[Inne] Limit zbieranych Punktów Rozwoju

Czy pomysł zniesienia limitu zbieranych PR z limitem czasowym ich wykorzystania jest dobry?


  • W sumie głosujących
    23

dawid17612

Hrabia
widać nie wiesz jak budynki działają.

z Tego co widze rozumiem masz rozwalone czasy zbiorów, zamiast odczekac aż ustawią ci się wszystkie na 1 konkretną godzine wolisz klikać ciągle.

jedyne budynki które mają inny czas produkcji jest to :
--> Alkatraz z powodu poziomu Gildi więc mozna nawet zebrać 10 zbiorów na 7 dni w tygodniu.
--> Komplety Ewentowe jak : zestaw druidów , zestaw japonii, zestaw piazza, pociąg z wagonami, itp.
ale tylko jak je przeniesiesz, lub zmienisz przebudowe miasta.
--> Marmurowa Brama 8h
--> kowale w zależności od misji
 

ADRIANEK.

Szlachcic zagrodowy
widać nie wiesz jak budynki działają.

z Tego co widze rozumiem masz rozwalone czasy zbiorów, zamiast odczekac aż ustawią ci się wszystkie na 1 konkretną godzine wolisz klikać ciągle.

jedyne budynki które mają inny czas produkcji jest to :
--> Alkatraz z powodu poziomu Gildi więc mozna nawet zebrać 10 zbiorów na 7 dni w tygodniu.
--> Komplety Ewentowe jak : zestaw druidów , zestaw japonii, zestaw piazza, pociąg z wagonami, itp.
ale tylko jak je przeniesiesz, lub zmienisz przebudowe miasta.
--> Marmurowa Brama 8h
--> kowale w zależności od misji


..... wszystko jest w jednym czasie.... zbieram z BG (bonus) - > zbieram np. Bocianie gniazdo, opuszczony zakład psychiatryczny itd. A jeśli od razu wezmę z 5 diax to bonus mi idzie w piz... nie tam gdzie chcę

Przeto zbieram z 12 budynków dla mnie najbardziej opłacalnych a dopiero resztę mogę hurtowo za 5 diax.

ps. te 12 budynków z bonusem mi daje +/- 300PR
 

Atli

Hrabia
..... wszystko jest w jednym czasie.... zbieram z BG (bonus) - > zbieram np. Bocianie gniazdo, opuszczony zakład psychiatryczny itd. A jeśli od razu wezmę z 5 diax to bonus mi idzie w piz... nie tam gdzie chcę

Przeto zbieram z 12 budynków dla mnie najbardziej opłacalnych a dopiero resztę mogę hurtowo za 5 diax.

ps. te 12 budynków z bonusem mi daje +/- 300PR

Niestety tak to działa, też tak robię - zbiory za 1 zamachem to zdecydowanie za duża strata punktowa. Ale pragnę przypomnieć, że jeszcze nie tak dawno pasek punktowy był kompletną kichą, więc kto wie czy z czasem jeszcze go nie poprawią...
 

dawid17612

Hrabia
zazwyczaj osoby które podpinają BG pod budynki Ewentowe lub inne, dzielą zbiory na 2 etapy z przerwą 10-15 min, i wszystko zbieraj za diasky.

skoro masz BG i te 12-14 budynków zbierz je najpierw szybko, ręcznie i to będzie pierwszy etap.
etap 2 czyli pozostałe zbiory za diaksy.

nawet jak masz 300 PR to lepiej poświęcić 10 diaksów i zebrać szybko, i tak na GPC się odkujesz.
lub zdjąć jakieś miejsce w 1.9 i jak bedziesz miec zbiory z BG to odrazu spaczkujesz te PR, lub ugadac się z kimś.
ja zawsze odzielam zbiory BG jak pod cos je podpinam
 

ADRIANEK.

Szlachcic zagrodowy
zazwyczaj osoby które podpinają BG pod budynki Ewentowe lub inne, dzielą zbiory na 2 etapy z przerwą 10-15 min, i wszystko zbieraj za diasky.

skoro masz BG i te 12-14 budynków zbierz je najpierw szybko, ręcznie i to będzie pierwszy etap.
etap 2 czyli pozostałe zbiory za diaksy.

nawet jak masz 300 PR to lepiej poświęcić 10 diaksów i zebrać szybko, i tak na GPC się odkujesz.
lub zdjąć jakieś miejsce w 1.9 i jak bedziesz miec zbiory z BG to odrazu spaczkujesz te PR, lub ugadac się z kimś.
ja zawsze odzielam zbiory BG jak pod cos je podpinam

I właśnie tak muszę chyba zacząć kombinować bo przecież nie można normlanie, po ludzku (jak trzeba) zbudować funkcjonalności w grze :D
 

kasia2389

Arcyksiążę
wszystko jest w jednym czasie.... zbieram z BG (bonus) - > zbieram np. Bocianie gniazdo, opuszczony zakład psychiatryczny itd. A jeśli od razu wezmę z 5 diax to bonus mi idzie w piz... nie tam gdzie chcę
Być może, warto by zacząć kampanię walki o zmianę algorytmu zasad bonusu BG podczas zbioru 1627565019121.png z losowego, na podobny do algorytmu
automotywacji czyli w/g ilość PR i tak dalej.



 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
zazwyczaj osoby które podpinają BG pod budynki Ewentowe lub inne, dzielą zbiory na 2 etapy z przerwą 10-15 min, i wszystko zbieraj za diasky.

skoro masz BG i te 12-14 budynków zbierz je najpierw szybko, ręcznie i to będzie pierwszy etap.
etap 2 czyli pozostałe zbiory za diaksy.

nawet jak masz 300 PR to lepiej poświęcić 10 diaksów i zebrać szybko, i tak na GPC się odkujesz.
lub zdjąć jakieś miejsce w 1.9 i jak bedziesz miec zbiory z BG to odrazu spaczkujesz te PR, lub ugadac się z kimś.
ja zawsze odzielam zbiory BG jak pod cos je podpinam
Olej zbieranie na raty i weź losowo bonus z BG. I tak na GPC się odkujesz ;)
 

dawid17612

Hrabia
jak zbierasz z BG i przekroczysz 100 Pr to już opcja zbierania za diaksy jest zablokowana w połowie, i za diaksy wtedy zbierzesz wszystkie budynki które nie dają PR.
 
Do góry