Logowanie do FoE z przeglądarki w telefonie z Androidem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16638
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16638

Guest
Witam serdecznie.

Czy ktoś z Was wie w jaki sposób zalogować się do gry przez przeglądarkę przy użyciu telefonu z Androidem?
W tej chwili za każdym razem przenosi mnie do sklepu Google Play lub odpala mi automatycznie aplikację gry.

Pozdrawiam,
Rafael Black
 

Fatherland

Książę
Da się cały czas mieć za darmo po okresie próbnym trzeba tylko.coś tam. Porejestrowac czy tam.podać.maila.nie pamiętam.już dawno to było i rok.już na.pewno tak mi działa.zandarmo,,,
 

DeletedUser14285

Guest
Ja mam PUffina sporo juz 2lata nic nie zapłaciłem i śmiga bez problemowo.
 

DeletedUser14285

Guest
Tylko oczywiscie trzeba mieć porządnego neta bo strasznue MB żre.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Da się cały czas mieć za darmo po okresie próbnym trzeba tylko.coś tam. Porejestrowac czy tam.podać.maila.nie pamiętam.już dawno to było i rok.już na.pewno tak mi działa.zandarmo,,,
Ja mam PUffina sporo juz 2lata nic nie zapłaciłem i śmiga bez problemowo.
Aplikacja kosztuje grosze jak na możliwości które daje, a opłata jest zapłatą za pracę włożoną w napisanie tej aplikacji. Nie sądze, by któryś z was chciałby pracować za darmo.
Jeszcze bym potrafił zrozumieć (jako - tako) gdyby to kosztowało majątek, ale kosztuje 12,15zł. Zamiast iść np. na Kebaba to można kupić program ;).

Co do pozostałych postów, w których użytkownicy odpowiedzieli na temat - mają rację.
 

DeletedUser16638

Guest
Dzięki za podpowiedź z tą przeglądarką. Spróbuję.
Ściągałem kilka innych, które też mają niby flash ale nic to nie dało. Strona co prawda już działała i nie odpalało mi aplikacji gry. Wystarczyło w ustawieniach przeglądarek zmienić klienta na pc lub ustawić typ stacjonarny zamiast mobilnego. Ale gdy dochodziło do ładowania mapy, dostawałem komunikat o urządzeniu nie obsługującym flasha i link do ściągnięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry