Łotr - strategia, taktyka, pomysły na zastosowanie

  • Rozpoczynający wątek Jesus Hater
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2390

Guest
kryjówka łotrów

kryjówka łotrów czy kupować?
plusy minusy kto ma wyrobione zdanie na ten temat?
 

DeletedUser

Guest
nadal nie wiem co będzie z łotrem po zadaniach wielkanocnych ile będzie kosztował , bo wszyscy piszą o pisankach a co dalej ???
 

DeletedUser

Guest
Właśnie rozbiłem region z 8 łucznikami w Northcastle. Wcześniej dostałem tam ze dwa razy łomot (wysłałem tam 4 x kusznik i 4x łucznik oraz piechotę) :D
Ale musiałem użyć 4 dział. Pierwszy raz od początku gry wymiękłem i kupiłem artylerię. Dalej użyłem 2 łuczników (jeden zginął) i dwóch łotrów (jeden zginął bo się zamienił w działo). Łotr jednym strzałem zabił łucznika i był przez nich ignorowany mimo, że wszedł między nich. Łucznicy ignorują łotrów, gdy tamci nie są najbliżej nich ze wszystkich wrogich jednostek. Strzelają do nich dopiero wtedy gdy nikogo innego nie ma w pobliżu. Jeśli mają wybór to Łotra zostawią w spokoju i zajmą się inną jednostką.
To ważne info.

- - - Zaktualizowano - - -

kryjówka łotrów czy kupować?
plusy minusy kto ma wyrobione zdanie na ten temat?

Właśnie tego dotyczy ten temat.
 

DeletedUser6176

Guest
Ile kosztuje zrobienie 1 łotra teraz w dobie zabawy pisankami? Ileś pisanek? Pytam, bo jeszcze tej kryjówki łotrów nie mam.
 

DeletedUser2657

Guest
Było wałkowane już milion razy - szkolenie łotrów nic nie kosztuje, szkolisz ich 24 h, odblokowanie slotów natomiast jakąś ilość pisanek (3 i 4 slot chyba kolejno 30 i 60, nie pamiętam - 5 za diamenty). Po evencie też szkolisz ich 24 h i za darmo.
 

DeletedUser3876

Guest
Ile kosztuje zrobienie 1 łotra teraz w dobie zabawy pisankami? Ileś pisanek? Pytam, bo jeszcze tej kryjówki łotrów nie mam.

Pamiętaj także że stawiając kryjówkę łotrów jeżeli masz to w planie od razu zakup odblokowanie 3-4 jednostki (za jajka, jak kolega wyżej pisał za 30 i 60 jajek), ponieważ po evencie nie będzie już takiej możliwości i pozostaniesz tylko z dwoma (1 i 2 odblokowane po budowie)
 

DeletedUser6427

Guest
Zadaje pytanie bo nigdzie nie widziałem takiego wątku...
Wiem, że można budować kilka studni życzeń, wiez obronnych, a czy można zbudowac kilka kryjówek łotrów?? Jesli tak to przykladowo wysyłając do walki 8 łotrow to w kogo będzie zamieniał sie ten który dostanie strzala? Wychodzi na to, że znów w łotra... mozna sobie wyobrazić co sie dzieje dalej.
 

DeletedUser

Guest
Możesz wybudować tyle kryjówek łotrów, ile tylko chcesz. Wystawiając armię 8 łotrów, gdy jeden z nich zostanie zaatakowany, nie "zmieni się w samego siebie", lecz po prostu zakończy swój byt (czyt. padnie na strzała ;) ).
 

DeletedUser

Guest
Będą padać jak muchy po 1 strzale, bo nie mają sie w kogo zamienic- brak wojska wspierajacego.
 

DeletedUser5918

Guest
Czy odblokowanie 3-4 slotu będzie możliwe po evencie ? (oczywiście za diamenty)
 

DeletedUser

Guest
Zaobserwowałem fajną taktykę walki z Łotrami u siebie.
Wystawiłem 3 w obronie i koleś, który mnie atakował, najpierw wystrzelał inne jednostki, a na końcu dopiero wziął się za łotrów.
Przy czym zauważyłem, że powodują dość spore (ale bez szału) obrażenia u szasera.
Jak wszystkie inne jednostki są wystrzelane to łotry nie mają w co się zamieniać i giną od byle strzału.
 

DeletedUser775

Guest
Zaobserwowałem fajną taktykę walki z Łotrami u siebie.
Wystawiłem 3 w obronie i koleś, który mnie atakował, najpierw wystrzelał inne jednostki, a na końcu dopiero wziął się za łotrów.

To musiał być dużo silniejszy od Ciebie, że zdązył je powystrzelać. Walcząc z kimś z tej samej epoki, nie zdązy się zostawić łotrów na deser i wtedy trzeba ich "poznać bliżej". Mam 3 łotrów w obronie i nuda, nic się nie dzieje, nie ma chętnych na atak, za duże straty się ponosi. Walcząc z gościem co miał ich 4, musialem się wycofać. W pewnych sytuacjach łotry są trochę denerwujący (czyt. skuteczni)
 

DeletedUser

Guest
No, to fakt. Jest trochę silniejszy. Ma bonus do ataku 80% ale ja mam w obronie 20% póki co.
Do tego atakuje "kolonialną" artylerią w liczbie 5-6 szt. szaser i dwóch grenadierów. Ja mam w obronie 2 muszkieterów i dwóch grenadierów na stałe + tych trzech łotrów i działo z "jesieni" wymiennie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
siemka mam pytanie
mam jajka na budowę łotra i postawie kryjówkę a nie bede miał jajek na zwiekszenie limitu
to czy po zakończeniu zadań wielkanicnych bede mógł ich dorobic i za co
czy tylko bede miał dwóch ???
 

DeletedUser2657

Guest
Odblokowanie 3 i 4 slotu kosztuje odpowiednio - 30 i 60 pisanek. Możliwe jest to TYLKO podczas trwania eventu. Później JEDYNIE za diamenty można odblokować. Szkolisz za darmo, 1 łotr / 24 h.
 

DeletedUser

Guest
a i jeszcze jedno jak ich ustawie w obronie to czy giną czy nie ?
 

DeletedUser2657

Guest
Zamieniają się w losowo wybraną jednostkę z Twojej armii - czy to podczas ataku czy też obrony. Kiedy wybijesz całe wojsko wroga, a na deser zostawisz sobie zielonego kapturka, ten wówczas nie ma w kogo się zamienić - jednostrzałowiec.

Ważne!

Nawet jeśli zamieni się w jakąś jednostkę to pkt-ów za nią dodatkowo nie dostaniesz.
 

DeletedUser

Guest
a ja mam takie pytanko trochę nie związane z tematem: zbieranie jajek kończy się za 1 dzień i 10 godzin. Sklep będzie wisiał kilka dni dłużej.
Czy za ten 1 dzień i 10 godzin kończy się tylko samo gromadzenie jajek, czy również zgromadzone jajka przepadają po tym terminie?
 

DeletedUser2657

Guest
Po co Twoim zdaniem sklep miałby pozostać otwarty, jeśli nie miałoby się jajek? :) Jajka nie przepadają, ale zbierać już ich nie będzie można. Ciekawi mnie natomiast (ktoś słusznie zauważył) czy mogę zebrać jajko po evencie, ale zostawione przed jego końcem? Może ktoś z teamu odp.
 
Do góry