List do Świętego Mikołaja - konkurs zimowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8110

Guest
winter_logo_2015.png


Drodzy Gracze Forge of Empires,

Frosty pojawił się już w naszych miastach a wraz z nim zadania, gwiazdki i pierwsze prezenty. Z tej okazji chcemy dać Wam szansę wygrania materialnego prezentu - mamy do rozdania 10 wyjątkowych pendrive'ów od firmy InnoGames! Co zrobić, aby zyskać szansę wygrania pendrive'a? Wszystko wyjaśnimy poniżej...

arctic_flake.png
Zadanie:
Napisz w poście w tym temacie list do Świętego Mikołaja, w którym znajdzie się:
1. Opis wymarzonej Perły Architektury, którą chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w grze.
2. Krótkie życzenia świąteczne dla Graczy Forge of Empires.
3. Twój dokładny login z gry.


arctic_flake.png

Nagrody:
  • Spośród osób, które zgłoszą się w tym temacie, wylosujemy 10 Graczy, do których wyślemy wyjątkowy pendrive!
  • Dodatkowo, każda osoba, która wypełni prawidłowo polecenie, otrzyma 15 punktów w trwającym Spadku po Mędrcu (punkty te można następnie wymienić na Diamenty zgodnie z zasadami IV edycji Spadku po Mędrcu)!
arctic_flake.png

Zasady konkursu:
1. Konkurs potrwa do 6 grudnia 2016r do 24:00.
2. Aby wziąć udział w losowaniu należy zgłosić się w tym temacie i wykonać opisane powyżej zadanie.
3. Liczy się pierwsze zgłoszenie danego Gracza zawierające wszystkie elementy podane w opisie zadania.
4. W ciągu 24h od zakończenia konkursu wyłonimy 10 zwycięzców i poprosimy ich o skontaktowanie się z nami poprzez PW w celu ustalenia adresu, na który ma zostać wysłana nagroda.
5. Jeśli zwycięzca nie skontaktują się z nami w ciągu 4 dni, nagroda przepadnie.
6. Punkty w Spadku po Mędrcu zostaną dopisane do tabeli w ciągu 48h od zakończneia konkursu.

Edycja postów na forum: Wyłączona + forum moderowane (posty niewidoczne aż do zamknięcia zgłaszania odpowiedzi)

Pamiętajcie o podaniu swojego dokładnego loginu z gry!

Życzymy powodzenia!
FoE Team
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15132

Guest
wymarzona Perła :
- zajmuje 1x1 :)
- daje : pr , populacja , surka dla gildii i jednostki wojskowe :)))

Wszystkim Graczom Forge of Empires zycze duzo zdrowia , czasu (potrzebne i na gre i na zycie :) oraz Wesołych Świąt :)

mój nick : malaken

Pozdrawiam :)
 

DeletedUser17276

Guest
Wszystkim graczom życzę dużo diamentów, pełnej tawerny oraz aby ich nikt nie napadał. Perła jaką chciałbym zobaczyć to Sfinks [Chyba że już jest]. Mój nick w grze to Nekron 012
 

DeletedUser17280

Guest
Drogi święty Mikołaju!
Wymorzoną perła która chciałbym zobaczyć w grze jest egipska piramida:) z tego to miejsca chce złożyć wszystkim graczom i moderatorom życzenia Wesołych spokojnych świąt ażebyście pędzili do przodu:) życzy wam tego rzevnik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17272

Guest
Kochany Święty Mikołaju,

bardzo chciałbym dostać na święta nową Perłę Architektury, Pałac Kultury i nauki gdzie można by wybrać co zostanie wyprodukowane co 24 godziny , od produkcji monet, młotków, srebrników po jednostki wojskowe z losowo wybranej epoki, przez losową ilość PR po nowe avatary, budynki eventowe, oraz drugi bonus który zwiększał ilość kratek terenu przy każdym zakupie kratki z 4x4 na przyklad na 5x5 :)

Wiem pomarzyć dobra rzecz :)

Wszystkim graczkom i graczom życzę miłych, spokojnych, śnieżnych świąt i tylko przepięknych nagród w evencie zimowym :)

login: Luke Stark
 

DeletedUser17080

Guest
1. Statua Wolności - perła dawałaby 1 losowy budynek lub dekorację raz na 30 dni.

2.
Spokojnych i pogodnych Świąt, wielu doskonałych pomysłów, ogromu samozaparcia i wiary, że nawet gdy wszystko się sypie to u celu i tak będziemy tymi "wygranymi".
Życzę Wam wygranej w dążeniu do życia takiego, jakim je sobie wyobrażacie, trochę kłód pod nogi - choć nie za wiele - żeby zatrzymać się na chwilę refleksji.
Życzę mądrości, prostych szlaków i "dobrych opon". Życzę ciastka z marcepanem, kawałka ryby i żeby nigdy nie trzeba było być niespodziewanym gościem".
Życzę miłości, opieki Boga, życzliwości ludzi i do tego poczucia humoru. Jedzmy, tyjmy, rozpinajmy pasa!
Wesołych Świąt!

3. AliceMorgan
 

DeletedUser17278

Guest
Drogi Św. Mikołaju.​
Chciałbym Cie prosić w tym roku o wyjątkowy prezent. Marzy mi się perła architektury, a konkretnie taka co będzie produkowała wszystko czego zapragnę, młotki, goldy, PR-y towary itd itp :) Ale perełka ma mieć jeszcze jedną funkcję - chciałbym aby każdy gracz mógł każdego dnia z niej korzystać tak jak i ja, bo przecież każdy z nas zasługuję na wyjątkowy prezent :)
Tobie Św. Mikołaju życzę wszystkiego dobrego, żeby renifery nigdy zadyszki nie dostały, a elfy pilnie Ci pomagały, a także uśmiechu tak szerokiego jak ma Frosty :)

Z najlepszymi życzeniami
sk0k
 

DeletedUser15900

Guest
Witam, fajnie byłoby zobaczyć spodek katowicki jako perłę w grze foe który dawał by odlotowe pkt. rozwoju oraz medali. a co z życzeniami to wiele szczęścia w zdobywaniu planow, podbojow sektorow i radosci z gry foe oraz duzo duzo zdrowia i cierpliwości w grze. zyczy Lord Jorguś
 

DeletedUser16689

Guest
Moja wymarzona perła to " Empire State Building" która produkowała by 1 PR za każdy poziom , oraz raz dziennie dawała by możliwość użycia dodatkowego ruchu podczas walki .

Wszystkim Graczom oraz naszym Twórcom życzę pomyślności i zdrowia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia

jorgowroc
 

DeletedUser17277

Guest
moja wymarzona perła architektury to pałac centrum nauki Kopernik bo ten budynek jest to symbol nauki i doświadczeń naukowych
wszystkiego najlepsze z okazji świąt życzę graczom Forge of Empires
moja nazwa to handlarz punktów
 

DeletedUser16853

Guest
Witaj Mikołaju!
Chciałbym Ci opowiedzieć o mojej wymarzonej perle! Jest to Pałac Eventów, którego plany byłyby do zdobycia podczas (ukończenia) eventów i byłby to jedyny sposób na zdobycie go. Dawałby on bonusy do eventów: dodatkowe zadania lub ciekawsze nagrody. Chciałbym zobaczyć taką perłę, gdyż eventy czasami są nudne i idą powoli, a czasem z powodu zadania "Zdobądź prowincję" odechciewa się wykonywania dalszych zadań.
Chciałbym również złożyć szczere życzenia dla wszystkich graczy FoE! Życzę Wam wszystkim zdrowia, świetnej zabawy, Studni Życzeń, diamentów oraz spełnienia marzeń zarówno w życiu jak i w najlepszej grze FoE :)
Gdybyś chciał zobaczyć moje miasto lub wręczyć prezenty podsyłam Ci mój login: Piotr1234685
Wesołych Świąt!
Pozdrawiam, Piotr1234685
 

DeletedUser17286

Guest
1. Wymarzoną Perłą Architektury jest Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Gdyż jest to symbol stolicy Warszawy.
Pałac Kultury jest najwyższym budynkiem w Polsce pod względem powierzchni całkowitej. Odbyło się tam wiele
ważnych spotkań i eventów. Pałac odwiedziło wiele znanych i sławnych osób. Pałac doskonale wpisuję się w krajobraz
stolicy Polski i jest jej nieodłącznym elementem.
2. Zdrowych spokojnych świąt. Fantastycznego budowania prężnie swoich miast w Forge of Empires.
Samych sukcesów w grze jak i w życiu bardzo życzę graczom Forge of Empires
3.luki19893
 

DeletedUser17287

Guest
Bardzo bym chciała zobaczyć:
Angkor Wat

Spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, dużo prezentów (również w Forge of Empires) oraz samych prawdziwych przyjaciół.

gdamas, miasto Miodowin
 

DeletedUser17281

Guest
zgłaszam się
1 wieża eiffla epka współczesność bonusy to ludność i produkcja towarów
2 Wszystkim graczom życzę sukcesów tak w grze jak i w życiu oraz dużo zdrowia i miłości
3 nick z gry golota96
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17283

Guest
Filharmonia im. Miesa van der Rohe ze świetnym powodzeniem wkomponowałaby się w standardy Forge of Empires. Szklana powłoka mieniła by się kolorami w zależności od nastroju Team'u FoE :)
Na skrawku imponującej ziemi to centrum kultury szerzy harmonię oraz spokój zaginionych dusz. Jest to symbol, który trwać i lśnić będzie pokoleniom, a zachwycać jeszcze dłużej.

Wszystkim prowadzącym rozwijające się miasta należą się życzenia, by zdrowie oraz szczęście gościło w waszych domach :)

Nick: Ra4zer
 

DeletedUser17288

Guest
Drogi Mikołaju!!!:)
1.Piszę do Ciebie list z prośbą byś przywiózł mi na święta wyjątkowy prezent,
w formie wymarzonej Perły Architektury która pojawiłaby się w grze o nazwie "Opera w Sydney",
jej kształt jest obłędny jako bonus dawałaby punkciki PR jak też zadowolenie:)
2.A i o graczach też nie zapomnę życząc im dużo prezentów od Ciebie,
jak też Wesołych Świąt i białej zimy oraz jazdy na sankach:)
życzy gracz FOE:)
3. ates06
 

DeletedUser14214

Guest
LIST
Św Mikołaju pragnąłbym zobaczyć polską perłę architektury najlepiej maszt radiowy w Konstantynowie zajmowałby 3X3 miejsca dawałby 3000 zadowolenia i 1 pr/24h a na szczycie znajdowałaby się flaga Rzeczypospolitej Polskiej gorąco pragnę taką zobaczyć.
Dla społeczności Forge Of Empires pozdrowienia na święta udanych prezentów pod choinką i szczęśliwego roku 2017
PODPISANO DAWIDO203
login dawido203
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17289

Guest
Witam serdecznie
Udzielam zatem odpowiedzi z konkursu:
1. Katowicki Spodek - unikatowa budowla, bardzo znana, chciałbym nie tylko zobaczyć, ale posiadać w swoim mieście, moje marzenie w grze. Mógłby przynosić zadowolenie oraz dodatkową ilość mieszkańców lub zaopatrzenie.
2. Życzenia miłej i mądrej gry, tłumów graczy w tawernie, sukcesów w wyprawach oraz sprawiedliwego handlu towarami i szczęśliwego Nowego Roku 2017.
3. blockmen26
 

DeletedUser

Guest
Święty Mikołaju aus Hamburg :D

Mam skromne oczekiwania wobec nowych pereł , których narobiliście tyle że trzeba było znacznie powiększac teren :p
Moim pragnieniem jest aby do Zeus otrzymał dodatkową funkcję a nie tylko % do ataku (który jest nie wątpliwie bardzo potrzebny)
wspomniana funkcja miałaby zadanie zamianę nie chcianych jednostek wojskowych na zdecydowanie bardziej przydatne , np wrzucamy do okienka (tego obok informacji o aktualnym bonusie do ataku) 10ciu doboszy i uzyskujemy 1 łotra , 10ciu chorążych i dostajemy 1 czempiona :) Tylko tyle moich skromnych oczekiwań wobec perły .

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia , wszystkim pozytywnie zakręconych fanów gry oraz pozytywnie odjechanej administracji wraz z całą plejadą twórców , grafików komputerowych , programistów , supportu , Pani Krysi , która robi fantastyczną kawę no i oczywiście Pana Zdzicha z kotłowni :haha:

Wszystkim bez wyjątku , dużo zdrowia , radości każdego dnia , szampańskiej zabawy z uczestnictwa w fantastychnym projekcie jakim jest FoE !

P.S.
oby powsinoga z każdej wyprawy przynosił wam wór miłości i radochy !

Wasz zwariowany
yakiii
 

DeletedUser14862

Guest
1. Statua Wolności - symbol więzi Europy z USA
Jako pomnik uzyskania niepodległości, mogła by posiadać bonus do obrony (trzecia perła w FoE po Deal i Cerkwi), oraz produkcję towarów upamiętniając pomoc USA dla europy podczas II wojny świat. Dlatego też sugerowałbym też epokę Modernizmu.
Wystarczająca wielkość 5x5.
2. Śnieżnych (nie deszczowych) świąt BN dla całej społeczności FoE żeby biały puch można było zobaczyć nie tylko w grze :)
3. Scarabian
 

DeletedUser16874

Guest
Drogi Święty Mikołaju,

moim wielkim marzeniem jest, aby w mojej ulubionej grze FoE pojawiła się Perła Architektury, która dawałaby dodatkowy bonus do przedmiotów uzyskiwanych z budynków eventowych takich jak Studnie Życzeń, Świątynie Wiedzy itd. Czyli działałaby podobnie jak Chateau Frontenac, ale w odniesieniu do nagród z budynków eventowych. A jeśli chodzi o to co miałaby by przedstawiać ta perła, to moim zdaniem ewidentnie brakuje w moim mieście jakiegoś dużego, znanego stadionu! :)
Wszystkim graczom Foe oraz całemu zespołowi, który tworzy to dzieło, życzę spokojnych i rodzinnych świąt i kolejnego równie owocnego roku!

pozdrawiam
cayose (login z gry :) )
 

DeletedUser17004

Guest
Drogi Mroźny Staruszku, znany też jako Dziadek Mróz vel Święty Mikołaj...

Marzy mi się prezent nad prezenty i perła nad perły, jedyna taka, niepowtarzalna i wybitna, dzieło architekta-geniusza i tysięcy rąk ludzkich, budowana przez dziesięciolecia, powalająca swym obłędem form, kształtów i kolorów. Jej osiemnaście wież pnie się ku niebu, najwyższa, 170 metrowa, wydaje się sięgać gwiazd. To Sagrada Familia. Gdybyś Mikusiu przyniósł mi taki prezent, może znowu na starość bym w Ciebie uwierzył ;-) a radość sprawiłbyś nie tylko mnie, ale prawdopodobnie wszystkim graczom FoE. Przy tej okazji tymże chciałbym życzyć samych legendarnych artefaktów na wyprawach, samych punktów rozwoju w poszukiwaniach skarbów i oczy-wiście - Wesołych Świąt!

Rade Jebudu Menes
 

DeletedUser17292

Guest
Dzień dobry^^
Moją wymarzoną perłą architektoniczną była by wieża Eiffla,musiała by być pokaźnej wielkości(przynajmniej 4x4),dawała by ona zaopatrzenie i punkty potencjału dla gidli.
Z okazji Świąt Bożego narodzenia życzę wam dużego zaopatrzenia,Wojsk szczęścia i radości niech wam mikołaj do wioski zagości.
Niech przyniesie moc prezentów tarcze,miecze i oszczepy by twój woj nabrał krzepy.
Życzy burn226
 

DeletedUser17293

Guest
1. Wielki Mur Chiński to najdłuższa budowla obrona wybudowana przez człowieka w historii. Jej potężne mury chroniły cesarstwo chińskie przez wiele wieków przed najazdami intruzów.

2. Gdy przyjdą święta w śnieżnej bieli, gdy stara epoka w nową się zmieni, to wszyscy w świątecznym humorze będziemy tu siedzieli i wspólnie w karczmie przy kominku sobie życzenia złożymy.

3. ciasteczko5000
 

DeletedUser16652

Guest
1.Wymarzona Perła
Arktyczna Twierdza
Bonus 1 (Arktyczny pancerz): Podczas ataku jednostki bojowe, które są atakowane mają szanse obniżyć otrzymane obrażenia o połowę.
Bonus 2: Daje Punkty Rozwoju

2.Życzę wszystkim graczom Forge of Empires cudownych świąt Bożego Narodzenia spędzone w gronie rodzinnym. Niech wśród Waszych rodzin zagości pokój i miłość. A w grze życzę zdobycia wielu cudownych prezentów.

3.Login w grze
pawcioZdobywca
 
Status
Zamknięty.
Do góry