Logowanie.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser923
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser923

Guest
Nie mam pojęcia co się stało ale od rana nie ma szans na zalogowanie w grze:( klikasz "zaloguj" wyświetli się stronka ale się nie otwiera:( jeszcze wczoraj wszystko grało.Więc pytanie czy to problem ogólny czy tylko mój ????
 

DeletedUser923

Guest
Odp: Logowanie.

Teraz ciąg dalszy:( nie mam możliwości wysłania informacji mailowej by nawiązać jakikolwiek kontakt i przekazać info o usterce.Wszystkie posty są zwracane na moją pocztę z informacją o braku możliwości przekazania ich pod wskazany adres.Czy to kolejny błąd w tej grze????
 

DeletedUser923

Guest
Odp: Logowanie.

I do kogo pisać i gdzie Go szukać:) skoro taka mam odpowiedź z mojej poczty:

WP-994833
Postmaster Team odpowiada [11-06-2012 10:33]:
---------------------------------------

Witaj xxxxxxxxx@wp.pl,

Dziękuję za kontakt z Zespołem Postmaster portalu Wirtualna Polska - www.wp.pl

Wiadomość nie została dostarczona ponieważ adres e-mail Odbiorcy forum@innogames.de nie istnieje na serwerze Odbiorcy.
Aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z administratorem serwera Odbiorcy.

--
Zespół Postmaster WP.PL / The Postmaster Team WP.PL
-----------------------------------
Dział Obsługi Klienta / Customer Service
Pon-Pt 8:00 - 18:00 / Mon-Fri 8:00 - 18:00
-----------------------------------
Wirtualna Polska S.A.
-----------------------------------
 

DeletedUser923

Guest
Odp: Logowanie.

:haha: Już wszystko gra,ale skoro się płaci za jakiś produkt,to powinno się wiedzieć o takich działaniach jak np. brak dostępu do konta w takim to a takim terminie.Inaczej to dla mnie jest olewanie gracza,ważne by tylko coś kupił:) ok oglądajcie mecze,no i byle do wakacji:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Logowanie.

O działaniach takich jak brak dostępu do konta nie jesteśmy informować zawsze. Jeśli jest to np aktualizacja gry i wiemy o tym, to taką informację opublikujemy, jednak nadal zdarzają się aktualizacje o których nie wiemy, nieplanowane albo wymagające natychmiastowego wprowadzenia.

Nie, nie olewamy graczy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry