łucznicy na koniach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser147
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser147

Guest
Ok, wiec o co chodzi z tymi jednostkami?
pod koniec epoki żelaza jest budynek z jednostkami : Konni łucznicy. jak wiadomo, w prowincjach podczas ataku, nawet gdy jest napisane, ze jest tam konny łucznik, jest tam zwykła jednostka na koniu :p wiec co bede produkowac w tym budynku na prawde?

na poczatku wczesnego sredniowiecza, mozna kupic budynek, ktory robi : Łucznik konny. to juz chyba bedzie naprawde jednostka strzelajaca na koniu:p

wiec, o co w tym wszyskim chodzi? niby 2 takie same jednostki, a jednak wszystko inne ;p mysle ze tu poprostu jeszcze sa bledy ( duze ).

ps. zebyscie sie zaraz do mnie nie czepili, ze zły dzial ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: łucznicy na koniach

Takie same?hmm Przyjrzyj sie im dokladniej i temu co robia.Przedewszystkim ich wyglad zewnetrzny jest zupelnie inny(lucznicy konni maja tarcze podobne do legionistow), a zwykla konnica jest zupelnie czarna.

Co bedziesz produkowal w tym budynku naprawde?Strzelnica lucznikow konnych-podejrzewam ze wsciekle muminki,ale moge sie mylic.nie dotarlem jeszcze do tego punktu rozwoju.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: łucznicy na koniach

oohh... zabawne ;p
czyli konni łucznicy mają tarcze niczym legioniści? i posługują sie mieczem? no racja, wkoncu to ŁUCZNICY.... ;p

niestety juz dawno ich pokonałem i niemam jak zobaczyc jak oni wyglądaja...

nie rozumiesz mojej konsternacji.. glownie rozchodzi mi sie, jaka jest roznica miedzy konnym łucznikiem a łucznikiem konnym, bo jak mozna zobaczyc w drzewku, na zdrowy rozum, to dwie rozne jednostki...


hmmm... chyba, ze powstała tu nowa teoria.. ze ci pierwsi too.. konni WŁUCZNICY, w takim razie byłby to straszny błąd w literowce(niby jedna literka :D)




dla nie wiedzacych o co chodzi zrobilem screena.... mozecie sobie to sprawdzic u siebie na drzewku...


Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14

Guest
Odp: łucznicy na koniach

Jest to pewnie błąd w tłumaczeniu. Sam się zdziwiłem, że niby Łucznik konny a w ogóle z łuku nie bije.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: łucznicy na koniach

ok wszystko chyba rozumiem juz :p

miałem questa na zrobienie 3 łuczników zwykłych, a po nim dostałem questa na konnych wojowników i mysle, ze właśnie Ci pierwsi, to konni wojownicy :p dlatego budynek sie nazywa stajnia wojownikow konnych heh ;p

czyli najprawdopodobniej błąd w tłumaczeniu wprowadzajacy w nie lada zakłopotanie ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: łucznicy na koniach

oohh... zabawne ;p
czyli konni łucznicy mają tarcze niczym legioniści? i posługują sie mieczem? no racja, wkoncu to ŁUCZNICY.... ;p

niestety juz dawno ich pokonałem i niemam jak zobaczyc jak oni wyglądaja...

nie rozumiesz mojej konsternacji.. glownie rozchodzi mi sie, jaka jest roznica miedzy konnym łucznikiem a łucznikiem konnym, bo jak mozna zobaczyc w drzewku, na zdrowy rozum, to dwie rozne jednostki...


hmmm... chyba, ze powstała tu nowa teoria.. ze ci pierwsi too.. konni WŁUCZNICY, w takim razie byłby to straszny błąd w literowce(niby jedna literka :D)




dla nie wiedzacych o co chodzi zrobilem screena.... mozecie sobie to sprawdzic u siebie na drzewku...

WidZisz jakbys pisal zrozumiale od poczatku to zapewne nie byloby niedomowien.
 

DeletedUser8

Guest
Odp: łucznicy na koniach

Błąd jest już poprawiony, jednostka z epoki żelaza będzie się nazywała "Wojownik na koniu". Poprawa tłumaczeń wejdzie wraz z jedną z najbliższych aktualizacji gry.
 
Do góry