Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa XLIX - 26.02-03.03

Status
Zamknięty.

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Witajcie w kolejnej odsłonie loterii skojarzeniowo-youtube'owej!


Zadanie:
1.
Wklej utwór muzyczny (o charakterze dźwiękowym lub teledysku) z YouTube i uzasadnij dlaczego kojarzy Ci się on z mostem. Skorzystaj z bb-code [ViDEO] (dostępny jako "Wstaw filmik" nad polem wpisywania tekstu).
2. Wybierz liczbę od 1 do 49 i wpisz ją w tym samym poście.
3. Nie zapomnij o wpisaniu swojego nicka z gry (także w tym samym poście).

Nagrodą w loterii jest: 1600 Diamentów do podziału

Edycja postów na forum: Włączona, edycja postu po dacie zakończenia konkursu powoduje utratę ważności zgłoszenia.



Zasady:
1. Należy wpisać w swoim poście elementy wymienione w zadaniu powyżej,
2. Zgłoszeniem jest post w tym temacie zawierający wszystkie elementy wymienione w zadaniu. Post bez jednego z wymienionych elementów, z nieprawidłowo wstawionym utworem (bez możliwości jego bezpośredniego odtworzenia bez opuszczania forum), bądź zawierający plagiat uzasadnienia innej osoby, nie będzie traktowany jako zgłoszenie do konkursu!
3. Liczy się pierwsze zgłoszenie użytkownika zgodne z zasadami,
4. Nagrodę (na zasadzie podziału) otrzyma każdy, kto w zgłoszeniu poprawnie wytypował liczbę,
5. Konkurs trwa do soboty 03.03 do 21:00. Odpowiedzią będzie pierwsza wylosowana liczba z wieczornego losowania Lotto tego dnia,
6. Podanie listy zwycięzców i przyznanie nagród nastąpi w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu,
7. Jeśli w wyniku przeprowadzonego konkursu nie zostanie wyłoniony żaden zwycięzca, nagroda w każdej następnej rundzie wzrastać będzie o 100 Diamentów, aż do wyłonienia przynajmniej jednego zwycięzcy, kiedy to nagroda zostanie zresetowana do poziomu wyjściowego,
8. Obsługa Forge of Empires może w dowolnym momencie zdecydować o zakończeniu konkursu.

Pamiętajcie o podaniu swojego dokładnego loginu z gry!

Życzymy powodzenia!
FoE Team
 

MacKayla*

Wójt

Most skojarzył mi się z tą piosenką. Z pewnością nie jest to most budowlany, ale może nawet ważniejszy niż zwykłe przejście przez wodę.
34
Ivonia
 

adaskowr

Szlachcic zagrodowy
Piosenka nostalgiczna i ... smutna - może nie o samym moście, ale kiedyś widziałem ten filmik i tak już mi skojarzenie zostało.
9
adaskowr
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
1. Jest to smutna piosenka o miłości, która połączy ludzi już tylko na moście.
2. 23
3. Iselut
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18245

Guest
1. Jedna z moich ulubionych piosenek a i akurat o moście
2. 11
3. Kusji
 

DeletedUser16965

Guest

1. W koncu jakis ambitniejszy projekt, a nie tylko karnawal i świeta i to kilka razy.. czemu ten utwór bo jest o mostku, a przy okazji edukacyjny :p
2. 17
3. kubagra81
 

DeletedUser18146

Guest
1. Ta piosenka bo mam małe dziecko i ta mi się skojarzyła.
2.22
3. Zimoni
 

DeletedUser13199

Guest

1. Warto zastanowić się dwa razy zanim spali się za sobą wszystkie mosty i potem żałować, jak można usłyszeć w temacie do filmu "Złoto dla zuchwałych".
2. 36
3. snake3pl
 

DeletedUser19541

Guest
1. Temat przewodni z filmu "Most na rzece Kwai", w którym to przedstawiono... budowę mostu :)
2. 15
3. MiszczYoda1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16965

Guest
Nie bo jak widać w tytule konkurs trwa od 26.02 do 3.02 więc Jeszce ok 11 miesięcy :)
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Wylosowaną liczbą było 40 zatem wygrana w następnej edycji tradycyjnie rośnie.
Przepraszam za poślizg w ogłoszeniu rozstrzygnięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry