Losowanie gildii do PCH - w kółko te same gildie

Status
Zamknięty.

Królo

Rycerz
Ty tam klep na tym B do top 50, 40, 30 a nie szkółki zakładasz :D
Żartuje oczywiście. Pomysł sam w sobie bardzo fajny. Jak chcesz to zrobić na nowym świecie to bez wymian z B będzie wolno. Najlepiej zatrzymać się w żelazie czy wczesnym/rozkwicie, klepnąć Arkę i masz dostawy do skarbca.
Jeżeli chcesz po prostu szkolić nowych wystarczą same podpowiedzi co, jak i z czym.
Sam kiedyś myślałem będąc w rozkwicie żeby zrobić gildię dla osób z jednej epoki i porobić trochę zamętu w gpch :D
Powiedz co chcesz konkretnie osiągnąć najlepiej na pw to może pomogę bo jestem na etapie robienia nowego świata który nie będzie farmą ze studniami
 

Blade1984

Książę
i znowu to samo, rady co zrobic żeby byc lepszym w diamencie, kurde nie o tym była mowa, chodziło o to że wiele takich gildii z pierwszego miejsca w platynie nie powinno sie znaleźć w diamencie.
Nie widziałem jeszcze jakiejś sensownej walki w platynie.
to mało widziałeś;) nie no żartuje oczywiście ;) ale dla takiej gildii jak moja, ,czyli 18 osób, gdzie gracz z największą liczbą pkt ma ich 35mln, to są w paltynie edycje gdzie można fajnie powalczyć o sektory, powalczyć a nie powymieniać się, ale co ztego jak w diamencie utrzymujemy się max kilka sezonów, dlaczego to wiem więc rad, i włąsnie taki taki dobór gildii do lig sprawi, że nie ma walki, jest tylko dogadywanie się i klepanie statystyk, nie ma tego wyścigu o zajęcie sektora bo przeciwnik mnie odetnie, postawienie pułapki która ma utrudnić odbiór sektora jest traktowane jako faul, cios poniżej pasa, bo przecież co tam rywalizacja, grunt że pr-y się zgadzają ;)
 
Ostatnia edycja:

Królo

Rycerz
Źle. Kilka gildii z diamentu powinno być wyżej. Takich gildii na B będzie kilka - kilkanaście. Wtedy reszta ma szanse na wyrównaną walkę i mocniejsze gildię mają jakąś konkurencję. Ktoś już pisał taki pomysł - 4 gildie na edycje w najwyższej lidze - te najmocniejsze. Takich top gildii wystarczy z 12 na serwer. Albo punkty ligowe odejmować już od 3ciego miejsca, a za drugie zero. Tak to jest szacho na 2 gildie i tyle. Zawsze można coś ulepszyć tylko nie zawsze są chęci:D
 

dawid17612

Hrabia
Tak, z ciekawości... ile czasu zajęło Ci rozbudowanie miasta, żeby aplikować do gildii GRAJĄCEJ na GPC?

od początku GPC gram na nim, i byłem jednym z dowodzących, i jestem jednym z dowodzących ale aktualnie jestem na urlopie,
dowodziłem czasem 2 gildiami, jednocześnie na GPC, a czasami nawet trzema ponieważ wymyśliłem system idealnej wymiany na 3 gildie.

jak chcesz wiedziec to mam zaproszenia do każdej czołowej gildi , ale aktualnie lubie mój urlopik :)
 

midh

Wójt
Po co walczyć o sektory w bublu wyprodukowanym przez Inno, który służy do nabijania rankingu indywidualnego? ;)
dla pr, dla towarow i diamentow czasami - przeciez od tego jest gpch, juz chyba tylko poczatkujacy i skrajnie naiwni ludzi uwazaja to za pole do zwyciestwa i chwaly --- chwala to jest jak nabije duzo pr :)
 

tomallo88

Rycerz
co tu robic jak mamy zakaz podbijania sektorow bo rywali trzeba prosic by cos walczyli htmldassas.jpg

zatem moze dodatkowa opcja na pch tj uwolnienie sektora jak to ma miejsce na gvg?
 

midh

Wójt
co tu robic jak mamy zakaz podbijania sektorow bo rywali trzeba prosic by cos walczyli html
zdecydowanie nie rozumiesz jaki jest cel na mapie gpch wg tworcow tychze pol :)
masz zajac sektor i czerpac z niego pkty, gdyby chodzilo tylko o to a docelowo o zwyciestwo na mapie to wlasciwie powinines sie cieszyc ze nikt nie odbija :p
niestety tworcom zapewne nawet nei przyszlo do glowy ze przy sprawnej wymianie sektorow aktywny gracz moze zarobic 10 -20 k pr na sezon w zaleznosci ile bije i w jakiej gildii jest :)) i najchetniej wszyscy w ogole by zlikwidowali ten 4 godzin blok albo drastycznie go zmniejszyli :)
 

dawid17612

Hrabia
gdzie te Raporty i kasowanie wiadomości przez adminów postów nie zwiazanych z tematem jak nic skasowac trzeba z 10 postów.. widac są równi i równiejsi
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
dzie te Raporty i kasowanie wiadomości przez adminów postów nie zwiazanych z tematem jak nic skasowac trzeba z 10 postów
Pod każdym postem jest opcja "Raport", zatem nic nie stoi na przeszkodzie, żeby posty zgłaszać. Nikt nie siedzi na forum 24h na dobę, żeby reagować, że jakiś post może nie być na temat.

Co te Gorzkie Żale maja wspólnego z tematem wątku?
Tak po prawdzie to już chyba żaden post napisany tutaj nie będzie miał nic wspólnego z pierwotnym tematem dyskusji, jako, że system losowania został i tak zmieniony. Zatem chyba pora wątek zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry