Literówki na czacie globalnym.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20087
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20087

Guest
Witam.
Na czacie ogólnym bardzo często pojawiają się wpisy : "dam..tu za A", "chcę tu ..dam na C" "dam tu za B.F,G.H itp.
Gram krótko i niestety nie wiem co to oznacza.
Proszę o wyjaśnienie mi co w/w oznaczają oraz gdzie mogę dowiedzieć o skrótach (literówkach) stosowanych na forum globalnym.
Dziękuję
 

schwimmen

Wójt
To są po prostu nazwy światów. Wymiana punktów rozwoju pomiędzy światami. Ktoś chce np. dostać punkty rozwoju w świecie, w którym ty grasz, a on da np. na świecie B.
 

DeletedUser

Guest
Te skróty literowe, np. A to pierwsze litery nazw światów, A - Arvahall, B-Brisgard, itd.
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser19151

Guest
Co to czatu globalnego mam również pytanie :) Czy ktoś mógłby wytłumaczyć o co chodzi z tą Arką 1.9? Często pojawia się komunikat: poszukiwana znajoma arka na 1.9. O co chodzi?
 

kasia2389

Arcyksiążę
To taka nowa religia w Forge.
Arka na 80 poziome daje zwrot 90% nagrody za poziom.

Teraz by taki posiadacz arki miał pewny zwrot pzyy wpłacie w perłę właściciel musi wpłacić taka ilość PR a by nagroda plus zwrot była co najmniej równa połowie pozostałej ilości PR do wpłacenia. To na 1 miejsce potem, jeśli trzeba, to musi dopłacić aby podobnie było na 2 i 3 miejsce.

W ten sposób powstaje perpetum mobile 4 rodzaju

Należy zauważyć, że perły w pewnym przedziale poziomów, maja większy zwrot niż połowa potrzebnych PR.

np. arka na 54 poziomie potrzebuje 2,947 PR na następny poziom nagroda za 1 miejsce to 855 by zapewnić sobie pierwsze miejsce trzeba wpłacić 1474 PR
a zwrot jest 1,9 * 855 = 1624 co daje 150 PR zysku. Na tym poziome arki praktycznie budują się same.

Ale wyznawcy tej religii wpłacają 1624, zwłaszcza w kółkach różańcowych. wtedy gdy ktoś ma arkę >80 poziom ma zyski.
Czasem tylko jakiś ateista się wetnie i wpłaci tylko tyle by zapewnić sobie miejsce ze zwrotem, wtedy dostaje reprymendę od właściciela perły, z której sobie zazwyczaj nic nie robi, bo mogą mu skoczyć, zwłaszcza, gdy są sąsiadami.

Tu masz wyjaśniający to film.

 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry