Łucznicy się bronią

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser401
  • Data rozpoczęcia

Czy łucznik powinien:


  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser401

Guest
Proponuję, aby wprowadzić dla łuczników możliwość "oddania" jednostce, która ich atakuje. Mam na myśli jednostki piechoty. - proponowany model.
|
Ewentualnie, aby mogła oddać łucznikom. W stosunku do jazdy nie, jako że jazda ich po prostu taranuje. Zaś machinom nikt nie powinien oddawać, bo po to są.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser185

Guest
Odp: Łucznicy się bronią

Jezlei lucznik wciąż zyje czemu nie miałby oddac, mnie irytuje inna rzecz, mianowicie konny z 1pkt hp oddaje jednostce, ktora ma niby zwalczac szybkie lepiej niz jak nie jest ranna, to chyba przegiecie, ale to pewnie ta losowosc odciska pietno :p
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie pomysł kiczowaty, bo skoro łucznik oberwał z bliska, to dystans do kontrataku jest zbyt mały, żeby zadać większe obrażenia. A jak dostaje od innego łucznika, to skoro jest ranny, to powinien trochę odpocząć, zanim wystrzeli strzałę.

Co do ankiety, to faktycznie zafajdana. Więc pozwolę ją sobie wyjaśnić.
Pyt: Czy pomysł Ci się podoba?

- Tak. Łucznik powinien oddawać, tak jak jest w pomyśle
- Tak, ale łucznik powinien oddawać wszystkim jednostkom
- Nie. Jest dobrze jak jest

Jeżeli źle przetłumaczyłem, to przepraszam ;)

W każdym bądź razie, ja daję opcję 3, czyli "Nie".
 

DeletedUser5127

Guest
Inne wszystkie jednostki to mają (kawaleria) to niech te nie mają... Co z tego wynika??? NIE:D
 

DeletedUser5421

Guest
Ale ci chodzi o łuczników (tylko) czy o wszystkie jednostki krotkodystanosowe .
 

DeletedUser

Guest
Jeśli już jednostki krótkodystansowe miałyby "oddawać", to nieco bym to zmienił, a mianowicie wprowadziłbym możliwość kontrataku ale tylko wtedy, gdy zaatakuje nas inna jednostka, która walczy wręcz. Np. łucznik* mógłby wtedy 'oddać' mu ciosem nie z łuku, a np. z noża. Jeśli łucznik otrzymałby cios z dystansu od innego łucznika i nawet gdyby miał zasięg do niego, oczywistym jest, że wtedy nie oddałby ciosu.
Atak łucznika z noża, byłby oczywiście słaby i zabierałby np. 1 pkt życia albo nie zabierałby wcale mocniejszej jednostce.

* - łucznik jest tylko przykładem. Dotyczyłoby to wszystkich jednostek krótkodystansowych.
 

DeletedUser

Guest
jak zobaczyłem ankietę....to podziekowałem. zamknąć lub zmienić. bo tak to nie ma sensu.
 
Do góry