Loteria skojarzeniowo-forgowo-youtube'owa XL - 16.10-21.10

Status
Zamknięty.

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Witajcie w kolejnej odsłonie loterii skojarzeniowo-youtube'owej!


Zadanie:
1.
Wklej utwór muzyczny (o charakterze dźwiękowym lub teledysku) z YouTube i uzasadnij dlaczego kojarzy Ci się on z dynią. Skorzystaj z bb-code [ViDEO] (dostępny jako "Wstaw filmik" nad polem wpisywania tekstu).
2. Wybierz liczbę od 1 do 49 i wpisz ją w tym samym poście.
3. Nie zapomnij o wpisaniu swojego nicka z gry (także w tym samym poście).

Nagrodą w loterii jest: 700 Diamentów do podziału

Edycja postów na forum: Włączona, edycja postu po dacie zakończenia konkursu powoduje utratę ważności zgłoszenia.



Zasady:
1. Należy wpisać w swoim poście elementy wymienione w zadaniu powyżej,
2. Zgłoszeniem jest post w tym temacie zawierający wszystkie elementy wymienione w zadaniu. Post bez jednego z wymienionych elementów, z nieprawidłowo wstawionym utworem (bez możliwości jego bezpośredniego odtworzenia bez opuszczania forum), bądź zawierający plagiat uzasadnienia innej osoby, nie będzie traktowany jako zgłoszenie do konkursu!
3. Liczy się pierwsze zgłoszenie użytkownika zgodne z zasadami,
4. Nagrodę (na zasadzie podziału) otrzyma każdy, kto w zgłoszeniu poprawnie wytypował liczbę,
5. Konkurs trwa do soboty 21.10 do 21:00. Odpowiedzią będzie pierwsza wylosowana liczba z wieczornego losowania Lotto tego dnia,
6. Podanie listy zwycięzców i przyznanie nagród nastąpi w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu,
7. Jeśli w wyniku przeprowadzonego konkursu nie zostanie wyłoniony żaden zwycięzca, nagroda w każdej następnej rundzie wzrastać będzie o 100 Diamentów, aż do wyłonienia przynajmniej jednego zwycięzcy, kiedy to nagroda zostanie zresetowana do poziomu wyjściowego,
8. Obsługa Forge of Empires może w dowolnym momencie zdecydować o zakończeniu konkursu.

Pamiętajcie o podaniu swojego dokładnego loginu z gry!

Życzymy powodzenia!
FoE Team
 

DeletedUser19020

Guest

Jeśli myślę "Dynia" to halloween a jeśli halloween to "żywe trupy" lub po prostu "zombi" a jeśli już jesteśmy przy nieumarłych to utwór Thiller Michael'a Jackson'a pasuje mi zawsze. To taka dłuższa droga tłumacząca dlaczego właśnie z tym mi się kojarzy dynia z tym utworem.


Numer 27
Nick: W900
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser907

Guest

Dynia, mamy tu najbardziej muzykalne hallowenowe dynie na YT!.
Liczba: 13
Martuska
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
Nazwa zespołu odnosi się do Halloween, nieodłącznie związanym z dyniami, dodatkowo w tym teledysku "szturmowcy" mają na sobie hełmy w kształcie dynii :D
Liczba: 21
Iselut
 

DeletedUser16965

Guest

Tancząca dynia do utworu z filmu ghostbusters
liczba 17
kubagra81
 

Myśląc o dyni i ludziach, pierwsze co przychodzi mi do głowy to ten wariat tańczący i dobrze bawiący się na ulicy.

Liczba 42

kaznodziej21
 

DeletedUser

Guest
Halloween kojarzy mi się przede wszystkim z dynią, a ponad to czasem tajemniczym, mrocznym, gdzie zza rogu może wyskoczyć gromada ludzi celebrujących to święto (uprzednio przestraszywszy swoją ofiarę, krzyczą "Cukierek albo psikus !") :]
47
Miguel200
 

Kaluta

Wójt

Jak dynie to Smashing Pumpkins - subiektywnie najlepszy zespół na świecie :) Takie dynie to w każdej ilości i się nie przytyje ;):haha::)

6!

Lady Matylda
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Jako pierwsza została wylosowana liczba 46, nikt nie trafił (choć było blisko) więc zwiększamy pulę i gramy dalej w następnej edycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry