Liga karnawałowa i nie tylko

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19746

Guest
Jak to jest z tą ligą bo jest napisane, że cytuję :
"Liga złota top 1%, srebrna top 5%, brązowa top 20%, amatorska top 50% "
Wszystko ładnie ale jak ktos jest w top 1% to też z automatu jest w top 50% więc podnosi wydatnie poprzeczkę przeciętniakom !
Czemu mi to przyszło do głowy?
Ponieważ nie bardzo mogę uwierzyć, że grając na 3 światach systematycznie i kończąc na każdym event i wykorzystując wszystkie karty, wszędzie załapałem się na amatorską i wszędzie (dziwnym zbiegiem okoliczności ) brakowało do wydania 400 kamyków żeby się załapać na brązową.
Podzielcie się waszymi spostrzeżeniami w tym temacie .
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Gram aktywnie na 2 serwerach. Na obu mam komplet budynków na 2 poziomie. Na jednym skończyłam w srebrnej, na drugim w brązowej.
Mniej istotna była ilość kuponów (co gwarantowała systematyczność gry), bardziej szczęście do sąsiadów i ilość florenów zebrana w puli.
Jeżeli chodzi o podnoszenie poprzeczki, to dla mnie jest to oczywiste. Czy powinno być inaczej?
 

DeletedUser19746

Guest
Ja wyszedłem z założenia , że ryzyko się nie opłaca i poszedłem na 1:1 w efekcie lipa i bida.
Uzbierałem wszystko i 4 na up lvl została jedna na 1 poz. ale liga amatorska w każdym przypadku.
 

Klon13

Szlachcic zagrodowy
Cały czas na granicy ze srebrną, trochę więcej uwagi a by była. Brązowa bez żadnej spiny wpadła.
 

boockoo

Szlachcic zagrodowy
W żadnej grze nie było ryzyka. W drugiej średnia wyszła mi ok 17 procent a w trzeciej ponad 8. Wystarczyło grać z pełnym paskiem kuponów i zaczekać aż ktoś nabije floreny i nie wygra.
 

ZjemCię

Wójt
. Wystarczyło grać z pełnym paskiem kuponów i zaczekać aż ktoś nabije floreny i nie wygra.
No shit Sherlock 0_o


image.jpg
 
Ostatnia edycja:

astrotaurus

Hrabia
Ja grałem wszędzie tak samo i wydałem 18260 - 21390 florenów, czyli z grubsza równo.
3 światy brąz, 4 amatorszczyzna.
Ale wszystkich fantów zdobyłem po światach 6 - 3x9 - 14 - 15 - 18. Trzykrotna różnica!! Koszt jednego fanta 1123 - 3043.
W dodatku z 3 światów powyżej 10 fantów były tylko 2 pełne komplety i jeden dziurawy. Biorąc pod uwagę uniwersalność pakietów z ostatniego zadania i ligowego na tych 3 światach mogę postawić pełne ulepszone zestawy, na 1 bez 1 ulepszenia, a na 3 nic, bo mam niedobór podstaw.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry