Lista perel, ktore wspieramy - Ratusz

  • Rozpoczynający wątek eded
  • Data rozpoczęcia

Czy mozliwosc uszeregowania perel w inny sposob, niz domyslny, przypadlby ci do gustu?

  • Tak

    Głosy: 15 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser

Guest
Witam,

W ratuszu mozna znalezc liste perel, ktore wspieramy. Uporzadkowane sa one od najwczesniej wspieranej perly. Ja uwazam, ze naprawde przydaloby sie wprowadzic opcje uporzadkowania je w inny sposob - w zaleznosci od preferencji gracza. Sposobem domyslnym moglby byc terazniejszy, natomiast gdyby uaktywnic przyciski "postep", "ranga", "poziom" oraz "punkty rozwoju", ktore juz tam sa jako opis tychze perel, daloby to naprawde duzo lepsza orientacje dla graczy i wieksza mozliwosc wyboru.
 

Shran

Szlachcic zagrodowy
Czegoś takiego mi właśnie brakuje. Szczególnie opcji sortowania po postępie (szybkości przyrostu PR'ów) we wspieranych perłach. JESTEM NA TAK
 

DeletedUser

Guest
Przepraszam, ze powielilem pomysl w takim razie. Musialem przeoczyc twoj temat, astrotaurus.
 

astrotaurus

Hrabia
Przepraszam, ze powielilem pomysl w takim razie. Musialem przeoczyc twoj temat, astrotaurus.
Nie jest to to samo, więc nie musisz przepraszać za powielanie.
Ja akurat nie mam nic przeciw ustawianiu różnego typu sortowania, po prostu w programie minimum chciałbym choć możliwość odsyłania na koniec listy.
 

DeletedUser15149

Guest
Dobry pomysl. Segregowanie by sie przydalo, bo niektore perly maja wieksze zwroty wiec bardziej trzeba le pilnowac. Przy kilkunasty stronach wspieranych perel czasami trudno wszystko ogarnac.
 
Do góry