Maksymalny poziom gildii - koniec GvG?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3014
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Eh wiecie, nie było by problem jakby było do 50 lvl, ale zrobiono jak z EJ niby ostatnia ale nie będzie coś potem, może coś jeszcze, czekajcie obgryzajcie paznokcie ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Jak tak będziemy czekać to paznokci zabraknie ;)

Albo zrobią kolejne lvl, albo puszczą jakąś drugą turę, od 0, z nowymi bonusami... czas pokaże :)
 

DeletedUser3255

Guest
W wielu miejscach pisaliśmy już to samo - prawdopodobnie ... nie wiemy jednak kiedy
Nic dodać nic ująć ;) .... może jedno warto dodać : oisze Pani prawdopodobnie to po co pisać, że nie wiemy kiedy ... skoro prawdopodobnie to może nigdy ;)
ps ...kolejne poziomy nie są potrzebne ... dajmy urosnąć w siłę słabszym gildiom ... od około 1,5 roku widzę, że Inno właśnie taką politykę prowadzi na FoE ...równanie w dół :)
 

DeletedUser8110

Guest
Rozumiemy zaniepokojenie ze strony Graczy związane z niepewnością odnośnie tego, czy aby na pewno pojawią się kolejne poziomy gildii. Macie pełne prawo się tym emocjonować, jako że jest to istotna kwestia z punktu widzenia gildii ze szczytów rankingu. Jesteśmy świadomi, że Gildie, które osiągnęły już 50 poziom są rozczarowane sytuacją, w której inne gildie mogą je dogonić i dostrzegamy, że nie powinno to w taki sposób wyglądać. Przekazałam informację o Waszym zniecierpliwieniu odpowiednim osobom, jednak mogę teraz jedynie prosić o cierpliwość w tej kwestii.
 

DeletedUser3255

Guest
Rozumiemy zaniepokojenie z...., jednak mogę teraz jedynie prosić o cierpliwość w tej kwestii.
Nie ma niepokoju :) jest wojna ;) ... naprawdę nikogo ( chyba) nie interesuje już nowy poziom ... fajnie jest jak jest ... nowe gildie urosną i będzie się z kim "naparzać" ...ale Inno lekceważy starych klientów ... ustawiając wszystkie zmiany pod nowych na świecie G + pod kombinatorów :)
... aby nie być gołosłownym:
zmiany w grze:
- nie trzeba dawać wojska do oblężenia ( moja gildia musiała tracić wojska i to częśto z alkatraz jak podbijaliśmy nowy teren)
- nie trzeba mieć epoki aby dać oblężenie ( nie mieliśmy takich możliwości ... a teraz byle kto da obleg byle gdzie)
- dzikie zbójce nie osłabiają sektorów ( teraz można zrobić lewą gildie ...lub 8 lewych w jeden dzień i obstawić tereny nad rzeką ... będą same stolice ... nikt w tych gildiach nie musi grać a zapora fajna :) )
- wymiana między światami dozwolona ... a sporo ludzi straciło przez to perły lub konta ... teraz można kombinować ? ( aby nie było ... zakaz był śmieszny bo każdy mógł to interpretowac jak chciał :) )
- serwery FoE padają a mi dalej system gry wmawia, że czat mi nie działa przez mój system ochrony ... wyłączyłem wszystkie zabezpieczenia ... a FoE mi pisze na czacie, że dlatego nic nie widzę bo mam zabezpieczenia za mocne :)
- itp itd ... ni ejestem przygotowany ...ale jest jeszcze z 5-8 zmian, które są bez sensu z punktu widzenia gracza, któremu się jeszcze chce ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14403

Guest
Nieskończoność poziomów gildii to głupota jak w Alcatraz,doprowadzi to do tego że te stare gildie będa się wzmacniały i nowe nawet ze starymi graczami nigdy nie dogonia starych gildii , mało tego nawet troszke się do nich nie zbliża .Ale jeżeli wprowadzi się odpowiedni balans gra będzie ciekawa bo np kilkunastu starych graczy załozy gildie i zawsze będa mieli jakiś cel chcac zblizyc się poziomem do sterych gildii a wiedzac że nigdy ich nie dogonia odpuszcza gre ,dokładnie tak samo jest z Alcatraz. Ktokolwiek biorac sie za grę ma nadzieje ze będac aktywny za jakiś czas ,czy to rok ,czy dwa czy może pięć zbliży się choć troszkę do silnych graczy aby z nimi konkurować bo inaczej odechciewa się gry i zadaniem producentów gier jest tak je zbalansować , aby tak było .Tutaj nowy gracz jest na straconej pozycji i moim zdaniem wielu nowych graczy gdyby wiedzieli że nie maja szans na rywalizacje z najlepszymi lub nawet tymi ze średniej półki grajac nawet 10 lat ( bo wszyscy ida do przodu ) nie zdecydowali by się na ta grę.
Często o tym wspominam i wspomnę jeszcze wielokrotnie nieskończone poziomy Alcatraz to największy bład jaki zrobili twórcy tej gry bo całkowicie wypatrzyło to GVG ,gildie 3-4 osobowe z ludźmi którzy maja wysokie poziomy Alcatraz kłada na łopatki gildie które niemal latami wypracowały sobie sektory ,według mnie na 50-tym poziomie powinien byc koniec a zebrany potencjał powinien raczej iść na dodatkowe pr którymi gildia honorowała by graczy za jakies osiagniecia czy po prostu dawała je słabszym graczom ,lub np na budynki dajace bonus do ataku ,monet itd ,zawsze mozna coś wymysleć a nie tylko poziom poziom poziom ,zwariujecie od tych poziomów ludzie.Gra jest strategiczna i rozłożona w czasie ale powinna być tak zrobiona aby każdy gracz wykazujacy się ponadprzeciętna obecnościa w grze miał szanse pobawic się z najlepszymi dajac im taka szanse wciaga się ludzi w grę i każdy jest zadowolony bo kasa leci również do twórców gry .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Auksacer

Wicehrabia
Ja rozumiem, że osiągając 50 poziom gildia traci motywację, bo nie ma już więcej poziomów i InnoGames powinno coś z tym zrobić. Jednak teorie odnośnie tego, że słabsze gildie będą równały się z tą gildią na 50 poziomie, która stanęła na nim i nie może więcej osiągnąć, to dla mnie czyste herezje. Co dają Wam poziomy gildii?

1. Prestiż - serio? on jest kluczowy do bycia mocną gildią? zawsze wydawało mi się, że ilość posiadanych sektorów jest kluczowa, bo to one dają najwięcej potencjału gildii, a potencjał przekłada się na prestiż (duży potencjał -> wysokie miejsce na mapie prowincji -> wysoki prestiż). Nie posiadając żadnych sektorów, samym prestiżem za poziom gildii nie będziecie wysoko w rankingu. Będąc silną gildią i tak bez problemu utrzymacie te sektory co macie albo powalczycie o nowe, nie dając się dogonić w rankingu słabszym gildią (na niższym poziomie).
2. Bonus wsparcia gildii. Z tego co zauważyłem, to już na 30 poziomie i z Obserwatoriami na wysokich poziomach można wspierać wiele sektorów. Poza tym powiedzmy sobie szczerze - ten bonus wsparcia i tak nie ma większego znaczenia jeśli gildia naprawdę chce zdobyć jakiś sektor i zbierze się solidną grupką (10 osób). Wtedy to nawet 75% można zdobyć w kilka minut jeśli gildia broniąca nie zbija oblężenia.
3. Szybsza rekrutacja jednostek. No ok, szybciej rekrutują się jednostki, ale czy to ma bezpośredni wpływ na siłę gildii w GvG? Wątpię, bo ta szybkość nie jest jakaś piorunująca i trudno tu mówić o jakiejś znacznej przewadze. To raczej bonus indywidualny dla każdego członka gildii.
4. Punkty rozwoju. Tak samo - nie dają bezpośredniej przewagi w GvG. Bonus indywidualny dla każdego członka gildii.
5. Niższy koszt budynków. Tak samo jak 3 i 4.

Nie powiecie mi więc, że stojąc w miejscu na 50 poziomie gildie na niższych poziomach Was dogonią w rankingu. To absurd. Kluczem w GvG jest jak największa ilość aktywnych Graczy w gildii nie bonusy z poziomów. Sam jestem aktywnym Graczem w GvG, walczę w GvG od początku jego istnienia, więc trochę wiem o tym. Rozumiem, że na 50 poziomie traci się chęci do dalszych bojów, ale proszę nie wypisywać bredni, że teraz słabsze gildie zrównają się z Wami. Jeśli pozostaniecie aktywni w GvG, to nie ma szans, żeby te słabsze gildie Was dogoniły.

Na koniec chciałbym dodać, że nowa gildia wcale nie oznacza słabej gildii. Widziałem już sporo nowych gildii, dobrze zorganizowanych, z Graczami aktywnymi w GvG i w FoE, gildie składające się z 20 członków i zdobywające sektory jeden po drugim, osiągające coraz wyższe poziomu w szybkim tempie. Dlaczego? Bo to nie żadne poziomu gildii decydują o jej sile, a organizacja i ilość aktywnych Graczy w tej gildii!

Myślicie, że czemu tak szybko osiągnęliście 50 poziom, a słabsze gildie mają niższy poziom? Macie więcej aktywnych Graczy w gildii, jesteście lepiej zorganizowani, stosujecie lepszą strategię, dlatego zdobywacie dużo sektorów, Wasz potencjał jest wysoki i osiągacie szybko poziomy. Tym słabszym gildią tego brakuje, dlatego zdobywają mniej sektorów, mają niższy potencjał i wolniej osiągają wyższe poziomy. Żeby osiągnąć poziom trzeba się wykazać, a nie odwrotnie! To nie osiągnięty poziom pozwala się wykazać!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8110

Guest
Cieszy mnie niezmiernie, że pojawiły się w tej dyskusji tak długie i przemyślane posty. To dla nas naprawdę ważne, aby poznać Wasze opinie. :) Poniżej kilka słów ode mnie odnośnie Waszych wypowiedzi:
ale Inno lekceważy starych klientów ... ustawiając wszystkie zmiany pod nowych na świecie G + pod kombinatorów :)
Staramy się, aby wprowadzane przez nas zmiany wpływały pozytywnie na wszystkich Graczy, nie tylko tych, którzy dopiero zaczęli grę. Owszem, jeśli na przykład wprowadzamy zmiany w samouczku, to dotkną one jedynie nowych Graczy. Jednak nieprawdą jest, że lekceważymy Graczy, którzy są z nami od dłuższego czasu - to własnie dla nich wprowadzamy nowe epoki. Nowym Graczom chwilę zejdzie zanim pokonają całe Drzewko Rozwoju. Nam jednak zależy, by również Ci "starzy" Gracze się nie nudzili i mieli do czego dążyć. Dlatego dodajemy i wciąż będziemy dodawać do gry różnego rodzaju nowinki, które pozwolą Wam się wykazać.

zmiany w grze:
- nie trzeba dawać wojska do oblężenia ( moja gildia musiała tracić wojska i to częśto z alkatraz jak podbijaliśmy nowy teren)
- nie trzeba mieć epoki aby dać oblężenie ( nie mieliśmy takich możliwości ... a teraz byle kto da obleg byle gdzie)
- dzikie zbójce nie osłabiają sektorów ( teraz można zrobić lewą gildie ...lub 8 lewych w jeden dzień i obstawić tereny nad rzeką ... będą same stolice ... nikt w tych gildiach nie musi grać a zapora fajna :)
Wszystkie te zmiany miały na celu zwiększenie zaangażowania Graczy w wojny gildyjne, które okazały się nieco zbyt skomplikowane dla części użytkowników. Wiemy, że wojny gildyjne wciąż nie są idealne i że można by je zapewne ulepszyć w wielu kwestiach.

