ludzie na minusie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1152
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1152

Guest
U mnie podczas gry zawsze co jakiś dodaje ludności.Zawsze odświeżałem ale teraz zbudowałem budynek i nagle ludność -18 czy u was też się tak dzieje ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: ludzie na minusie

Tak, często to u mnie występuje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ludzie na minusie

A wiadomo czym są spowodowane te wachania w ludnosci??

Przed chwilka miałem -8 ludzi a teraz mam 124 wolnych obywateli, nic nowego nie zbudowałem. Wiecie o co chodzi?? Czym to jest spowodowane??
 

DeletedUser

Guest
Odp: ludzie na minusie

Z moich obserwacji wynika, że jeśli masz liczbę mieszkańców na minusie to częściej Ci licznik ,,skacze" w górę i w dół niż jeśli masz ją na plusie ;)

E: Więcej nie wiem, to jest bug i tyle... ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1228

Guest
Odp: ludzie na minusie

zgłoś do supportu jeśli ci to przeszkadza ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: ludzie na minusie

prawdopodobnie jest to spowodowane budowaniem domow na juz zbudowanych i wtedy wystepuje jakis problem z przeliczaniem
 

DeletedUser

Guest
Odp: ludzie na minusie

U mnie za to taki jest problem z humorem. Bywa tak że się uśmiechają a pracują na pół gwizdka:)
 

DeletedUser1638

Guest
Mam ten sam problem z ilością ludności,tzn,raz w górę,raz w dół i w sumie sam nie wiem ile powinienem ich mieć :) Nawet gdy już byłem gotowy wybudować kamieniarza alabastru,to mi ludność spadła i nie mogłem :mad:
 

DeletedUser1488

Guest
Ojoj jeżeli spada to wystarczy odświeżyć grę/wybudować budynek/odczekać aż budowa się zakończy jeżeli w tym momencie się to stało. To nie przeszkadza (przynajmniej mi) wysłanie do supportu i czekać nic więcej. Tak jak SIRMIRON pisał od tego to najczęściej się dzieje ale nie tylko czasem sam skacze bez powodów.
 

DeletedUser1234

Guest
Ojoj jeżeli spada to wystarczy odświeżyć grę...czasem sam skacze bez powodów
i po minucie mieć to samo...takie rady...nic nie dzieje się bez powodu.
PS...w Polsce jest 8.57...ustawcie więc prawidłowo ten czas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry