[Perły Architektury] Licznik wykorzystanych bonusów - aplikacja mobilna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18377
  • Data rozpoczęcia

Jestem za wprowadzeniem licznika wykorzystanych bonusów w perłach


  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser18377

Guest
Witam,

chciałbym zaproponować drugą zmianę w perłach architektury.

Otóż moim pomysłem jest dodanie do gry licznika wykorzystanych bonusów w danej perle - w aplikacji mobilnej.
Mamy w grze kilka (może kilkanaście) pereł, które dają graczowi jakiś bonus x-razy w ramach jednych zbiorów (24h), np.

Zamek Himeji daje dla pierwszych 5 zwycięskich bitew szansę 25% na losową nagrodę.

albo

Bazylika daje premię 250% do monet dla 90 pierwszych zbiorów.


Ciężko jest pamiętać, dla każdej perły, ile ich bonusów już wykorzystaliśmy, a ile nie. Czy zebrałem już 70 razy złoto i Bazylika da mi jeszcze premię, czy nie?

Wiem, że akurat w przypadku pereł zwiększających procentowo ilość młotków i złota, ten bonus jest widoczny w premiach profilu, ale jak to jest z karakenem, zh i tego typu perłami? Dla tych pereł niestety nie mamy takiej informacji.

Według mnie sporym ułatwieniem byłoby, gdybym np. przy ZH miał informację:
"ZH daje dla pierwszych 5 zwycięskich bitew szansę 25% na losową nagrodę. Wykorzystano: 2/5".

Uważam, że mogłoby to znacznie ułatwić sprawę w obsłudze pereł - na pewno nie trzeba będzie pamiętać tylu śmieciowych informacji.

Taka funkcjonalność jest na desktopie, ale brakuje jej na aplikacji mobilnej - stąd mój postulat.

Co Wy na to?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser222

Guest
Bardzo fajna sprawa, może takie coś będzie pomocne?

Lbm7L8u.png
 

DeletedUser18377

Guest
Bardzo fajna sprawa, może takie coś będzie pomocne?

Wszystko super, ale dla ZH nie mam takich informacji. Nie wiem, jak z pozostałymi perlami. Dodam również, że zaprezentowane rozwiązanie wystepuje na deskopie a co z mobilkami? Ja 80% czasu gram w foe z telefonu
Lbm7L8u.png
 

DeletedUser11629

Guest
Zmień pierwszy post, ankietę albo co, bo zaraz przeniosą do archiwum, że już zrealizowane.
 

DeletedUser18377

Guest
Jest tu jakaś moderacja, admini, czy osoby decydujące w tej kwestii? Czy tak zakładamy sobie te wątki, żeby tylko mieć jakiekolwiek złudne poczucie, że ktoś nas słucha?
 
Do góry