- wymiana między światami dozwolona ... a sporo ludzi straciło przez to perły lub konta ... teraz można kombinować ? ( aby nie było ... zakaz był śmieszny bo każdy mógł to interpretowac jak chciał :) )
Na pytania odnośnie zmian w Zasadach Gry chętnie odpowiemy w odpowiednim wątku na forum. :)

- serwery FoE padają a mi dalej system gry wmawia, że czat mi nie działa przez mój system ochrony ... wyłączyłem wszystkie zabezpieczenia ... a FoE mi pisze na czacie, że dlatego nic nie widzę bo mam zabezpieczenia za mocne :)
Czy pisałeś w tej sprawie zgłoszenie do Supportu? Chętnie spróbujemy pomóc z problemami z czatem.

Nieskończoność poziomów gildii to głupota jak w Alcatraz,doprowadzi to do tego że te stare gildie będa się wzmacniały i nowe nawet ze starymi graczami nigdy nie dogonia starych gildii , mało tego nawet troszke się do nich nie zbliża .Ale jeżeli wprowadzi się odpowiedni balans gra będzie ciekawa bo np kilkunastu starych graczy załozy gildie i zawsze będa mieli jakiś cel chcac zblizyc się poziomem do sterych gildii a wiedzac że nigdy ich nie dogonia odpuszcza gre ,dokładnie tak samo jest z Alcatraz. Ktokolwiek biorac sie za grę ma nadzieje ze będac aktywny za jakiś czas ,czy to rok ,czy dwa czy może pięć zbliży się choć troszkę do silnych graczy aby z nimi konkurować bo inaczej odechciewa się gry i zadaniem producentów gier jest tak je zbalansować , aby tak było .Tutaj nowy gracz jest na straconej pozycji i moim zdaniem wielu nowych graczy gdyby wiedzieli że nie maja szans na rywalizacje z najlepszymi lub nawet tymi ze średniej półki grajac nawet 10 lat ( bo wszyscy ida do przodu ) nie zdecydowali by się na ta grę.
Często o tym wspominam i wspomnę jeszcze wielokrotnie nieskończone poziomy Alcatraz to największy bład jaki zrobili twórcy tej gry bo całkowicie wypatrzyło to GVG ,gildie 3-4 osobowe z ludźmi którzy maja wysokie poziomy Alcatraz kłada na łopatki gildie które niemal latami wypracowały sobie sektory ,według mnie na 50-tym poziomie powinien byc koniec a zebrany potencjał powinien raczej iść na dodatkowe pr którymi gildia honorowała by graczy za jakies osiagniecia czy po prostu dawała je słabszym graczom ,lub np na budynki dajace bonus do ataku ,monet itd ,zawsze mozna coś wymysleć a nie tylko poziom poziom poziom ,zwariujecie od tych poziomów ludzie.Gra jest strategiczna i rozłożona w czasie ale powinna być tak zrobiona aby każdy gracz wykazujacy się ponadprzeciętna obecnościa w grze miał szanse pobawic się z najlepszymi dajac im taka szanse wciaga się ludzi w grę i każdy jest zadowolony bo kasa leci również do twórców gry .
Dobrze, że głośno wyrażasz swój niepokój w tej kwestii. Faktycznie część Graczy ma złe skojarzenia związane z odblokowaniem nieskończonych poziomów Pereł Architektury, więc nic dziwnego, że od razu mogą się nasuwać wątpliwości odnośnie kolejnych poziomów gildii. Na ten moment nie wiemy jednak jeszcze, czy faktycznie w grze pojawi się nieskończona ilość poziomów gildii, więc nie martwiłabym się na zapas. Być może nasi game designerzy nas zaskoczą wymyślając jakiś sprytny system dalszego rozwoju gildii i wcale nie będzie się on wiązał z odblokowaniem nieskończonej liczby poziomów. Staramy się uczyć na popełnianych przez nas błędach i będziemy pracować nad tym, aby odpowiednio zbilansować rywalizację pomiędzy gildiami. Jesteśmy świadomi, że w obecnej formie nie jest ona idealna.

