[Eventy] LOTNISKO pomysł na event ewentualnie PERŁĘ

A jak ty to widzisz?


  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .

Randin Anthill

Szlachcic zagrodowy
Więc pomysł jest taki aby w nieskończoność można było przedłużać lotnisko tak jak tor venturi czy jak tam się to pisze lub jak droga ku zwycięstwu ,
widziałbym tu na ostatnim poziomie lotnisko z fajowym radarem i wieżą kontrolną obok lądowisko helikopterów , no i pętla w postaci startującego f-35 po czym ostry zwrot w prawo i piękne smugi spowodowane tarciem o atmosferę potym zawraca na poprostu robi pętle i ląduje z drugiej strony lotniska zatrzymuje się i zaczyna wznosić się helikopter apath i odlatuje w silną dal i od nowa startuje znowu samolot, na wcześniejszych poziomach np zacząć od szybowców ,awionetek małych samolotów pasażerskich najpierw śmigłowcowych a po tym odrzutowych na razie to jest taki zarys do dopracowania przez zainteresowanych pomysłem POZDRAWIAM yoO7 źle się wyraziłem o "paincie"świetny program tylkoże mam poważne problemy z komputerem przez hakerów i paint jest uszkodzony
 

Załączniki

  • 4.jpg
    4.jpg
    87 KB · Wyświetlenia: 19
Ostatnia edycja:
Ja bym dodał, że "skąd" pisze się "skąd", a nie "z kąd", oraz "wziąć", a nie "wziąść*". pomysł z wydłużaniem pasa ciekawy, bonus towarowy ?
 

Randin Anthill

Szlachcic zagrodowy
jak dla mnie odchodzi od Statystyk Graficznych w grze, :)
mam różne epoki a to jaka miałaby być epoka?
epoka powrót do przyszłości powrrót doo przeszłościpółprrodukt  lotnisko 3.jpg
Tylko pojawia się pytanie , co takie lotnisko mogłoby dawać ?:D
myśl jest takka że bonusy mitarne and pr ale decyzja nnie należy do mnie to już support ,statystyki i tak dalej to mussi być dobrze wszystko wyliczone
 

Marik

Książę
pomysł ciekawy, jednak jako perłę bardziej widziałbym lotniskowiec 8x4 lub 7x4 jak Kosmiczny Transportowiec. Co do bonusu, to przydała by się jeszcze 1 perła dająca jednostki, drugim bonusem mogłoby być coś na kształt bonusu z krakena lub virgo
 

Randin Anthill

Szlachcic zagrodowy
Świetna
pomysł ciekawy, jednak jako perłę bardziej widziałbym lotniskowiec 8x4 lub 7x4 jak Kosmiczny Transportowiec. Co do bonusu, to przydała by się jeszcze 1 perła dająca jednostki, drugim bonusem mogłoby być coś na kształt bonusu z krakena lub virgo
Świetna propozycja z tym że by todawało dodatkowe jednostki
 
Właśnie ! szansa na udany atak powietrzny albo Close Air Support. Myśl bardzo przyjemna. :p CAS np. na zasadzie szansy zabrania 1 kratki życia wszystkim wrogim jednostkom, jak Szpiegowanie na mapie.
 
Ostatnia edycja:

BraveFrank

Baronet
W którejś z epok kosmicznych jest szansa, żeby zrobić kosmiczne lotnisko. Tam jest mało pereł, więc dodatkowa mogłaby się przydać. Mogłaby generować towary i mieć umiejętność "wystrzelenie pocisku".
 

Randin Anthill

Szlachcic zagrodowy
W którejś z epok kosmicznych jest szansa, żeby zrobić kosmiczne lotnisko. Tam jest mało pereł, więc dodatkowa mogłaby się przydać. Mogłaby generować towary i mieć umiejętność "wystrzelenie pocisku".
TO JEST MYŚL DODDAĆ NA LOTNISKU DWIE WYYRZUTNIE RAKIET ŁADDNIE BY WYGLĄDAŁY TE CO MAJĄ PO 4 RRAKIETY

wyrrz.jpg

PILOCI BALI BY SIĘ WŁASNYCH WYRZUTNI TO CHYBA NIE JEST DOBRY POMYSŁ
 

Randin Anthill

Szlachcic zagrodowy
JA TEN PROJEKT TO RACZEJJ BYM WIDZIAŁ JAKO TRZYKADŁUBOWY KATEMARAN LOTNISKOWIEC STATKKI OBECNIE SĄ WYTWARZANE Z MYŚLĄ O ROZMIARZE KANAŁU PANAMA

DODAŁBYM ŻAGIEL TURBINE KTÓRYM MOŻNA RÓWNIE DOBRZE HAMOWAĆ
 

Załączniki

  • staart.jpg
    staart.jpg
    18,1 KB · Wyświetlenia: 5
  • staart 3.jpg
    staart 3.jpg
    27,6 KB · Wyświetlenia: 4
  • żagial.jpg
    żagial.jpg
    43,7 KB · Wyświetlenia: 4
Ostatnia edycja:

Stan

Baron
Szczerze mówiąc, jakoś nie widzę samolotowego eventu. I chyba budynki eventowe powinny być bardziej uniwersalne, żeby się zbyt nie odcinały we wcześniejszych epokach.
 
Do góry