Polska-Holandia

czy polska wyjdzie z grupy ?

  • tak

    Głosy: 6 66,7%
  • chyba w 2099 roku

    Głosy: 3 33,3%

  • W sumie głosujących
    9

Wanat70

Wójt
znowu przegrana i znowu będziemy ostatni w grupie bo czarno to widze

Niemcy-Polska 7:0
Irlandia Północna -Polska 4;2
Ukraina-Polska 2:1
I lewego zjadą jak nic
 

DeletedUser14757

Guest
Musisz wziąć pod uwagę, że Niemcy ostatnio przegrali ze Słowacją, więc powinieneś zmienić wynik na conajmniej Niemcy-Polska na 7:5 albo coś takiego.
Widzę, że kolega jest kibicem sukcesu i przed wczorajszym meczem pewnie pisałeś wszędzie, że dojdziemy conajmniej do półfinału.
 

DeletedUser7795

Guest
Załamałem się po tym co zobaczyłem w meczu z Holandią :(
 

DeletedUser15570

Guest
Nie chodzi juz o porazke, chodzi o styl w jakim ja osiagneli, bali sie kontuzji, ok, ale czy to oznacza ze 4 holendrow moglo w polu karnym wymienic podania i wyminac 8 naszych stojacych i przygladajacych sie jak pacholki treningowe, i strzelic bramke? Co to mialo byc, z czym do ludzi :)
Milik i sytuacja z 8 minuty, no jak taka sytuacje spierniczy z Niemcami to pozdro dla niego, dziesieciu takich miec nie bedziemy zeby raczyl w koncu trafic, a Lewego wiadomo ze beda kryli podwojnie.

Uwazam ze o wyjscie z grupy bedzie bardzo ciezko, odniesmy moze najpierw historyczne pierwsze zwyciestwo na euro, a potem sie zobaczy :) Irole to nie chlopcy do bicia, a z Ukraina wygralismy ostatnio 16 lat temu, kolejne mecze dostawalismy wciry lub remisowalismy.
 

DeletedUser16658

Guest
Zagrali jak umieli jeśli idzie o naszą defensywe to problemy sa od początku chyba najsłabszy nasz element, do ataku coś, nie ma okazji brak goli.Turniej jednak to różni rywale ,sposoby gry odmienne .Wiadomo bali sie kontuzji.:)
 

DeletedUser14757

Guest
Ile teraz przegramy? Nieważne z kim będziemy grać...
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wanat-pesymista.
Ze Szwajcarią nie wygramy - wygralismy.
Oby w meczu Port-Chor nie było niespodzianki, bo z Portugalią to nawet nie będziemy mieli szans zagrać, jak wygra Chorwacja ;)
 

DeletedUser15570

Guest
Dokladnie, to Chorwacja jest faworytem meczu, sam wolalbym zebysmy zagrali z Portugalia bo jest poprostu slabsza od niej, co pokazaly mecze grupowe. Mamy dobra obrone, gdybysmy trafili na Portugalie i nasza obrona nie przestraszyla sie nazwiska Ronaldo (a w to watpie, to juz nie te czasy sprzed dziesieciu lat, zeby im sie nogi uginaly przed nazwiskami), to bylbym spokojny o wynik, a przynajmniej o odpadniecie po meczu walki. Inaczej sie wychodzi nastawionym na gre z takimi krajami jak Niemcy, Anglia, Portugalia, a inaczej na Szwajcarie mimo ze to dobry zespol, takze bede optymista. Z Chorwacja natomiast moze byc piekielnie ciezko, ale po meczu z Ukraina i Szwajcaria takze bylbym spokojny, pokazali juz ze umieja wygrac mecz nawet sie broniac, a zeby wbic nam wkoncu gola przeciwnik musial oddac strzal turnieju :)
 

Wanat70

Wójt
z Portugalią nie dadzą rady wygrać bo są zasłabi są bo Lewandowski zmęczony graniem w reklamach ,a Błaszczykowski to już dziadek jest i taki nażelowany Ronaldo mu piłkę zabierze i żaden Pazdan go nie zatrzyma i już prędzej Islandia Francję rozwali,niż my z Portugalią wygramy bo fuksem wygraliśmy ze Szwajcarią
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Widzę ostry pesymista. Najpierw przewiduje tęgie lanie i stratę 13 bramek w fazie grupowej, potem nie widzi szans ze Szwajcarią. Mam nadzieję że podtrzymasz swoją passę ;)
I jeśli uważasz, że to my wygraliśmy fuksem ze Szwajcarią, to ciekaw jestem jak byś nazwał wygraną Portugalii z Chorwacją, bo nazwanie tego "fuksem" byłoby stanowczo zbyt słabym słowem :)
 

DeletedUser11758

Guest
Portugalia była lepsza od Chorwacji a gola strzelili tak póżno bo wcześniej im się niechciało
Tej drużynie potrafi grać tylko Ronaldo .
Bez niego nie potrafią grac i tylko on strzela gole.
Nie wiedzą co zrobić z piłką podają do niego.
Naszej reprezentacji potrafi grać cała drużyna .
Portugalia tylko dzięki Ronaldo wyszła z grupy .
Tym meczu jesteśmy faworytami .
Nie ma formy to cała drużyna gra słabo .
 

Wanat70

Wójt
ha!! wiedziałem że przegramy że któryś snajper nie trafi do bramki a Portugalia zostanie mistrzem bo specjalnie tak grają
 
Do góry