Auksacer napisał niesamowicie mądry post i zachęcam każdego do jego przeczytania. Mam nadzieję, że pozwoli on rzucić delikatne światło optymizmu na całą sytuację. :) Pozwolę sobie pokreślić jeden akapit z jego wypowiedzi:
Nie powiecie mi więc, że stojąc w miejscu na 50 poziomie gildie na niższych poziomach Was dogonią w rankingu. To absurd. Kluczem w GvG jest jak największa ilość aktywnych Graczy w gildii nie bonusy z poziomów. Sam jestem aktywnym Graczem w GvG, walczę w GvG od początku jego istnienia, więc trochę wiem o tym. Rozumiem, że na 50 poziomie traci się chęci do dalszych bojów, ale proszę nie wypisywać bredni, że teraz słabsze gildie zrównają się z Wami. Jeśli pozostaniecie aktywni w GvG, to nie ma szans, żeby te słabsze gildie Was dogoniły.
Owszem, coraz więcej gildii w końcu osiągnie 50 poziom i rozumiemy, że może się Wam to nie podobać. W końcu długi czas walczyliście, aby osiągnąć taką pozycję. Słyszymy Wasze narzekania i pracujemy nad rozwiązaniem tej kwestii. Ale sami dobrze wiecie, że poziom gildii to nie wszystko. Gildia gildii nierówna, nawet jeśli obie osiągną ten sam level. Gildia, która dopiero co zdobyła 50 poziom, wcale nie jest identyczna z tą, która 50 poziom osiągnęła już miesiąc temu. Wydaje mi się też, że ta druga nie ma powodów, aby czuć się zagrożona przez tą pierwszą. Jak to już Auksacer dość dokładnie wyjaśnił. :)
 

DeletedUser11494

Guest
Na pytania odnośnie zmian w Zasadach Gry chętnie odpowiemy w odpowiednim wątku na forum. :)

gdzie znajdziemy ten watek? bo sprawa skasowanych pereł jakoś tak mnie zainteresowała, szczególnie ze z tego powodu znajoma przestała grac.
 

DeletedUser7112

Guest
Sęk w tym, że gracze zastanawiają sie nad trzymaniem Galerii Sław.
z jednej strony - ciężko się je zdobywało i z jakim trudem "pędzlowało" do wyższej epoki.
z drugiej strony - kilka galerii zajmuje "troche" miejsca - stąd nie tyle narzekania ile oczekiwanie deklaracji z określeniem czasu wprowadzenia kolejnych poziomów.

Można też wyobrazić sobie możliwość usunięcia Galerii z miast do momentu aż Inno ogarnie temat. Po owym ogarnieciu - można by było odnaleźć galerie w "Inwentarzu" i postawic lub nie, w zależności od wprowadzonych przez Inno rozwiązań.
Technicznie wykonalne, trzeba tylko woli zespołu Inno.
A i gest w kierunku graczy miły;-) I z duchem listu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8764

Guest
Sęk w tym, że gracze zastanawiają sie nad trzymaniem Galerii Sław.
z jednej strony - ciężko się je zdobywało i z jakim trudem "pędzlowało" do wyższej epoki.
z drugiej strony - kilka galerii zajmuje "troche" miejsca - stąd nie tyle narzekania ile oczekiwanie deklaracji z określeniem czasu wprowadzenia kolejnych poziomów.

Można też wyobrazić sobie możliwość usunięcia Galerii z miast do momentu aż Inno ogarnie temat. Po owym ogarnieciu - można by było odnaleźć galerie w "Inwentarzu" i postawic lub nie, w zależności od wprowadzonych przez Inno rozwiązań.
Technicznie wykonalne, trzeba tylko woli zespołu Inno.
A i gest w kierunku graczy miły;-) I z duchem listu.
l
No toś zaszalał teraz z tymi galeriami :p

Na moje ( już ktoś też o tym wspominał) prostsze jest to aby potencjał się zbierał jak do tej pory, a po wejściu kolejnych lvl tara! gildia robi Up!
 

