List do Świętego Mikołaja - konkurs zimowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17297

Guest
Drogi Św. Mikołaju,

Za oknem śnieg i zawierucha, jednak moją inspirację do perły architektury wziąłem z kraju odległego i klimacie troszkę cieplejszym niż ten, w którym się znajdujemy. Jest to Muzeum Sztuki Współczesnej w Niterói w Brazylii. Zaprojektowane przez wybitnego architekta, Oscara Niemeyera przypomina wyglądem rozkwitający kwiat. Jest jednym z najważniejszych ośrodków brazylijskiej sztuki, zgromadzono tam najlepsze eksponaty sztuki współczesnej, abstrakcyjne rzeźby oraz obrazy. Szklany korytarz znajdujący się w środku pozwala podziwiać Gorę Sugarloaf, zatokę Guanabara oraz magiczne miasto Rio de Janeiro.

Wszystkim graczom Forge of Empires życzę spokojnych, pełnych magii i ciepła Świąt Bożego Narodzenia, niech ten czas będzie wyjątkowy dla każdego z was a Św. Mikołaj z trudem przechodzi przez komin z worem wypchanym prezentami :)

Pozdrawiam,
ducho
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16773

Guest
Kochany Święty Mikołaju!
Jak się miewasz tej zimy? Czy renifery już gotowe do wielkiego rozwożenia prezentów? Elfy uwijają się, żeby skończyć wszystkie prezenty, a Pani Mikołajowa dostarcza wszystkim gorącego kakao na wzmocnienie w tym dniach wzmożonej pracy i przygotowań? Mam nadzieję, że nie macie tam na Północy wielu problemów i, jak co roku, wszystko pójdzie jak z płatka.
Jak pewnie wiesz - skoro wiesz wszystko - gram od paru miesięcy w grę Forge of Empires, która przynosi mi wiele radości. Zaczęło się od tego, że nudziłam się w czasie choroby, natomiast teraz wciągnęło mnie na całego. Jest tam możliwość budowy, wielu wspaniałych Pereł Architektury z każdego zakątka Świata. No właśnie, są Perły ze świata antycznego, współczesnego a nawet przyszłego. Brakuje mi jednak czegoś swojskiego - z Polski. Też mamy wiele budynków i pereł, którymi możemy się pochwalić. Czy to Pałac Kultury i Nauki wznoszące się nad Warszawą, wspaniałe Afrykarium Wrocławskie będące domem setek zwierząt i budzące zachwyt we wrocławskim zoo. Jednak budynkiem, który najbardziej chciałabym, aby stał się Perłą jest Żuraw z Gdańska. Najstarszy taki żuraw w Europie, który wciąż wzbudza zachwyt nad inżynierią tamtych czasów. Jako że służył do rozładunku i ładunku towarów, a tym samym rozwoju - taka perła na jego podstawie mogłaby Graczom dostarczać towarów i punktów rozwoju właśnie.
Jeśli już o Graczach mowa, chciałabym wszystkim miłośnikom Forge of Empires życzyć najcieplejszych i najsmaczniejszych Świąt. Czy świętują czy nie, czy z rodziną czy znajomymi, niech ten czas spędzą miło i spokojnie.
A Tobie Mikołaju - pomyślnych wiatrów i rączych reniferów!
FreckledOne
 

DeletedUser17141

Guest
Drogi święty.
Proszę Cię o przychylne potraktowanie mego listu. Byłem grzeczny i sumiennie łupiłem sąsiadów.
Wypełniałem zadania i dbam o swych obywateli.

Chciałbym zasugerować Ci kilka rozwiązań które ucieszyłyby graczy.
Fajnie by było gdyby pojawiła się :

1. Perła dodająca diamentów, punktów rozwoju, medali, rozszerzenia terenu (nawet o 2 lub 3 pola tylko).
Nagrody mogłyby być przyznawane losowo - tak jak np. w studni życzeń.
Albo nagroda zmieniająca się zależnie od poziomu perły, ewentualnie wszystko wkomponowane w jakieś zagadki.

A wszystkim graczom FoE:

2. Oprócz zdrówka życzę wam Mikołaj przyniósł wam mnóstwo diamentów
i wszelakiego dobra surowcowego. A kiedyś udanego nawiązania nici współpracy z obcą cywilizacją.

Pozdrawiam moim loginem z gry:
3. Saliczek
 

DeletedUser17290

Guest
Dobry Mikołaju...
Marzy mi się Perła z Oceanu, która po otwarciu spełni życzenie każdego dnia. :)
Nie każdy marzy o Monetach i Diamentach pod choinką, dla wielu osób liczy się tylko to,
aby świąteczny duch wprawił w Zachwyt wszystkich wokuł nich.
Nie którym do szczęścia wystarczy Zaopatrzenie do ochrony przed lśniącymi * płatkami * śniegu *.
--- Mikołaj zawsze zna pragnienia wszystkich z nas, wie kto zasłużył na prezent..
Jaki najlepiej wpłynie na jego
Rozwój, i jaki będzie się Mu się naj bardziej podobał. :)

Życzę wszystkim aby zawsze znaleźli to czego potrzebują pod choinką.
I mogli długo cieszyć się świąteczną beztroską :)

-> mismen
 

DeletedUser17298

Guest
1. Perła np. Sagrada Familia - bonusy: zwiększony pasek na PR np. poziom 1 PA daje +1 PR do paska stanu i/lub dana ilość srebrników do tawerny

2. Drodzy gracze!
Z okazji świąt Bożego Narodzenie życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym, ciepła i bliskości najbliższych oraz spokoju i cierpliwości w podejmowaniu decyzji życiowych.

3. Tamiz
 

DeletedUser17300

Guest
Lądownik marsjański - zbierający gwiazdki.
Wesołych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz spełnienia marzeń
z okazji nadchodzącego
Nowego Roku życzy ... Taki-tam
 

DeletedUser17060

Guest
Drogi Święty Mikołaju
Na wstępie swojego listu chciałbym Cię serdecznie pozdrowić.Wiem że zbliża się czas magicznych Świąt, gdy wszystkie marzenia, nawet te najskrytsze się spełniają.W związku z tym chciałbym Cię prosić o nową perłę w grze Forge of Empire.Najlepiej by nie zajmowała za dużo miejsca, może być 4x4, a działała podobnie jak studnia życzeń.Ale prócz surowców, czy pieniędzy niech daje też wyjątkowe przedmioty czy też budynki.Oczywiście wraz ze wzrostem lvlu będą coraz to lepsze rzeczy.Nie można też zapomnieć o diamentach, niech sypnie czasem jakimiś diamencikami lub paczuszką z pr.Może się nazywać na Twoją cześć np. Fabryka Św. Mikołaja.Z okazji Świąt Tobie oraz wszystkim graczom i twórcą gry Forge of Empire chciałbym złożyć: Boże narodzenie jest tym dniem w roku, który sprawia wrażenie tak niezwykłego, że chcemy, aby był synonimem całego roku, z tej okazji siadamy z rodziną przy stole, łamiemy się opłatkiem, robimy sobie prezenty, a ja po prostu chcę Wam życzyć wszelkiej pomyślności w przyszłym roku, dużo zdrowia, szczęścia, słodkich i przepełnionych magią chwil, oraz samej przyjemności płynącej z grania w tak wspaniałą grę. Pamiętajcie o magii Świąt.
Pozdrawiam cipollaverde !!!!!!!!
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Zadanie:
Napisz w poście w tym temacie list do Świętego Mikołaja, w którym znajdzie się:
1. Opis wymarzonej Perły Architektury, którą chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w grze.
2. Krótkie życzenia świąteczne dla Graczy Forge of Empires.
3. Twój dokładny login z gry.

Drogi Święty Mikołaju,
piszę dziś do Ciebie, gdyż naszła mnie ochota na pewne przemyślenia odnośnie pewnej gry przeglądarkowej, która zwie się Forge of Empires. Jako, że nie chcę zabierać Ci za dużo czasu, podzieliłem swój list na kilka części. Część 0, dotyczyć będzie moich marzeń, część 1. - również marzenia, ale odnośnie Perły Architektury. W części drugiej bym chciał złożyć życzenia :) Zatem, może zacznę, nie przedłużając wstępu:

0. Najbardziej na świecie... no okej, najbardziej w całej grze, pragnąłbym ujrzeć swoją drugą połówkę. Taką, coby ze mną wyglądała jak najcudniejsza zimna para na świecie! Taką, za którą wskoczyłbym w ogień! Dla której stopiłbym się bez żalu, taką, która samą swoją obecnością sprawiałaby, że cały stopnieję z miłości do niej! Jakby udało Ci się kogoś takiego dla mnie znaleźć i podarować w prezencie, byłbym niezwykle rad :) I miałbyś dozgonną wdzięczność moją - małego zimnego Bałwanka, który marznie w samotności.

1. Marzy mi się piękna, wielka, ogromniasta Perła Architektury, przedstawiająca Bałwanka Frosty'ego, albo jeszcze lepiej Panią Bałwankową, albo albo, najlepiej parę - Bałwanka i Bałwankowej, otulonych we wspólnych objęciach! Tak, to byłoby coś cudnego, co zapewne sprawiłoby, że uśmiech na twarzach milionów mieszkańców mojego Bałwankowa by zagościł i całe miasto, całe życie toczyłoby się wokół tego najpiękniejszego cudu świata!
Ładnie by wyglądał taki pomnik, oczywiście w najbliższej okolicy by śnieżyło, aby zachować zimowy klimat.
Jeśli chodzi o bonusy, o oczywiście nie mam żadnych wymagań, mógłby zapewniać obojętnie jakie bonusy, byle tylko mógł stanąć w moim miasteczku. Jeśli jednak już jakieś miałbym określić, to w pierwszej kolejności, powinien dawać zadowolenie, bo jak tu się nie radować, gdy takie cudo stoi w pobliżu! Drugi bonus, mógłby dotyczyć liczby mieszkańców, gdyż każdy chciałby przybywać do miasta, w którym coś tak cudownego i pięknego upiększa ulice miasta.

2. Z tego miejsca, chciałbym życzyć wszystkim Graczom Forge of Empires wszystkiego co najlepsze! Samych złotych i jadeitowych reliktów, w skrzynkach Diamentów, w konkursach pendrive'ów i innych dóbr materialnych i niematerialnych, aby mieli z kim dzielić się swoim szczęściem oraz smutkami, komu zwierzać się ze swych sekretów i za kim stanąć murem. Aby im miasto obradzało w budynki wszelakiej maści i ich mieszkańcy zawsze zadowoleni po ulicach chodzili. I w ogóle wszystkiego co najlepsze, na koniec tego roku i cały następny rok również!​

Na koniec chciałbym podziękować za wysłuchanie (przeczytanie) co mam do powiedzenia (co napisałem) i życzyć również i Tobie, aby zbliżający się świąteczny czas był czasem spędzonym na tym, co lubisz robić najbardziej.

Pozdrawiam serdecznie,
Bałwanek Zyleta1991

tekst pozakonkursowy
 

DeletedUser17302

Guest
Perła: Kompleks piramid w Gizie
zespół historycznych budowli obejmujący dwie największe piramidy zbudowane w starożytnym Egipcie (piramidę Cheopsai piramidę Chefrena) oraz mniejszą piramidę Mykerinosa i towarzyszące im obiekty. Pierwszą piramidę wybudowano w 2560 r. p.n.e. - źródło wikipedia

życzenia:
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia
Pragnę złożyć Wam wszystkim serdeczne życzenia
Zdrowych, spokojnych, oraz rodzinnych świąt
Aby nikomu w czasie gry nie wyłączyli prąd
Uśmiechu rok cały oraz stos diamentów
A pod choinką kolorowych bezliku prezentów.

