[Inne] Magazynier

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12592
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 6 66,7%
  • Nie

    Głosy: 3 33,3%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser12592

Guest
Witajcie, moim pomysłem jest aby dodać do gry magazyniera, który miałby swój własny budynek o polu 4x4. Jego zadaniem byłoby zbierać surowce gdy my nie możemy. Pasowało by to osobom, które mają budynki o wymiarze czasowym 1h lub bliskim temu. Również tym, którzy są często plądrowani, gdyż nie mogą być na foe o określonej porze. Jednak żeby nie było to zbyt wielkim uproszczeniem, aktywacja magazyniera mogłaby opierać się na ustawianiu czasu w jakim wykonywałby swoją pracę, np. tak jak w budynkach surowcowych 4 opcje do wyboru. Czas mógłby być taki sam jak w tych budynkach, jednak za 4h płacilibyśmy określoną liczbę pieniędzy, za 8h, 1D i 2D byłyby dostępne za niewielką ilość diamentów. Co do budynku, musiałby zostać dodany w jakimś evencie. Uważam że jest to dobry pomysł i ja bym skorzystał z tego budynku.
 

DeletedUser15149

Guest
Zagłosowałem na "tak". Pomimo tego, że sam bym z takiego budynku na razie nie korzystał bo szkoda mi wydawania diaxów to na pewno znaleźliby się ludzie, którzy z chęcią sięgnęliby po taką możliwość. Dodatkowy dochód dla firmy za diaxy. A dodatkowy dochód to może lepszy rozwój gry, nowe epoki, serwery itd.
 
Do góry