DeletedUser3255

Guest
Siorprajs ... wybacz ale (moim zdaniem) prześlizgnęłaś się po moim poście bardzo sprytnie ...tak aby nie urazić ...ale też tak aby nie zgłębić tematu :) ... i na dodatek podpierasz się cudzym postem, któy nic nie ma wspólnego z moim ... ja pisze o kierunku rozwoju gry i intencjach jej twórców i 50 czy 90 poziom nie ma tutaj nic do rzeczy ... owszem poruszyłem ten temat ...ale nie w takim kontekscie jaki odbierasz ... nie mam pretensji o brak nowych poziomów ( może zostać tak jak jest) ... mam pretensje o brak informacji ... jak piszecie jest to gra strategiczna ... jak można podejmowac strategicznie ważne decyzje bez informacji co będzie za tydzień, miesiąc, rok ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13596

Guest
l
No toś zaszalał teraz z tymi galeriami :p

Na moje ( już ktoś też o tym wspominał) prostsze jest to aby potencjał się zbierał jak do tej pory, a po wejściu kolejnych lvl tara! gildia robi Up!

Pewnie skończy się na tym, że gildie które osiągnęły 50 poziom dostaną darmowy voucher na 1 level-up.
 

DeletedUser8110

Guest
Sęk w tym, że gracze zastanawiają sie nad trzymaniem Galerii Sław.
z jednej strony - ciężko się je zdobywało i z jakim trudem "pędzlowało" do wyższej epoki.
z drugiej strony - kilka galerii zajmuje "troche" miejsca - stąd nie tyle narzekania ile oczekiwanie deklaracji z określeniem czasu.
Rozumiemy, że ta niepewność może być zniechęcająca. W końcu zdobycie Galerii Sław nie było łatwe - wciąż są one chyba najbardziej rozchwytywanym budynkiem eventowym. ;) Jednak problem z konkretnymi deklaracjami odnośnie terminów wynika z tego, że my możemy sobie zaplanować jakąś datę i chcieć się jej trzymać, jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy w tym czasie nie zdarzy się coś, co znowu zmusi nas do przełożenia wybranego terminu. Wiemy, że Gracze są bardzo niezadowoleni, gdy obiecujemy im wprowadzenie danej nowinki w konkretnym dniu, a następnie odkładamy ją na później. A niestety, może nam się to zdarzyć z różnych przyczyn, często niemożliwych do przewidzenia. Chcemy Wam oszczędzić irytacji z tego powodu i dlatego staramy się ogłaszać wprowadzenie zmian w grze dopiero, gdy mamy ponad 90% pewności, że zostaną wprowadzone w danym terminie.

Można też wyobrazić sobie możliwość usunięcia Galerii z miast do momentu aż Inno ogarnie temat. Po owym ogarnieciu - można by było odnaleźć galerie w "Inwentarzu" i postawic lub nie, w zależności od wprowadzonych przez Inno rozwiązań.
Technicznie wykonalne, trzeba tylko woli zespołu Inno.
A i gest w kierunku graczy miły;-) I z duchem listu.
Bardzo nas cieszy, że szukacie możliwych sposobów rozwiązania tej sytuacji. :) O ile rozumiem, że takie pomysł może się wydawać idealnym, to nie jestem przekonana, czy jest możliwe do realizacji. Na ten moment mamy na polskich serwerach 4 gildie, które osiągnęły 50 poziom. Gildii, które osiągną ten poziom w ciągu kilku najbliższych miesięcy również jest garstka. Rozwiązanie to nie wydaje się uczciwe wobec reszty Graczy-w końcu od zawsze pisaliśmy, że nie będzie możliwości chowania budynków do Inwentarza, a tu nagle garstka Użytkowników dostaje taką możliwość... Rozumiemy, że Gildie, które wypracowały sobie ten 50 poziom mogą się czuć pokrzywdzone, jednak takie rozwiązanie nie wydaje się właściwe i jedynie opóźniłoby wprowadzenie faktycznych zmian.

