Maksymalny poziom gildii - koniec GvG?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3014
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

bartekmod

Książę
Na tym to właśnie polega aby odpowiednio pod potrzeby zarządzać miastem, jeśli gracze nie potrzebują tych galerii to mogą je usunąć, a mogą zostawić - to wybór gracza. Zawsze można potem ponownie postarać się o ich zdobycie. :)

Tylko zauważ, jak duża jest różnica w usunięciu budynku "normalnego" - wchodzisz w menu budowy i stawiasz kiedy tylko zechcesz... a usunięciu budynku eventowego, który może kiedyś będzie do zdobycia (a może wcale nie będzie go już), którego dodatkowo wcale nie musisz zdobyć
to już Perły można zburzyć i postawić ponownie i jest to pewne do zrobienia, towary zawsze można wyprodukować, plany zawsze gdzieś się znajdzie

usuwając budynek zwykły nie zastanawiasz się specjalnie, usuwając budynek eventowy kalkulujesz jego zastosowanie, przydatność... i nie da się skalkulować przydatności galerii bez podstawowej wiedzy kiedy potencjał będzie przydatny

powiesz, że mając komplet rozszerzeń medalowych też nie wiesz, kiedy następna epoka wejdzie i kiedy będzie można ponownie wykorzystać medale, ale je przynajmniej można zbierać "na zapas"...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Na tym to właśnie polega aby odpowiednio pod potrzeby zarządzać miastem, jeśli gracze nie potrzebują tych galerii to mogą je usunąć, a mogą zostawić - to wybór gracza. Zawsze można potem ponownie postarać się o ich zdobycie. :)
To samo można napisać o każdym budynku eventowym - dzisiaj nie jest już potrzebny ale szkoda wywalać więc najlepiej niech zostanie zmieniony system gry żebym nie był stratny. Akurat bezpowrotna strata budynków eventowych czy za diamenty w sytuacji ich kasacji jest jednym z ostatnich elementów wymagających od graczy namysłu bo całą resztę można odrobić produkcją młotków / złota / surowców.
Odpowiem na raz, żeby juz w szczegóły nie wchodzić, galeria jest nie produktywna bo jej produkcja jest nie zbierana. To co innego jak mniej lub bardziej opłacalny budynek eventowy, który usuwam świadomie lub go odmalowuje. Galeria nie jest prostym do postawienia i zdobycia budynkiem dającym wiele za wiele wg mojego uznania.
Tylko tutaj rodzi się pytanie o co walczą? Podkreślę raz jeszcze - zasady GvG były jasne i ilość poziomów gildii do zdobycia również. Pomysły mile widziane jak zawsze, tylko że część z nich podciąga pomysłami które w przeszłości były odrzucane (jak wejście budynków do ekwipunku) z takiego czy innego powodu stąd jeśli temat ma iść w takim kierunku to jest to jałowa dyskusja. Zero "hejtu".
Jak wspominałam MI chodzi o to że powiedziało sie słowo "coś będzie" więc gracze walczą o to kiedy będzie i czy będzie, jakoś z tym będzie krucho od czasu EJ. Jak poczytasz wypowiedzi paru osób wyżej jest część która wręcz jest za zakończeniem na 50 lvl. Tak miało być, tak było powiedziane a tu znów cyrk jak z ostatnią epoką jutra która jednak nie jest ostatnia i coś po niej będzie, ale i to było wiadomo wcześniej i oczekiwanie rok na nową epokę nie jest żadną stratą. Ale czekanie rok z nieproduktywnymi galeriami lub usunięcie ich a potem okaże się że gildie z 25 lvl będą miały więcej galerii i przegonią te na 50 o ile dodadzą nowe lvl.

Po prostu błąd wg mnie w tym słowie na ten miesiąc BĘDZIE...

- - - Zaktualizowano - - -

P.S. Z hejtem było do ogółu bo jest hejt co chwile jakiś hejter od tak żeby dokręcić śrubę.
 

DeletedUser5324

Guest
GvG skończyło się w momencie wprowadzenia darmowych oblężeń dla każdego i pogrążyło się jeszcze bardziej po usunięciu wrogich NPC...
 

DeletedUser7525

Guest
Czy wiadomo kiedy zostaną wprowadzone kolejne poziomy Gildii.
GvG bez możliwości dalszego uzyskania kolejnych poziomów jast tylko zabawą.
A właśnie to miało nakręcać grę.
O potrzebie wprowadzenia kolejnych poziomów pisaliśmy juz w lipcu 2015.
Temat został zamieciony pod dywan.
Podobnie jak ujawnienie wpłacających do skarbca :(
 

DeletedUser8110

Guest
@Waski67 - dołączyłam Twój post do tego tematu, mam nadzieję, że przeczytałeś dyskusję się tu toczącą. :)
Wciąż nie znamy daty wprowadzenia kolejnych poziomów Gildii. Więc niestety, w tej kwestii nic nowego napisać nie możemy.
 

DeletedUser7525

Guest
Wyprawy i wszystkie nowości są skierowane na Poziom Gildii. Chyba czas zrobić 60+.
Lepiej by było raz zrobić do 100 i nie dokładać po 10. Wtedy przynajmniej widać o co się gra :)
 

DeletedUser8110

Guest
Wciąż nie znamy daty wprowadzenia kolejnych poziomów Gildii. Więc niestety, w tej kwestii nic nowego napisać nie możemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry