Lineage 2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3669
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3669

Guest
Jak w temacie czy gracie bądź graliście i jakie są wasze wrażenia ?
 

DeletedUser4368

Guest
grałem na serwerze prywatnym możliwe że w niedługim czasie powrócę na płatny serwer tym razem. Gra nastawiona na PvP ale i bez klanu da się fajnie pograć...

- - - Zaktualizowano - - -

grałem na serwerze prywatnym możliwe że w niedługim czasie powrócę na płatny serwer tym razem. Gra nastawiona na PvP ale i bez klanu da się fajnie pograć...
 

DeletedUser4719

Guest
Bardzo fajna gierka,grałam jakieś 2 lata temu niestety po angielsku....z tego co czytałam wyszła polska wersja albo ma wyjść.
 

DeletedUser4719

Guest
Lineage II

Czy ktoś jeszcze wyczekuje polskiej wersji Lineage II?
Niby beta testy przewidują na luty 2013...niby ...pare lat temu zaczęłam w nią grać ale niestety była po ang i wybrałam Runes of Magic:p
 

DeletedUser3669

Guest
L2 skończyło się na H5 dalsza gra przypomina już bardziej gwiezdne wojny gdzie wszyscy skaczą/biegają i strzelają do siebie czym popadnie grę w L2 zaczynałem na C3 jeszcze i to były klimaty i tak później przez wszystkie kroniki aż do GOD nie powiem grałem jakiś czas na tej kronice ale mi się już przestało podobać choć poświeciłem tej grze 6 lat życia moim zdaniem prawdziwe epickie l2 umarło po interludzie tam tank był tank a deska deska a nie jakieś udziwnienia lecz ostatnie tchnienie wydało na H5 gdzie zaczęto już ujednolicać wszystko powoli ale jednak nie mowiac już o dalszych kronikach które moim zdaniem nie powinny być już wydawane pod nazwa "Lineage 2" bo to była epicka gra gdzie ludzie zostawiali przez nią rodziny i olewali prace :) takie są moje wrażenia wiec nie zamierzam już czekać na to co wprowadzi NC Soft w życie moja historia z l2 już się skończyła :)
 

DeletedUser

Guest
Przy okazji odgrzeje temat, ponad 6 lat grałem w L2 Serwer full RPG raty x2 ( po kilku latach trochę zwiekszone) super sprawa, aktualna kronika już mnie nie bawi i tutaj pojawia się moje pytanie. Czy zna ktoś jakiś w miarę dobrze prosperujący serwer L2 na kronice Interlude? Ewentualnie może być C5, chodzi i o to żeby tam było trochę ludzi online i najlepiej bez donatów heh

Pozdrawiam.

E: Jak przeczytałem Twój post Kira to aż mi się łezka w oku zakręciła w swojej wypowiedzi jest streszczone absolutnie wszystko co stary gracz może powiedzieć ;) Dodam jeszcze że grałem zawsze Paladynem (później PhK oczywiście) a Ty?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kirrax22

Szlachcic zagrodowy
Kira czy ty jestes ta osoba z serwera dex czy inna :D a swoja droga to oficjal sie zmienia znow bardziej przypomina h5 niz kolejne ale sa tez duze roznice a polski serwer dziekuje postoje wole serwer oficjalny Naja i Kira znow klasy sie rozdzielily
 
Do góry