Na moje ( już ktoś też o tym wspominał) prostsze jest to aby potencjał się zbierał jak do tej pory, a po wejściu kolejnych lvl tara! gildia robi Up!
Pewnie skończy się na tym, że gildie które osiągnęły 50 poziom dostaną darmowy voucher na 1 level-up.
Samo dalsze zbieranie potencjału może być problematyczne do wprowadzenia... Jednak moglibyśmy się zastanowić nad tymi pomysłami - dziękujemy za natchnienie! :)

Siorprajs ... wybacz ale (moim zdaniem) prześlizgnęłaś się po moim poście bardzo sprytnie ...tak aby nie urazić ...ale też tak aby nie zgłębić tematu :) ... i na dodatek podpierasz się cudzym postem, któy nic nie ma wspólnego z moim ... ja pisze o kierunku rozwoju gry i intencjach jej twórców i 50 czy 90 poziom nie ma tutaj nic do rzeczy ... owszem poruszyłem ten temat ...ale nie w takim kontekscie jaki odbierasz ... nie mam pretensji o brak nowych poziomów ( może zostać tak jak jest) ... mam pretensje o brak informacji ... jak piszecie jest to gra strategiczna ... jak można podejmowac strategicznie ważne decyzje bez informacji co będzie za tydzień, miesiąc, rok ?
Jeśli w Twojej opinii, nie odpowiedziałam na jakąś część Twojego postu to proszę zacytuj ją raz jeszcze i postaram się dokładniej wyjaśnić sprawę.
Co do podpierania się cudzym postem - moim celem było jedynie skomentowanie każdego z Waszych postów, nie planowałam wykorzystywać jednych jako argument przeciwko innym. Jeśli wyszło inaczej, to zapewniam, że nie to było moją intencją.
Troszkę wyżej w moim poście starałam się wytłumaczyć, dlaczego podanie konkretnych terminów jest problematyczne.
 

DeletedUser15171

Guest
Czyli wiemy ze szczegółami to, że nic nie wiemy ;D
Chodziło mi właśnie o zmobilizowanie InnoGames do jakiegoś działania w tej sprawie. Nie na jesieni czy później, ale teraz. Sugeruję przekazanie im mojego, jakże bezczelnego, postu ;)

Pomyśl o zaangażowaniu swoich wnuków do gry w FoE. Bo coś się stanie, ale pewnie dopiero wtedy gdy ty będziesz na łożu śmierci. :)
 

DeletedUser15171

Guest
Nie miałem na myśli jego rychłej śmierci. Stwierdziłem po prostu, że tak wolno wam wszystko schodzi, że minie sporo lat nim coś zrobicie w tym temacie. Stąd wspomnienie o wnukach. Czytaj uważnie!!!
 

DeletedUser15171

Guest
Po co mam dołączać? Was nie ogranicza ilość osób tylko bzdurna polityka. Ile by osób nie było to sami siebie blokujecie przez nie mające logicznego sensu zasady. Od razu uprzedzam zarzuty. Nie jestem zwolennikiem braku zasad tylko uważam, że zasady powinny być napisane z dokładnym przemyśleniem, a nie tylko by były jakieś zasady i nie trzymały się kupy. Albo, że jedna zasada wyklucza drugą, tak jak ostatnio wasza aktualizacja zasad dotyczących pushu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12464

Guest
(...) Rozumiemy, że Gildie, które wypracowały sobie ten 50 poziom mogą się czuć pokrzywdzone (...)

Limit poziomów był na starcie GvG ustawiony na 50 dlatego cała dyskusja jest zaskakująca - "o boziu, mamy 50 poziom, koniec gry!!!1". Jeżeli ktoś grał żeby nastukać maksymalny poziom i tylko to było celem, to może uznać że "wygrał" drużynowo grę, strzelić pamiątkowy zrzut ekranu i czekać. Liczba zespołów które dobiły do końca dopuszczalnego limitu jest tak znikoma w zestawieniu z wszystkimi gildiami na poszczególnych światach, że roztrząsanie problemu którego nie ma jest co najmniej dziwne i raczej bezproduktywne.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Limit poziomów był na starcie GvG ustawiony na 50 dlatego cała dyskusja jest zaskakująca - "o boziu, mamy 50 poziom, koniec gry!!!1". Jeżeli ktoś grał żeby nastukać maksymalny poziom i tylko to było celem, to może uznać że "wygrał" drużynowo grę, strzelić pamiątkowy zrzut ekranu i czekać. Liczba zespołów które dobiły do końca dopuszczalnego limitu jest tak znikoma w zestawieniu z wszystkimi gildiami na poszczególnych światach, że roztrząsanie problemu którego nie ma jest co najmniej dziwne i raczej bezproduktywne.

Czyżbym wyczuwała żal? Problem pojawił sie jak napisano że "coś będzie może kiedyś coś zrobimy" problem jest taki ze są galerie u niektórych po 10 w mieście i są nieproduktywne, jak ktoś usunie to kto mu zwróci jak się staną znów produktywne.
Do tego ja sama uważam że to nie sprawiedliwe że gildia rozwija się szybciej zdobyła topke ma tę 50 lvl i teraz każdy może ja dogonić bo, bo ktoś uważa że to nie jest problem że coś kiedyś będzie lub nie będzie że nie ważne.
Dlatego niech gracze w sytuacji 50lvl walczą o swoje bez oczywiście hejtu z strony hejterów...
 

DeletedUser12464

Guest
Czyżbym wyczuwała żal?

Nie, w GvG wspieram czasem swoją gildię bo Alcatraz wypluwa bezproduktywnie łotrów, aczkolwiek ten aspekt gry jest dla mnie nie istotny. Jestem graczem eko pomimo tego że coś takiego podobno nie istnieje, a mnie się jakoś od dłuższego czasu udaje.

Problem pojawił sie jak napisano że "coś będzie może kiedyś coś zrobimy" problem jest taki ze są galerie u niektórych po 10 w mieście i są nieproduktywne, jak ktoś usunie to kto mu zwróci jak się staną znów produktywne.

To samo można napisać o każdym budynku eventowym - dzisiaj nie jest już potrzebny ale szkoda wywalać więc najlepiej niech zostanie zmieniony system gry żebym nie był stratny. Akurat bezpowrotna strata budynków eventowych czy za diamenty w sytuacji ich kasacji jest jednym z ostatnich elementów wymagających od graczy namysłu bo całą resztę można odrobić produkcją młotków / złota / surowców.

Do tego ja sama uważam że to nie sprawiedliwe że gildia rozwija się szybciej zdobyła topke ma tę 50 lvl i teraz każdy może ja dogonić bo, bo ktoś uważa że to nie jest problem że coś kiedyś będzie lub nie będzie że nie ważne.

Niesprawiedliwe byłoby gdyby maksymalny poziom był tajemnicą i najszybciej rozwijająca się gildia trafia w szklany sufit. Na starcie GvG zasady były znane, w tym także maksymalny poziom gildii jaki można uzyskać. Szczerze gratuluję tym gildiom które to uzyskały, ale nie widzę powodów żeby dla niewielkiej części społeczności zmieniać zasady gry w sytuacji gdy miażdżąca cześć ludzi jest w zespołach które nie wyszły ponad poziom 25 czyli są ledwo w połowie drogi gdzie jak chyba wszyscy wiedzą z poziomu na poziom jest do uskładania więcej lvl up. No chyba że wreszcie zostanie zauważony podział na graczy PvP i Eko bo podobno go nie ma, prawda? :)

Dlatego niech gracze w sytuacji 50lvl walczą o swoje bez oczywiście hejtu z strony hejterów...

Tylko tutaj rodzi się pytanie o co walczą? Podkreślę raz jeszcze - zasady GvG były jasne i ilość poziomów gildii do zdobycia również. Pomysły mile widziane jak zawsze, tylko że część z nich podciąga pomysłami które w przeszłości były odrzucane (jak wejście budynków do ekwipunku) z takiego czy innego powodu stąd jeśli temat ma iść w takim kierunku to jest to jałowa dyskusja. Zero "hejtu".
 

DeletedUser

Guest
Czyżbym wyczuwała żal? Problem pojawił sie jak napisano że "coś będzie może kiedyś coś zrobimy" problem jest taki ze są galerie u niektórych po 10 w mieście i są nieproduktywne, jak ktoś usunie to kto mu zwróci jak się staną znów produktywne.
Na tym to właśnie polega aby odpowiednio pod potrzeby zarządzać miastem, jeśli gracze nie potrzebują tych galerii to mogą je usunąć, a mogą zostawić - to wybór gracza. Zawsze można potem ponownie postarać się o ich zdobycie. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry