List do Świętego Mikołaja - konkurs zimowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Valhan

Wójt
Drooogi Św. Mikołaju... :D

W tym roku byłem wyyyjątkowo grzeczny :) nie bluzgałem na czacie, nie(za często) atakowałem sąsiadów i (praaawie wcale) ich nie plądrowałem, aa ponadto pokojowo rozwizywałem konflikty z tybulacmi na wyprawach !
I własnie dlatego że ten rok był tak wyjątkow, chciałbym w tym roku "dostać" wyjątkowy prezent na gwiazdkę :D , mianowicie marzy mi się taka perełka architektury, która wyglądem przypominałaby Taj Mahal (brakowało mi tego budynku w grze), aa może raczej jako ruiny tejże budowli tylę że odnalezione, odkopane i zrekonstruowane w nowoczesnym stylu :D, a do tych marzeń dodajmy bonusy: +% do produkcji towarów oraz losową ilość diamentów co 24h :D! ponadto mogłaby zajmować nie więcej niż 30 kratek :D
A w związku z tym że zbliżają się święta Bożego Narodzenia, chciałbym wszystkim graczom i członkom zespołu FoE, życzyć wesołych, radosnych, rodzinnych, pełnych miłosci i zapachów światecznych potraw świąt :) z dala od komputerów, tabletów i smartfonów :)!

Pozdrawiam gorąco :) !

Topaz
 

DeletedUser17319

Guest
1. Wieża Eiffla - najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża, uznawany za symbol tego miasta i niekiedy całej Francji. Jest najwyższą budowlą w Paryżu i piątą co do wysokości we Francji. W momencie powstania była najwyższą wieżą na świecie.

2. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia! Dużo diamentów, gwiazdek Frosty'ego i udanych losowań życzy Kubaq11!

3. Kubaq11
 

adaskowr

Szlachcic zagrodowy
1. Świetlista Łuna (wzorowana na projekcie Unexpected Aurora in Chernobyl na bazie koncepcji projektantów: Zhang Zehua, Song Qiang, Liu Yameng z Chin). Perła produkowałaby medale (dużo medali np. od 500szt +50 na każdy kolejny lvl) na potrzeby odblokowania terenu oraz (zależnie co gracz by chciał) wojsko lub przetworzone towary z aktualnej epoki.

2. Dużo śniegu i prezentów, tych wymarzonych i wyczekiwanych. Aby ciepło w rodzinnych domach przybliżyło zabieganych ludzi i pozwoliło odpocząć dla ciała i ducha. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich.

3. adaskowr
 

DeletedUser4809

Guest
Kochany Święty Mikołaju!
Bardzo chciałabym pod choinkę dostać nową Perłę architektury. Mogła by to być Akademia Sun Zi (znanego też jako Sun Tzu), jednego z Mistrzów chińskiej sztuki wojennej. Mogałaby ona dawać bonusy do ataku i obrony.
Wszystkim graczom Forge of Empires życzę dalszej dobrej zabawy, wielu prezentów pod imperialną choinką, ciekawych zadań i udanych ataków (lub skutecznej obrony :haha:).
Pozdrawiam też Twórców naszej gry
Klapaucjusz
 

DeletedUser6174

Guest
List do Świętego Mikołaja

Drogi Święty Mikołaju. W tym roku chciałbym abyś dodał do gry Forge of Empires nową Perłę Architektury. Perła byłaby z epoki Arktycznej Przyszłości, nosiłaby nazwę Lodowy Pałac i tak by właśnie wyglądała. Miałaby bonus zwiększający ilość prometu generowanego przez Port, oraz ilość srebrników zdobywanych w Tawernie znajomych o 5% za każdy poziom, który w czasie zimy (od 22 grudnia do 21 marca) wzrastałby dwukrotnie. Drugim bonusem byłoby zadowolenie z racji pięknego wyglądu nowej perły.

Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim graczom Forge of Empires Wesołych Świat.

Pozdrawiam, Remington.
 

DeletedUser5933

Guest
Drogi Święty Mikołaju:)))
1) Chciałbym nową perłę architektury dla graczy FoE. Nazywałaby się Puszka Pandory i dawałaby po 1 pr i po 5 towarów,za złupienie sąsiada, w zależności od poziomu perły nagrody by rosły.
2) Wszystkim graczom FoE życzę zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz wiele radości z gry w FoE:)
3)KKiler
 

DeletedUser17083

Guest
1. Fabryka czołgów, dająca +1% do ataku i +1% do obrony. Stopniowo się zwiększa. Co 10 poziom daje też po parę medali lub surowców. np. z Czasów epoki przemysłowej.
2. Samych wygranych potyczek z drogocennymi łupami oraz zawsze wielu gości przy stole z srebrnikami.
3. JustTerlik87
 

DeletedUser16965

Guest
1. perła, która daje 1 pr, na poziom, i daje procentową szanse aby znaleść na stole w tawernie coś ekstra podobnie jak w wyprawach..
2, życzę wszystkim aby deweloperzy częściej słuchali oczekiwań graczy odnośnie tego co należało by poprawić/zmienić.. i oczywiście dużo śniegu;)
3. KubaGra81
 

DeletedUser17329

Guest
LIST gracza miły kotek DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Warszawa 6.12.2016

Mieszkam sobie w Habitacie, kot w Alcatraz - bo szczał w gacie,
Pies w Obserwatorium siedzi - tor Sań Mikołaja śledzi
Świecąc sobie latarenką - łapką z Faros wyciągniętą...

Przyszedł Dzwonnik z Notre Dame - czy herbatki troszkę dam
mu ??? spytał. Siorbał głośno i coś czytał
z tabletu na forum

Sfer muzyka leci w necie - tak siedzimy . Na planecie
Gaja.
I marzymy
Dzwonnik robi sobie jaja,
A ja ...

... Marzy mi się perła mała, która surki by dawała
z epok przyszłych


Mając pełne torby surek, jak orzeszki u wiewiórek
Zbierała bym je zbierała ...
Sznury pereł bym stawiała - bo bym wszystko do nich miała !!!

Takiej perły graczom życzę i na niespodzianki liczę
W skarpetach od Forge.

Pozdrawiam. miły kotek.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Wylosowane osoby to (w kolejności nadesłanych postów):
  • jorgowroc
  • luki19893
  • dawido203
  • yakiii
  • cayose
  • mismen
  • matkov
  • kacperpol2005
  • robert1968
  • ZbigniewCHajzer (Remington)

Każdego ze zwycięzców proszę o przesłanie w prywatnej wiadomości adresu, na który ma zostać wysłana nagroda.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych!

Punkty w Spadku po Mędrcu zostaną wkrótce dopisane do tabeli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry