Marsjańska Ruda

SZEFO

Szlachcic zagrodowy
Błąd w grze !!! Nie można wydobywać marsjańską rudę będąc w pasie asteroid. Nawet po zdobyciu całej mapy. Rozumiem, że na czas odkrywania asteroid opcja marsa jest zablokowana, ale po przejęciu mapy asteroid ruda marsa powinna zostać odblokowana. Produkcja w syntezatorze może być dodatkową, a nie jedyną opcją!!!! Kto się zgadza niech mnie poprze, według mnie to błąd w grze.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Zgadzam się, że jest to mało logiczne. Jeżeli technologia pozwala mi na dotarcie do Pasa Asteroid, to dlaczego nie mogę eksploatować złoży na Marsie? Jednak to jest gra, a o braku bezpośredniego dostępu do marsjańskiej rudy można było dowiedzieć się PRZED zmianą epoki i spora ilość graczy sobie z tym utrudnieniem poradziła.
 

Arox

Baron
Błąd w grze !!! Nie można wydobywać marsjańską rudę będąc w pasie asteroid. Nawet po zdobyciu całej mapy. Rozumiem, że na czas odkrywania asteroid opcja marsa jest zablokowana, ale po przejęciu mapy asteroid ruda marsa powinna zostać odblokowana. Produkcja w syntezatorze może być dodatkową, a nie jedyną opcją!!!! Kto się zgadza niech mnie poprze, według mnie to błąd w grze.
No skoro masz kolonie w Pasie Asteroid to siłą rzeczy nie ma cię już na Marsie bo postanowiłeś zrobić przeprowadzkę. I tak samo będzie z kolejną epoką. Produkowanie lodu z asteroid będzie się odbywać prawdopodobnie na Ziemi, gdy osiągniemy kolejną epokę. Taka mechanika w Epokach Kosmicznych
 

SZEFO

Szlachcic zagrodowy
Rozumiem, że większość graczy ma w magazynie 11500 szt. marsjańskiej rudy i było napisane w poradniku przed zmianą epoki, tylko ja tego nie zauważyłem.... Dziennie z jednej przetwórni można uzyskać 40 szt. rudy!!!! Promet i orichalkum można na bieżąco wydobywać.... i o tym piszę. (Widzę, że niejeden gracz ma po kilka syntezatorów czyli to nie tylko mój problem.) Po zdobyciu mapy Pas Asteroid powinna być odblokowana możliwość zdobycia rudy marsa na tej samej zasadzie.
 
Do góry