Łucznik czy łucznik konny?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1698
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1698

Guest
Mam pewien dylemat.Co lepsze łucznik czy łucznik konny? Ze statystyk wystawionych na forum dowiedzialem się że łucznik konny przewyższa zwykłego łucznika jedynie w ruchu i jednym punkcie obrony.Konnica jest dużo droższa, zajmuje więcej miejsca.Dlatego popadłem w wątpliwość,czy konieczne będzie zastąpienie łuczników łucznikami konnymi?
 

DeletedUser

Guest
Osobiście jechałem na łucznikach i zamieniłem ich dopiero na kuszników. Nie widziałem powodu dla którego miałbym mieć łuczników o dużym zasięgu ruchu. I tak trzeba ich chronić przed wrogiem więc będą stali z tyłu.
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie Łucznik, ale warto postawić jedną stajnie łuczników konnych, żeby zdobyć punkty na wieżę pvp wczesnego średniowiecza.
 

DeletedUser

Guest
nie ma sensu ich robic poniewaz maja za maly zasieg strzalu i bardzo rzadko mozna ich wykorzystywac no chyba ze jako mieso armatnie
 

DeletedUser705

Guest
ŁK to najlepsza broń obronna, wystawić 8 ŁK do obrony i atakujący zniechęci się zaraz bo będzie miał za duże straty. ew. 4 ŁK i 4 Katapulty :)
 

DeletedUser1152

Guest
łuczniki są pro a konne dziadowe i nawet jak będziesz mieć kusze to nie usuwaj ich kuszniki mają mały zasięg rażenia i mniejszy speed .
 
Do góry