Lista wartości przedmiotów u handlarza antykami

Jake Long

Baron
Witam,
Nie wiem czy kiedyś wcześniej powstał taki wątek, ale wiki jest wybrakowana o te informacje. Czy opracował ktoś wcześniej jakąś listę/excela z wartościami poszczególnych przedmiotów z inwentarza? Interesuje mnie szczególnie wartość przechowajki budynków i wszystkich budynków wraz z ulepszeniami z ogrodu japońskiego.
Jeśli coś takiego wcześniej powstało, prosiłbym o linka do takiego źródła. Pytam na szybko.

A do supportu lub osób odpowiedzialnych za oficjalną wikię, prośba o uzupełnienie poszczególnych przedmiotów o tę informację. Przy tych starszych przedmiotach czy nawet głupich przedmiotach jednorazowego użytku tej informacji nigdzie znaleźć nie idzie tak łatwo, jak w przypadku tych nowszych budynków.
Dziękuję.
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
Na oficjalnej Wiki gry przy każdym przedmiocie są podane wartości wymiany u Handlarza Antykami. Po wejściu w konkretny budynek widnieje tabela z informacją o wymianie

AD.png
 

Jake Long

Baron
Na oficjalnej Wiki gry przy każdym przedmiocie są podane wartości wymiany u Handlarza Antykami. Po wejściu w konkretny budynek widnieje tabela z informacją o wymianie

View attachment 7126
Wątek ten nie powstałby, gdyby tak było.
Proszę nie pisać jak automat, gdyż wystarczy mi to że przy zgłoszeniach odnosi się wrażenie że robicie to samo.
Dziękuję za odpowiedzi, poradziłem sobie już sam.
 

GEoMax

Baron
Na oficjalnej Wiki gry przy każdym przedmiocie są podane wartości wymiany u Handlarza Antykami. Po wejściu w konkretny budynek widnieje tabela z informacją o wymianie

View attachment 7126
Oj oj bardzo nieładnie :( ktoś tutaj robi nas w bambuko. Czasami lecicie po bandzie zapominając że macie uprawnienia i wasze info jest obszerniejsze od normalnego gracza.
Ps . Marik i Jake Long mają rację !!! Sprawdziłem i może to nie jest autorytatywne stwierdzenie z mojej strony, ale nie mogłem się powstrzymać :)
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Wątek ten nie powstałby, gdyby tak było.
przechowaj budynek - wcale nie ma takiego artykułu
Faktycznie brakuje artykułów o Przechowaj budynek (i innych przedmiotach użytkowych), jak również o ulepszeniach elementów Ogrodu Japońskiego. Najmocniej przepraszamy. Zapewniamy, że poinformujemy o zaistniałej sytuacji osoby odpowiedzialne za naszą Wiki. Jeśli odnaleźlibyście więcej takich przypadków - bardzo prosimy o informację przez system Supportu. Oczywiście do czasu uzupełnienia braków postaramy się sprawdzić dla Was wartości tych przedmiotów czy budynków.
są nowe i stare artykuły
Bardzo słuszna uwaga. Rzeczywiście pozostały na naszej wiki artykuły z czasu, gdy dany element miał tylko jeden podstawowy poziom. Oczywiście ten fakt również zgłosimy dalej - dziękujemy za wskazówkę. :)
 

Marik

Książę
Faktycznie brakuje artykułów o Przechowaj budynek (i innych przedmiotach użytkowych), jak również o ulepszeniach elementów Ogrodu Japońskiego. Najmocniej przepraszamy. Zapewniamy, że poinformujemy o zaistniałej sytuacji osoby odpowiedzialne za naszą Wiki. Jeśli odnaleźlibyście więcej takich przypadków - bardzo prosimy o informację przez system Supportu. Oczywiście do czasu uzupełnienia braków postaramy się sprawdzić dla Was wartości tych przedmiotów czy budynków.

Bardzo słuszna uwaga. Rzeczywiście pozostały na naszej wiki artykuły z czasu, gdy dany element miał tylko jeden podstawowy poziom. Oczywiście ten fakt również zgłosimy dalej - dziękujemy za wskazówkę. :)
Czyli co ktoś ma siedzieć cały dzień, zrobić całą liste czego brakuje na wiki(łatwiej byłoby napisać co jest) i podesłać wam przez support żeby ktoś mógł uzuperłnić brakujące info od jakiś 2 lat? Ty tak poważnie?
 

Composed

Szlachcic
Od jakiegoś czasu robię w excelu taką tabelę, z tym że brakujących jest baaardzo dużo, ale już teraz pomaga to mi w handlu w antykwariacie ;)
 
Do góry