mądra decyzja Obywateli Wielkiej Brytanii

DeletedUser15227

Guest
I to ich właśnie zgubiło, gubiąc i I Rzeczpospolitą. To całe twoje "multikulti", to nic innego jak niszczarka narodów - dodawanie "oliwy do ognia" nigdy nic dobrego nie przyniosło. A chrześcijaństwo i islam to "oliwa i ogień" - przykłady Francji czy Niemiec powinny być aż nadto wyraźne.

Tak tytułem wstępu, gdyby Handelsman, Askenazy, Tokarz mogli przeczytać Twoje wywody na temat historii to by się przekręcili w grobie.

Niech wyjściem do dyskusji będzie ten wykres:

2527


Najpiękniejszy okres Rzeczypospolitej to czas poszanowania mniejszości etnicznych i wyznaniowych...to dzięki tym wartościom Rusini wolą Rzeczpospolitą od Moskwy...później odzywa się POLSKI gen megalomanii. Podczas gdy na zachodzie zaczyna się Oświecenie, to u nas rozpoczyna się Podróż do Ciemnogrodu1. Opamiętanie przychodzi za późno w 1791 roku.

1. Polecam Tobie tę lekturę :D
 

DeletedUser

Guest
Panie Kozietul tylko, że tym razem nie mamy do czynienia z Rusinami czy Litwinami. Tu wcale nie chodzi o narodowość, kolor skóry czy status społeczny, tylko o religię. To co obecnie widzimy to wojna religijna. Muzułmanie bynajmniej nie przepadają za chrześcijanami czy żydami. Widzieliśmy to kiedy wyrzucali oni za burtę chrześcijan. Czy tak zachowują się uchodźcy?
 

Wanat70

Wójt
Rusini,Żydzi czy Litwini to mały pikuś bo największymi mordercami są islamiści którzy chcą wymordować 4 miliardy niewiernych i to jest fakt
 

DeletedUser14616

Guest
Tak tytułem wstępu, gdyby Handelsman, Askenazy, Tokarz mogli przeczytać Twoje wywody na temat historii to by się przekręcili w grobie.

Niech wyjściem do dyskusji będzie ten wykres:

2527


Najpiękniejszy okres Rzeczypospolitej to czas poszanowania mniejszości etnicznych i wyznaniowych...to dzięki tym wartościom Rusini wolą Rzeczpospolitą od Moskwy...później odzywa się POLSKI gen megalomanii. Podczas gdy na zachodzie zaczyna się Oświecenie, to u nas rozpoczyna się Podróż do Ciemnogrodu1. Opamiętanie przychodzi za późno w 1791 roku.

1. Polecam Tobie tę lekturę :D


LITWINI przyczynili się do upadku WIELKIEJ RZZ0ECZYPOSPOLITEJ
Sprzedajna i zdradziecka szlachta litewska ! Pieprzeni radziwiłowie ZDRAJCY RECZYPOSPOLITEJ!
choc Polska SZlachta nie byla bez winy
powinni trzymać dużo armie i dac silna władze madremu królowi a nei własny interes najważniejszy
Wtedy niestety mało byłonacjonalistów
 

DeletedUser

Guest
Rusini,Żydzi czy Litwini to mały pikuś bo największymi mordercami są islamiści którzy chcą wymordować 4 miliardy niewiernych i to jest fakt
Nic dodać, nic ująć.

Ps. Panie Kozietul to co pan mówi to jest za przeproszeniem cholerna naiwność. Jak po tych wszystkich zamachach można jeszcze mówić cokolwiek o multi - kulti?
 

DeletedUser15227

Guest
Nic dodać, nic ująć.

Ps. Panie Kozietul to co pan mówi to jest za przeproszeniem cholerna naiwność. Jak po tych wszystkich zamachach można jeszcze mówić cokolwiek o multi - kulti?


Mylisz otwartość z naiwnością. Dla mnie nie jest ważne kto wierzy w jakiego Boga i z kim sypia, nie jest ważne do jakiej partii należy. Chcesz stać na granicy, mierzyć ludziom nosy i czaszki i decydować kto może wjechać do Polski...to jedź nad granice i to rób. Nie zapomnij pałki i owczarka. Daruj już sobie te uwagi bo nie zrobisz ze mnie ani homofoba ani rasisty. Pozdrawiam
 

DeletedUser3

Guest
Usunąłem kilka postów, bo ta dyskusja zaczęła zmierzać w jakimś dzikim kierunku, a niektóre osoby zaczęły sobie pozwalać na wypowiedzi obraźliwe, których nie będziemy tutaj akceptować.

Bardzo proszę o powrót do tematu decyzji obywateli UK.
 
Do góry