Maksymalny poziom gildii - koniec GvG?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3014
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3014

Guest
Za chwilę (kilka tygodni) osiągniemy 50. poziom gildii. Co dalej??

Kolega zapytał support czy przewidywane jest dodanie kolejnych poziomów. Odpowiedź: nie.
Mimo że takie rozszerzenie GvG najwyraźniej jest sprawą banalną.

Co dalej... Mamy patrzeć, jak wszystkie inne gildie nas doganiają? Jak ponadroczny wysiłek w budowaniu i zarządzaniu gildią traci sens?
Po co był system skarbca, długie dyskusje jak zrobić żeby skarbiec był zawsze pełen a jednocześnie gracze gildii nie płacili zbyt dużo "podatków", żeby byli traktowani sprawiedliwie? Po co wezwania do nadzwyczajnych wpłat, stawiania budynków takich i owakich? Akcje zbrojne o różnych porach dnia i nocy? Po co wyścig, wysiłek, charyzmatyczni liderzy przekonujący do kolejnych "rzutów na taśmę"? (no dobra, to ostatnie to już z lekkim przymrużeniem oka :> )

Rozumiem, że zostaje jeszcze ranking gildii, w dużym stopniu niezależny od poziomów gildii. Jednak poczucie bezsensu pozostaje. Po co rywalizować, po co grać skoro wszyscy zostaną w końcu zrównani?
Czy InnoGames czuje się duchowymi spadkobiercami niemieckich myślicieli Marksa i Engelsa oraz sowieckich sławnych przywódców Włodzimierza Lenina tudzież Józia Stalina i chce dać "każdemu po równo"? a nawet po równiej, bo ukarać gildię która najwcześniej zaszła tak daleko w tej grze (w wersji polskiej przynajmniej)?

Pytanie do wszystkich: jak byście się czuli w tej sytuacji - gdyby wypracowane osiągnięcie nagle Wam się rozsypało w rękach?

No chyba że celem wszystkich na Dinegu jest dogonienie tej przebrzydłej gildii **VVV** ;)

P.S. Podziękowania szczególnie dla Gekonikasa, Andymala, GwynWolfa za pomoc w tej sprawie; i dla całej gildii za ponadroczny wysiłek :)

Podpisano: w grze deepdeep
 

DeletedUser7112

Guest
ojtam ojtam...jak poczekają nic im nie bedzie:p

a tak serio: za miesiac bedziemy mieli piosenke: to już jest koniec, nie ma już nic.
była Ankieta na forum.
Może załóż następną:-) /ale nie ograniczaj czasowo:p/

Szkoda, że tak to sie rozjeżdża. chyba, ze punkty sie kumulojo za kotaro i po zrobieniu nowych leveli przez InnoGames od razu wpadniem na 77 level:p
 

DeletedUser3220

Guest
Gdzie dostałeś informację, że lvl 50 to koniec i nic więcej nie będzie??? 0.o
 

DeletedUser3014

Guest
Gdzie dostałeś informację, że lvl 50 to koniec i nic więcej nie będzie??? 0.o
Odpowiedź w tej sprawie dostał kolega od supportera Szczupaka. Że na razie nie są przewidziane żadne aktualizacje w tym zakresie.
Tak jak napisałem w 1. poście tego wątku, ten post to praca zespołowa różnych graczy gildii VVV :]

była Ankieta na forum.
Miałem info że temat nie był poruszany ;)

chyba, ze punkty sie kumulojo za kotaro i po zrobieniu nowych leveli przez InnoGames od razu wpadniem na 77 level:p
A, jeśli taka kumulancja to OK. Ino póki kotary nie odsłoniom to tak jakby kumulancji nie było. Byle odsłonili za naszego życia ;D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tylko wiecie chłopaki ze oni mają jeszcze bity miesiąc na to jak nie więcej, kolejne lvl a o ostatnich nie wspomnę są ogromne w potencjał (prestiż? zawsze mylę)
Szczupak odpowiedział zgodnie z prawdą na razie nie ma w planach, wiec być moze kiedyś coś... Jak zawsze to bywa.

- - - Zaktualizowano - - -

A ankieta była sama w niej głosowałam było tam pare głosów, co na 12 aktywnych forumowiczów jest osiągnięciem... Popatrzcie na inne ankiety średnio 12 jest od jakiegoś czasu głosów...
 

DeletedUser3220

Guest
Problem w tym, że informacja o tym, iż 50 poziom to ostatni, nie jest tak do końca zgodna z prawdą. Nie ma na ten moment informacji o tym, kiedy będzie to rozwinięte i to prawda. Nie zamyka to jednak drzwi, ponieważ bazując na informacji od CM'a, którą dla pewności uzyskałam wczoraj, jest plan na dalszy rozwój Gildii.
 

DeletedUser3014

Guest
Nie ma na ten moment informacji o tym, kiedy będzie to rozwinięte i to prawda. Nie zamyka to jednak drzwi

Czyli wiemy ze szczegółami to, że nic nie wiemy ;D
Chodziło mi właśnie o zmobilizowanie InnoGames do jakiegoś działania w tej sprawie. Nie na jesieni czy później, ale teraz. Sugeruję przekazanie im mojego, jakże bezczelnego, postu ;)
 

DeletedUser7112

Guest
Problem w tym, że informacja o tym, iż 50 poziom to ostatni, nie jest tak do końca zgodna z prawdą. Nie ma na ten moment informacji o tym, kiedy będzie to rozwinięte i to prawda. Nie zamyka to jednak drzwi, ponieważ bazując na informacji od CM'a, którą dla pewności uzyskałam wczoraj, jest plan na dalszy rozwój Gildii.

Ashhhh- sorry za zamieszanie- faktem jest, że info: to koniec to "lekka" nadinterpretacja w trybie ironicznym:-)
 

DeletedUser3220

Guest
Zgłosić zapotrzebowanie na zwiększenie poziomu, oczywiście można. Tym bardziej, że plany na to już są.
Rozumiem, że to rozgoryczenie czy tam inne przesłanki były powodem tak dramatycznego opisu problemu :)
 

DeletedUser3876

Guest
Dostałem odp od Szczupa (...)
Zapytałeś "(...) Kwestia ok miesiąca i skończymy najwyższy [poziom]. czy jest przewidziany następny?"
Tak, Andymal, żyłem w głębokiej nieświadomości aż do dzisiejszego dnia. Otóż najprawdopodobniej przeoczyłem ten istotny fakt, więc musisz mi wybaczyć.
 

DeletedUser7525

Guest
Ja mam pytanie? czy po zakończonym 50 poziomie zbierany potencjał gdzieś odkłada? bo niestety tego nie widać :(
Kiedy bedą dodane następne poziomy?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja mam pytanie? czy po zakończonym 50 poziomie zbierany potencjał gdzieś odkłada? bo niestety tego nie widać :(
Kiedy bedą dodane następne poziomy?

Właśnie po to powstał ten temat, jak widać i tak za późno bo jakaś gildia dała rade wyprzedzić system. Niestety kolejny raz ktoś nie przewidział, ktoś olał zgłoszenia, ktoś za jakiś czas coś zrobi z tym tematem. Do tego czasu pewnie doskoczy jeszcze z 20 innych gidii na 50 lvl. Oczywiście można napisać że przecież każdy wiedział że po 50 lvl nic nie ma, ale tak to już jest z szacunkiem dla "najlepszych" w grach Inno że każdy patrzy byle takiemu gorzej ^^

Więc podsumowując wszyscy zadowoleni problemu nie ma :haha: (to sarkazm, zaznaczę bo wiem ze niektórzy mają problem z rozczytaniem mojego czarnego humoru, za co przepraszam, przepraszam że jestem taka skomplikowana ^^)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7525

Guest
Szloda, że nikt z suportu sie nie wypowiedział :(
Powinni coś wiedzieć o braku rozwoju poziomów Gildii.
 

chudya

Hrabia
Ja mam pytanie? czy po zakończonym 50 poziomie zbierany potencjał gdzieś odkłada? bo niestety tego nie widać :(
Kiedy bedą dodane następne poziomy?

Czy ktoś z moderatorów raczy wreszcie odpowiedzieć na zadane pytanie przez kolegę, bo to już nie jest śmieszne!
 

DeletedUser7525

Guest
Czytałem inne wątki i wszedzie unika się odpowiedzi na to ważne pytanie :(
 

DeletedUser8110

Guest
W wielu miejscach pisaliśmy już to samo - prawdopodobnie będą kolejne poziomy. Nie wiemy jednak kiedy. I niestety jest to jedyna odpowiedź jakiej na ten moment możemy udzielić.
 

DeletedUser3014

Guest
Akuku, właśnie osiągnęliśmy 50. poziom gildii.

Innym gildiom do tego jeszcze daleko (na Dinegu), ale nasza przewaga zaczyna topnieć od tej chwili... ;)

Ale straszna rzecz normalnie szok:?:o
Nawet nie wiesz jak straszna ;) Strasznie straszna !
 

Mikekun

Książę
siemanko

Panie i panowie, na początku tego roku podajże właśnie w styczniu. Programiści z InnoGames zapowiadali w filmiku że system gildii oraz samego gvg ulegnie zmianie bowiem odebrali oni sygnały że to co jest nie jest doskonałe. Nowych poziomów jak na razie nie ma pewnie z właśnie tego powodu iż chcą poprawić gildie oraz ich funkcjonalność. Część rzeczy całkiem nie dawno zostało już wprowadzonych choć pewnie to nie wszystko. Najważniejsze pewnie będą poziomy gildii oraz sam system gvg. Jak na razie pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieję że zmiany zostaną dobrze opracowane ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Status
Zamknięty.
Do góry