[Handel] limit towarów w handlu

czy jesteś za zniesieniem limitu w handlu

  • tak

  • nie

  • nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Auraya

Hrabia
po rozmowie ze znajomym doszliśmy do wniosku, że zasadna jest propozycja, by usunąć limit 1000 towarów na jedną ofertę w transakcji handlowej.
pojawienie się perły, która wymaga 1050 każdego towaru sprawia, że powielanie ofert jest niepotrzebnie uciążliwe
 

Jake Long

Baron
zdecydowanie na tak. Wymiana 80 tysięcy surowców raz że zżera chorendalne ilości punktów rozwoju jeśli nie jesteś w jednej gildii, to dwa, że jest uciążliwa w tworzeniu po prostu ofert. Tę wymianę robiłem ze znajomym dzisiaj blisko pół godziny. To nie jest ciekawe klikać jedno i to samo przez tyle czasu. Jakkolwiek robiąc przy tym zadania powtarzalne do limitu.

Zamiast tworzyć nowy post dodam też jeszcze dodatkowo od siebie fakt, iż surowce na nową perłę wykraczają liczby surowców ponad 1000, które jest limitem. Irytuje fakt, że w tej kwestii już trzeba wydać dwukrotnie więcej punktów rozwoju na kupno surowców do tej perły. Jest to pierwszy przypadek i najpewniej nie jedyny. Wygląda na to że gra będzie szła w kierunku ilości wykraczającej nad jakość. I ten limit jeszcze bardziej będzie psuł zadowolenie z gry.
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Może nie ilości nad jakość, a bardziej rozwojowego zaznaczenia. Dla osób w najwyższej epoce te towary nie stanowią problemu.

A wracając do tematu, może nie jestem za ustawieniem kolejnych limitów czy zmiany limitów na inne. Co samej rewolucji handlowej. Jest to element gry stary i co za tym idzie dosyć zaniedbany... Ja chcę wymian dostosowanych do tego co gracze już robią. Tak żeby system wymiany gwarantował jakieś bezpieczeństwo itd.
 

Auraya

Hrabia
A wracając do tematu, może nie jestem za ustawieniem kolejnych limitów czy zmiany limitów na inne. Co samej rewolucji handlowej. Jest to element gry stary i co za tym idzie dosyć zaniedbany... Ja chcę wymian dostosowanych do tego co gracze już robią. Tak żeby system wymiany gwarantował jakieś bezpieczeństwo itd.
mnie osobiście pasowałoby zniesienie jakiegokolwiek limitu
o jakiej rewolucji mówisz? jestem ciekawa szczegółów :)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Super pomyslem byłoby po prostu wprowadzenie narzędzia do handlu bez konieczności wymiany surowca.
Osoba X wpisuje X towarów, osoba Y wpisuje Y PR. i obie muszą zaakceptować i dochodzi do wymiany. Ale to zbyt daleko idący pomysł :D
 

Markiz.

Książę
Super pomyslem byłoby po prostu wprowadzenie narzędzia do handlu bez konieczności wymiany surowca.
Osoba X wpisuje X towarów, osoba Y wpisuje Y PR. i obie muszą zaakceptować i dochodzi do wymiany. Ale to zbyt daleko idący pomysł :D
Genialne. Następnym krokiem powinna być możliwość kupowania zawartości inwentarza za PR, a potem ktoś mądry inaczej napisze, że chciałby kupić całe konto za PR.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
o jakiej rewolucji mówisz? jestem ciekawa szczegółów
Ogólnie określiłam tak ewentualne zmiany.
Mamy w handlu takie odwieczne problemy już, typu limit, brak wielokrotności wystawiania, zaznaczenie dla gildii czy sąsiadów, przelicznik 2:1 itd.
Nazwałam to problemami ale w sumie to są powody częstego narzekania. Z ostatnich zmian w handlu to chyba było że można wysłać ofertę przez wiadomość... I nie wiem czy to do handlu zaliczyć czy do systemu wiadomości ;)
Dlatego ja chcę rewolucji, jak zmieniać to z przytupem! Dodać handel gildyjny dla skarbca ze skarbca 8> wielokrotności ofert, oferty cykliczne, dodałabym wymianę towar za punkty (skończyły by się oszustwa) jest spore pole do popisu, a wolny handel sam się broni 8>
 
Do góry