Luźne myśli

Johnny McBride

Wicehrabia
Ja chętnie zobaczyłbym konkurs na najładniejsze miasto. Jest tyle pięknych budynków, graficy odwalają naprawdę kawał dobrej roboty że grzech tego nie wykorzystać. Można by było np stworzyć coś a'la tryb przebudowy, pozwalający na stworzenie alternatywnego miasta, ale nie nastawionego na atak/punkty tylko na estetykę i potem taką twórczość nagrodzić. Albo po prostu docenić osoby, które budują piękne miasta z pasji i nie biorą udziału w wyścigu szczurów jaki ma miejsce teraz i niech społeczność głosuje na najpiękniejsze miasto.
 

BraveFrank

Baronet
NIesprawiedliwość jest na tym świecie. Jedni harują miesiącami na Średniowiecze, a inni metodą P2W w tydzień przechodzą do przyszłości
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
NIesprawiedliwość jest na tym świecie. Jedni harują miesiącami na Średniowiecze, a inni metodą P2W w tydzień przechodzą do przyszłości
Taaak. Jedni we Wczesnym przekraczają 100 oporu, a inni w Przyszłości nie dają rady powyżej 30 ;) Nie wspominając o dziennych dostawach do skarbca czy możliwościach negocjacji. :p
 

Kronoxus

Szlachcic zagrodowy
Dzisiaj przy przebudowie miasta doznałem takiej błogiej... ekstazy? uniesienia? gdy połączyłem dwa eventowe budynki i zobaczyłem jak doskonale wizualnie do siebie pasują:
fo.png

ta zakrzywiona linia murów łącząca obie budowle... no po prostu <3

narzekajmy sobie na inno ale jak ja ich uwielbiam za takie smaczki bo nie chce mi się wierzyć że to był przypadek
 

Feandil

Wójt
Boszzz, jaki ten komp jest gupi przy auto-walkach! Mógłby choć ciut ogarniać z mojej strony... ze swojej nie musi! xD
(no, na Mapie i najwyższym poziomie Egiptu coś potrafi ^^ )

Dzisiaj przy przebudowie miasta doznałem takiej błogiej... ekstazy? uniesienia? gdy połączyłem dwa eventowe budynki i zobaczyłem jak doskonale wizualnie do siebie pasują:
View attachment 7104

ta zakrzywiona linia murów łącząca obie budowle... no po prostu <3

narzekajmy sobie na inno ale jak ja ich uwielbiam za takie smaczki bo nie chce mi się wierzyć że to był przypadek
W jednym z miast wybudowałem je tak:

pirat-kanał.png

Twoje... zaj.ebiste! Czemu na to nie wpadłem?!


PS. admini - ogarnijcie autokorektę na forum (ten tam plik .txt), bo słówko z kropką (co mi je ocenzurowało) dawno już nie jest słownikowo wulgaryzmem.

(NIESTETY "pisze" zamiast "jest napisanie" też jest dopuszczalne - tak się nasz język jakoś zmienia...)
 
Do góry