login: matkov
 

DeletedUser16352

Guest
1. Biblioteka Aleksandryjska. Procentowe zniżki do wykonywania misji.
2. Wesołych Świąt HO HO HO !
3. dipmierzwa
 

DeletedUser17301

Guest
Drogi Święty Mikołaju !
Pod choinkę, na Boże Narodzenie chciałabym dostać nową Perłę Architektury do gry FoE. Ta Perła to NEUSCHWANSTEIN - Baśniowy zamek w realnym świecie.
Budowla znajdująca się na postrzępionej skale nad przełomem rzeki Pollak w Alpach Bawarsko - Tyrolskich zdaje się unosić w powietrzu. Kremowobiałe mury, smukłe wieże oraz zieleń strzelistych jodeł wyglądają z oddali lekko i delikatnie. Okna odbijają okoliczne pejzaże - jeziora i wodospady.
Wznoszenie zamku rozpoczęto z kaprysu króla Ludwika II Bawarskiego, zwanego też Szalonym, którego marzeniem było stworzenie zamku niezwykłego. Na stromej skale stała zrujnowana baszta, Ludwik postanowił, że będzie ona zaczątkiem Neuschwansteinu czyli "nowego domu łabędzia".
Wnętrza zamku są mieszaniną wielu stylów architektonicznych i nawiązują do średniowiecznych germańskich mitów.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia dla wszystkich graczy FoE:

Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole.
Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść.
Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia.
To noc wyjątkowa jedyna, niepowtarzalna noc Bożego Narodzenia.

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów
życzy PU.MA
 

DeletedUser11407

Guest
1. Perła "Mount Rushmore" - "góra Rushmore"
Wspaniała góra "Mount Rushmore" - pomnik rzeźba przedstawiający popiersie 4 amerykańskich prezydentów, od lewej: George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt i Abrahama Lincolna. Monumentalne twarze spoglądające na odwiedzających przemawiają o wielkości dokonań przedstawianych postaci.
Wg mnie jest niezwykłą rzeźbą podziwianą przez setki jak nie tysiące turystów na całym świecie.
2. Życzenia
Wieczór Wigilijny już się zbliża i na niebie pierwsza gwiazda już zaświeciła, życzę zatem wszystkim graczom Foe smacznych potraw i radosnych chwil w rodzinnym gronie.
3. Login w grze men730

Dziękuje i życzę powodzenia dla pozostałych :D
 

DeletedUser17291

Guest
Drogi mikołaju!
Chciałbym w te święta poprosić cię, aby w Forge of Empires pojawiła się moja wymarzona perła architektury.​
Jednakże nie chodzi mi tu o jakiś mistyczny port dla statków kosmicznych, lecz budowlę, która istnieje na świecie.
Chodzi o Wembley Stadium w Londynie. Jest to kultowa budowla, na której pojawienie się jest niesamowitym wyróżnieniem i dla sportowców i dla muzyków, którzy mają okazję występować przed niesamowicie wielką publicznością. Osobiście uważam, że najlepiej w grze wyglądałby Nowy Wembley, jednakże dla nowszych epok pasowałaby także futurystyczna wersja tego stadionu, jednakże nie wiem, jakby mógł wtedy wyglądać, może podobny do Starbase ARC z gry Rocket League.

Skoro jesteśmy przy perłach architektury, to chciałbym życzyć graczom FoE, aby przy przehandlowaniu planów zawsze udało się uzyskać ten dziewiąty, brakujący plan perły.
sebi2​
 

DeletedUser17307

Guest
1. Kopalnia diamentów (jak nazwa wskazuje codziennie produkuje diamenty :) )
2. Cudownych, radosnych, miłych, pogodnych, spokojnych, zdrowych świąt upływających na wspólnej grze dla graczy FoE
3. RX20
 

DeletedUser17306

Guest
Święty Mikołaju!!!

Wiem, że spełniasz marzenia aktywnych graczy, a ja byłem w tym roku bardzo aktywny (motywowałem, pomagałem w wyprawach i zdejmowaniu ofek z targu :) ), dlatego bardzo Cię proszę, byś pomógł mi przekonać
ekipę gry FoE do wprowadzenia wymarzonej Perełki Architektury z okolicznego miasta. Mianowicie chciałbym zobaczyć, zdobyć plany i wybudować zabytkowego Żurawia z Gdańska. Jest to dźwig portowy z XV wieku umiejscowiony nad rzeką Motława. Zawsze kiedy jestem w Gdańsku podziwiam tą niezwykłą budowle.
Wszystkim Graczom FoE życzę przede wszystkim zdrowia, szczęścia , ale także darmowych diamentów, udanych wypraw i wojen Gildyjnych, planów perełek, reliktów z każdego konfliktu oraz zgranej ekipy z którą każdy z nas spędza czas w grze.
Pragnę też złożyć życzenia świąteczne całej ekipie. To dzięki wam powstała taka świetna gra.
Także życze wam świąt spędzonych z całą rodziną, szybkich i szczęśliwych rozwiązań spraw związanych z grą jak i supportem oraz wiele radości z prowadzenia i tworzenia gier.
Pozdrawiam wszystkich.

EskaValier
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9480

Guest
Kochany Święty Mikołaju
Bardzo proszę przynieś mi Perłę Architektury która nazywa się Spatium ( łacińska nazwa Teren).Perła dostarcza rozszerzenie terenu.
Wszystkim graczom życzę aby mieli gdzie stawiać nowe budynki w tej pięknej grze, aby wasze miasta nie były tak ściśnięte , aby było w nich więcej przestrzeni i zieleni.
kacperpol2005
 
Drogi Święty Mikołaju!

Wiem, że jest już grudzień i trochę późno na listy z prezentami, ale mam nadzieję, że przeczytasz i ten! Od kilku lat gram w grę przeglądarkową Forge Of Empires. Jest interesująca ze względu na podział na epoki i wrzucane co jakiś czas zadania historyczne. Można też budować Perły Architektury, specjalne budynki, które dają różne bonusy. Posiadając niemal każdą Perłę Architektury marzy mi się jeszcze jedna!

Chciałbym zobaczyć w grze Perłę, która będzie udokumentowaniem ludzkich poczynań od początku naszych dziejów aż do czasów przyszłych pokoleń, w której wraz z nadejściem nowej epoki będzie otwierana nowa sala, w pełni jej poświęcona. Marzy mi się Perła Architektury, która byłaby Muzeum Istnienia, a w nim mnóstwo sal, każda poświęcona jednej konkretnej epoce. Każda sala zapełniona przedmiotami kojarzącymi się z tylko tą epoką. Zaczynając od malowideł, rzeźb, przedmiotach codziennego użytku, a kończąc na wyjątkowych, rzadkich okazach jak przedmioty władzy królów, prototypy urządzeń. Sam budynek z wyglądu przypomina Muzeum Salvadora Dali znajdującego się w St. Petersburgu na Florydzie. Budynek o kształcie kwadratu, a w niektórych miejscach ze ścian wychodzą szklane korytarze, którymi można się przemieszczać między salami. Powierzchnia musi być duża ponieważ nie wiedząc ile epok jeszcze w przyszłości nadejdzie musi być możliwość rozbudowania Muzeum Istnienia w pionie. Na poszczególnych piętrach szklane korytarze wyłaniają sie z różnych miejsc ze ścian tworząc unikalne wzory, które komponują się ze sobą. Fasada budynku na każdym piętrze posiada namalowane kopie dzieł sztuki, urządzeń, środków transportu dzięki czemu od razu wiadomo na jakim piętrze znajduje się sala z interesującą nas epoką.

Moje wymarzone Muzeum Istnienia dawałoby dwa bonusy. Pierwszym z nich byłoby zwiększenie produkcji monet, a drugim premia do umiejętności obronnych podczas obrony miasta.

Na zakończenie listu chciałbym żebyś podczas odwiedzania Graczy Forge Of Empires złożył ode mnie życzenia świąteczne:

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam przede wszystkim dużo zdrowia i szczęścia ponieważ tych rzeczy nigdy za wiele. Obyście nie zapomnieli o swoich bliskich i przyjaciołach z gildii w tym mam nadzieję spokojnym dla każdego z Was okresie. Dużo sukcesów w życiu jak i w grze oraz spełnienia wszystkich swych ambicji. Wesołych, a zarazem spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!​


login: kaznodziej21
 

DeletedUser16062

Guest
Święta u progu, ręce zatarte

lecz czy czekanie cokolwiek warte?

Do Mikołaja wciąż ślę swe klisze

ze wspomnieniami, w tę nocną ciszę.

Bez końca listów od wszystkich graczy,

jednych nagrodzi, innym przebaczy.

Lecz Mikołaju, dzisiejsza sprawa

Jest - mam nadzieję – dwakroć ciekawa

Otóż w mym liście, potem zalany

Zawieram wszystkie tajemne plany.

Sen raz mię napadł, jakoś zawczasu

Przy cnym letargu w cieniach tarasu

Perłę tam miałem, świąteczne cudo:

Pod dachem z cegły, całym na rudo

Pracują skrzaty, wśród śnieżnej mżawki

Sumiennie tworząc dzieciom zabawki

Pod twym nadzorem przez dnie i noce

Głodnym pierniki, bezdomnym koce

Szyją, gotują, choć nikt nie każe

Toż dla tej perły, w tym jej rozmiarze.

Donośność pieśni w potężnym gmachu

Wnet ciężkiej pracy nada rozmachu.

Taką fabrykę - pięknej postaci

Pragnę zobaczyć, nim blask swój straci

Więc w tę świąteczną – magiczną chwilę

W poniższy sposób się wam przymilę:

Bracia i Siostry, Forge'owe dzieci

Niech wam ten grudzień przyjemnie zleci.

Niech blask i radość wnet was ogarną

I w noc wigilii, choć zimną, czarną

Szczęśliwe chwile oświetlą drogę,

Taką wam dzisiaj ślę zapomogę :)



Szczochacz​
 

bartekmod

Książę
1. Kochany Mikołaju. W mieście najchętniej zobaczyłbym specjalną Perłę, która odblokowywałaby dostęp do nowych 3 warstw terenu. Pierwsza warstwa to teren wodny wokół miasta, gdzie można by stawiać tylko specjalne dedykowane tej warstwie budynki z epoki oceanicznej, która przed nami, a których to budynków programiści jeszcze nie wymyślili, acz czuli że dokładnie tego im brakuje. W końcu zrobią to, co czuli ze muszą i poczują się spełnieni, zniknie ta pustka odczuwana teraz.. Druga warstwa to podziemia naszego miasta, pozwoliłyby na odblokowanych terenach przenieść transport do metra i tuneli (zastępowałyby one połączenia drogowe na powierzchni z Ratuszem) oraz specjalnie dedykowane bydynki z epoki którą dopiero wymyślą, pozwalające na eksplorowanie górnicze nowych minerałów z wnętrza planety (w końcu port arktyczny dostaliśmy za technologię za darmo bez wysiłku tworzenia czegoś, teraz należy to zmienić Drogi Święty). Trzecią zaś warstwą byłaby warstwa powietrzna, znajdująca się ponad naszym miastem, tam można by "umieszczać" budynki i konstrukcje z jeszcze innej epoki dając kolejne ciekawe bonusy i będąc bazą wypadową do wypraw na księżyc wenus i mars. Rzecz jasna, Perła ta byłaby połączeniem największego lotniska z szybem głębokiej kopalni i przystanią wodną zarazem, taki miks kilku istniejących budowli.. Dodatkowo Perła ta byłaby swoistą nakładką na Ratusz, wymagającą zwolnienia miejsca bezpośrednio przy nim i po wybudowaniu scalałaby się z Ratuszem w jedno, dostępna po odblokowaniu specjalnej technologii. Zdobywanie poziomów byłoby w niej trudniejsze niż w zwykłej, co level wymagania towarów specjalnych obok PRów. Po wbiciu poziomu odblokowywałaby się dopiero możliwość wykupienia rozszerzenia, które byłoby dość drogie w cenie. Perła wymagająca wysiłku jak na początku gry, gdy nie było wszystkich wprowadzanych później ułatwień. Ot taki powrót do korzeni jednocześnie rozwijający grę na niebotyczny poziom nowych możliwości.
2. Drodzy Gracze, z okazji zbliżających się Świąt, życze Wam braków zacięć, niemulenia oczywiście przez cały rok oraz wprowadzenia do gry Waszych pomysłów, tak by faktycznie gra sprawiała Wam więcej przyjemności, a w życiu prywatnym bo to nawet ważniejsze :) samych sukcesów i dużo zdrowia
3. bartekmod
 

DeletedUser3372

Guest
perla marzenie jak dla mnie to taka ktora ma bonusy na punkty rowoju i skroceniu produkcji towarow w perlach

zycze wszyskim gracza aby to sobie zaplanowali jak naszybciej sie spelnilo,owocnej gry i jak najmnieszego narzekania na gre

robert1968
 

DeletedUser13199

Guest
1. Wyobrażając sobie Perłę jaką chciałbym zobaczyć w grze, widziałbym rzucające się w oczy budynki budynki szkoły oficerskiej w stylu neogotyckim: monumementalne, białe, marmurowe z wąskimi ale wysokimi oknami, otoczone zielenią drzew i równo przyciętym trawnikiem od frontu budynku.
Z przodu naturalnie musiałaby się również znajdować brama wejściowa z brukowaną ścieżką. Na owej bramie mógłby widnieć symbol przypominający godło Akademii Westpoint: oczywiście kolorowy z charakterystycznym orłem.
Za budynkami głównymi umieszczone byłyby baraki z nieodłącznym placem apelowym pokrytym ziemią, na którym mieliby się musztrować kadeci.
Taka perełka wzbogacałaby miasto o premię w walce naszych sił zbrojnych jako agresor: zarówno do ataku i obrony, drugim bonusem byłaby raz na kilka dni możliwość zbioru produkcji w postaci niezależnego czempiona dodawanego do stanu naszej armii.
2. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wszystkim graczom życzę spokojnych spotkań w gronie rodziny; prezentów pod choinką tak bogatych, jak produkcje Waszych miast oraz szampańskiej zabawy w noc sylwestrową i wszelkiej pomyślności na cały nadchodzący rok. Życzy
3. snake3pl
 

DeletedUser17310

Guest
Witam serdecznie.
Moja wymarzona perła architektury to Sagrada Familia z Barcelony. Jako że katedra jest ciągle niedokończona, byłaby niezwiązana z żadną epoką. Jej koszt byłby dostosowany do epoki gracza, ale relatywnie do innych pereł wysoki. Efektem jej istnienia byłby saper. Pojawiałby się 1 raz w trakcie wyprawy gildyjnej w wybranej przez gracza bitwie. Przed bitwą gracz mógłby ustawić go w dowolnym miejscu pola bitwy. Saper przesuwałby się o 6 punktów ruchu.. W 1 ruchu mógłby postawić 2 pułapki (wygląd i skuteczność sapera i pułapek zmieniałaby się w zależności od epoki. Ze względu na kiepską mobilność szanse na ponowne użycie sapera w następnej bitwie byłyby zależne od ustawienia go przez gracza na polu bitwy. Drugim bonusem z racji posiadania Sagrada Familia byłby 1 diament co tydzień (lub ewentualnie przyspieszenie poszukiwacza skarbów 0 20 %.
Pozdrawiam serdecznie zespół Forge of Empires.
Składam najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów i satysfakcji z gry Zespołowi Redakcyjnemu i wszystkim graczom Forge of Empires z okazji świąt Bożego Narodzenia.
jindie
 

DeletedUser17313

Guest
Drogi świety mikołaju
do gry dołączyłem w Maj
Na East-Nagach grać zacząłem
I tak chyba w to webrnąłem
Chwile potem tak się stało
Że BRAVE LIONS mi sie zachciało
Gildia taka jakich mało
Każdy tu jest jedno ciało
Ludzi świetnych tu poznałem
Z każdym niezły ubaw miałem
Znam Kamasa i Aliego
Nawet żone córkę jego
Jest tu Asia Ela Jola
NAet wiki choć z przedszkola
Pózniej wszystkich ich pozdrowie
bo narazie to mam w głowie...
pisałem juz setki razy
No i stary bez obrazy
zawsze czegoś w świeta chciałem
nigdy tego nie dostałem
Byłem grzeczny w mej ocenie
to jak ? spełnisz me marzenie
Taka perła mi sie marzy
Duży wulkan co nie parzy
Dawał by zadowolenie
może wojsko jakąś premie
nie młotki czy monety...
tego w brud mamy niestety
Albo wieża ta z dubaju !!!
przy niej bylo by jak w raju
tak jak Tobie juz pissalem
ja uściskać wszystkich chcialem
jak juz wiesz mój przyjacielu
w Fordża gra Nas bardzo wielu
wiec mi pozóż chociaż troche
pozdrow wszystkich daj radoche
Każdy niech pamieta świeta
nawet i ten co mnie neka
W gildii mówia mi tygrysek
w domu Tato albo łysek
niech mój nick każdy spamieta
nawet kiedy miną świeta
Hubiz89 tak ja sie nazywam
jak mnie kto zaprosi to sie i odzywam :)
 

DeletedUser17315

Guest
Witam :))

Moją wymarzoną perłą architektury jest Świątynia
Sagrada Familia w Barcelonie. Budowę rozpoczęto w 1882 i wciąż trwa do chwili obecnej. Ma to byc najwieksza Świątynia na Świecie. Jest poprostu piękna. Wystarczy popatrzec na jej niepowtarzalne zdobienia. coś niesamowitego. Brakuje tej perły w naszej grze.
Wszystkim graczom Forge of Empires chciałbym życzyc wesołych i spokojnych świąt w gronie najbliższych oraz ciekawych nagród w trwającym evencie :)

Zajonds
 

DeletedUser2383

Guest
1. Perełka:
  • nazwa- "Project Alive" - Projekt Przeżycie
  • opis- Projekt Przeżycie powstał na przełomie arktycznej i oceanicznej przyszłości. Po wielu latach badań arktycznych nasi naukowcy doszli do wniosku, że dostosowanie warunków życia w różnych częściach naszej planety do naszych potrzeb jest priorytetem dalszego rozwoju i badań naszej planety. Stworzyli "Projekt Przeżycie"- sztuczne miasto, w którym możemy badać możliwości ludzkiego organizmu i jego reakcje na zmieniające się warunki klimatyczne.
  • rozmiar - Duży 7x7 - 8x8
  • wygląd - Potrzebne są zróżnicowane warunki terenowe i klimatyczne dlatego potrzebne będą : góra/ pustynia/ jezioro i las tropikalny
  • bonusy :
    1. Umiejętność walki w terenie - bonus pasywny dla jednostek zwiększający bonus wynikający z przebywania na danym terenie.
    2. Zaawansowane wydobycie - bonus dający po x szt. surowca z obecnej epoki albo 2x surowców z epoki o 1 niższej albo 4x surowców z epoki o 2 niższej albo 8x surowców z epoki o 3 niższej
2. Życzenia:
Drodzy gracze FOE. Życzę Wam i sobie abyście pod choinką znaleźli paczkę Świątyń Wiedzy, a w nowym 2017 roku doczekali się wydania całości OF :)

3. Nick:
Rutrr
 
Status
Zamknięty.
Do góry