[Inne] Likwidacja centrum eventów.

Czy jesteś za likwidacją centrum eventów i możliwością wykupienia dodatkowego rozszerzenia terenu?


  • W sumie głosujących
    35

aza III

Wójt
Ponieważ centrum eventów okazało się kompletnym niewypałem, nic nie wynoszącym do gry, proponuję jego likwidację. W zamian, skoro zaoszczędziliście miejsce, proponuję dodanie jednego rozszerzenia terenu (do wykupienia za medale).
 

astrotaurus

Hrabia
to raczej niedorzeczne skojarzenie: teren na centrum i teren do powiększenia miasta to zupełnie odrębne kwestie.
 
Absurdalna propozycja. Centrum eventów może i niewiele wnosi, ale jest przyjemnym dla oka, estetycznym dodatkiem. Ani pomaga, ani przeszkadza. Rozszerzenie za to owszem, przydałoby się, ale zauważ, że nie ma już w mieście za bardzo miejsca na kolejne. Odliczając wszystkie możliwe do wykupienia za medale i diamenty + wszystkie wykupiona z technologii i map, zostaje miejsca ledwie na rozszerzenia z jeszcze jednej epoki. Ergo nasuwa się myśl, że po wprowadzeniu Księżyca Jowisza, bądź i równolegle z tą epoką, bo czemu nie, przydałoby się powiększyć mapę, co już kiedyś twórcy gry zrobili.
Jeśli więc już postulować o rozszerzenia, to lepiej w sposób bardziej przemyślany.
 

aza III

Wójt
Astrotautus nie zgodzę się. Skoro ingerują w linię brzegową aby wprowadzać takie głupoty to mogą również wprowadzić tam teren zielony i udostępnić dodatkowe pola do rozszerzenia.
Zresztą te nowe tereny nie muszą być dokładnie w tym samym miejscu. Chodzi o fakt, że zajmują się głupotami zamiast wsłuchać się w głos graczy.
 
Astrotautus nie zgodzę się. Skoro ingerują w linię brzegową aby wprowadzać takie głupoty to mogą również wprowadzić tam teren zielony i udostępnić dodatkowe pola do rozszerzenia.
Zresztą te nowe tereny nie muszą być dokładnie w tym samym miejscu. Chodzi o fakt, że zajmują się głupotami zamiast wsłuchać się w głos graczy.
Tak jak napisałam, trzeba prosić o powiększenie mapy. Jedno czy dwa dodatkowe rozszerzenia do wykupienia to tylko rozwiązanie doraźne, ale w perspektywie bliskiej przyszłości na niewiele się zda. W końcu miejsca i tak zabraknie i żadne nowe rozszerzenie tu nie pomoże. Nawet to miejsce z centrum eventów byłoby niewystarczające w dalszej perspektywie.
 

anaconda8

Baron
Ja zagłosowałam za likwidacją bez rozszerzenia. Bo zgadzam się z Iselut że trzeba powiększyć całą mapę.
 

aza III

Wójt
Żeby nie było też jestem za poszerzeniem całej mapy:). Pomysł wziął się stąd, że Inno odpowiedzialoby, że nie ma miejsca. Dlatego taki deal, coś za coś.
 

astrotaurus

Hrabia
Inno odpowiedzialoby, że nie ma miejsca. Dlatego taki deal, coś za coś.
Odpowiedziałoby?!?! ...by?!?!
Prorok, wróżka czy co?
A czemuż Inno miałoby odpowiedzieć akurat tak? Dorysować teren to żadna sztuka - jak pisała Iselut było już to kiedyś zrobione.
A polityka niedoboru terenu jest raczej nienaruszalna. Nawet jeśli może zmniejszą skalę tego niedoboru.
Ja wyobrażam sobie, że mógłbym zaścielić tarasami i niewykorzystanymi budynkami eventowymi teren jeszcze raz taki jak miasto, albo nawet sporo większy.
Tylko gdzie są granice?
 

i.am

Baron
jak dodawali to centrum to myślałem że chociaż wrzucą tam listę zadań do ewentów, taką interaktywną która pokazywałaby następne zadania, ale cóż, spieprzyli bo faktycznie nic nie wnosi ;p
 
Do góry