Max Payne 3

  • Rozpoczynający wątek henio525
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie dawno przeszedłem kontynuację historii pokrzywdzonego przez los nowojorskiego policjanta Maxa Payne'a. Gra osobiście przypadła mi do gustu. Trochę zawiodłem się długością rozgrywki, ale fabuła i realizm, który został poprawiony nadrabiają. Bardzo spodobało mi się to, że bohater nie nosi w kieszeni całego arsenału np: jak w GTA tylko posiada max 2 bronie krótkie i jedną długą, którą nosi non stop w ręku, oczywiście o ile nie wybierzemy aby Max wyjął 2 broni krótkich na raz, w tym momencie upuszczamy długą broń. Niestety nie potraktujemy w tej części gry przeciwników granatem czy koktajlem mołotowa, ale załadowanie kulki w łeb z desert eagle rekompensuje nam brak wspomnianych wcześniej gadżetów :D Ciekawy jest tryb celowania różniący się ze względu na poziom trudności. Polecam wszystkim zagranie w tą grę, warto. Piszcie co sądzicie o tej odsłonie i całej serii.
 

DeletedUser971

Guest
Nie miałem jeszcze przyjemności zagrać w najnowszego Maxa ale szczerze powiem, że korciło mnie go kupić. No ale zrezygnowałem bo bardziej cenię sobie gry multiplayer.
 

DeletedUser

Guest
gra świetna i nie sądzę że ktoś się zawiódł najnowszą wersją Maxa
 
Do góry