Lista członków gildii

  • Rozpoczynający wątek Daleth
  • Data rozpoczęcia

???

  • Tak!

    Głosy: 11 78,6%
  • Obojętnie...

    Głosy: 1 7,1%
  • Nie.

    Głosy: 2 14,3%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W liście członków gildii wyświetlić ilość medali oraz kwadracik koloru zielonego, jeśli gracz był aktywny w ciągu ostatnich 3 dni, żółtego - 7 dni, czerwonego - 14 dni. Mniej więcej tak jak w Grepolis. Widzę, że ktoś nie gra, to go wywalam. Koniec.
 

DeletedUser2383

Guest
może jeszcze do tego średni przyrost punktów/ dzień ???
 

DeletedUser1724

Guest
To jest FORGE OF EMPIRES !!!! A jak chcesz frytki do tego to leć do McDonald-a :D
 

DeletedUser2383

Guest
Apocalipto nie marudź, tak opcja za założyciela gildii by się przydała ;)
 

DeletedUser314

Guest
Pomysł bardzo dobry, u mnie w 2 gildiach jedna osoba co tydzień czy jakiś czas spisuje około 80 osób.. to musi być uciążliwe.

Stworzyć to nie duży problem a wielu osobą ułatwi grę, a innych zmotywuje do częstszego wchodzenia.

Jedynie co do medali, one nie są wymierne. Ogólnie są bezsensu bo niektórzy mają na kontynencie 80 osób z czego 50 gra na poważnie, a inni kilkanaście z czego gra np 1 osoba(na poważnie).
Przykład ja mam 100k punktów w ostatniej wieży i to mi starcza na 1 miejsce, mój kolega z gildii ostatnio miał ponad 500k i 2 miejsce, a jeszcze inna osoba praktycznie w ogóle niema z kim walczyć i wieże puste.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na TAK!! I jeszcze licznik wzrostu pkt w tydzień np. :)
 

DeletedUser

Guest
Popieram w 100% ponieważ pomogłoby to do zarządzania gildią i ewentualnym motywowaniem do gry bądź usunięciem z gildii ,,konta widmo".
 
Status
Zamknięty.
Do góry